Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться розбиті яйця?

До чого сняться розбиті яйця?

Зміст:

Сонник розбиті яйця

Яйце, є символом нового життя, її зародження. Чудовий продукт, використовується в приготуванні тисячі страв. Продукт, який є на кухні практично у кожного. Тож не дивно, що часом вони нам сняться. Але до чого бачити курячі яйця уві сні, і що якщо вони розбиті? Чи не дурний чи це знак? Не треба ламати собі голову, простіше заглянути в сонник.

Кількість і колір

Якщо приснилися розбиті яйця

Перше, на що варто звернути увагу це колір яєць і їх кількість:

Спосіб приготування

Якщо розбивали, щоб приготувати

Уві сні ми можемо бачити яйця різного ступеня готовності, а також приготовані різними способами. Смажені — символізують втрати. Можливо, це буде стосуватися матеріальних благ, можливо — людей. З вашого життя може зникнути кращий друг або добрий приятель.

До чого сон, де ви варите курячі яйця — до пліток, в яких ви будете замішані.

Уві сні варити суп з яйцями — підсвідомість сигналізує вам — зупиніться і добре подумайте про своє життя. Швидше за все, ви щось робите не так.

Бачити уві сні на столі блюдо з яйцями — до змін в особистому житті. Якщо ви самотні, то незабаром зустрінете свою другу половинку. Можливо, вам зізнаються в коханні.

Бачити уві сні процес приготування яєць — завжди поганий знак, скоро почнуться проблеми. Але, якщо блюдо вийшло смачним, то у вас є всі шанси подолати їх.

Розбите яйце

Бачити яйце уві сні — символ цілісності, благополуччя, миру. Відповідно розбите — ніяк не може бути хорошим знаком.

Биті курячі яйця сняться, як знак порушення спокою і гармонії у вашій душі і життя.

Бити курячі яйця — розбивати свої мрії, відмовлятися від своїх цілей, крах надій. Самі будете їх бити — вся вина за неприємності на вас. Биті і протухлі — всі проблеми через ваших друзів, серед них затаївся зрадник.

Якщо наснилася яєчна шкаралупа

Бачити уві сні порожню шкаралупу, може означати, що певний етап вашого життя закінчено, ви переходите на новий рівень.

Молодим дівчатам, особливо майбутнім матусям розбиті курячі яйця сняться, як попередження про проблеми зі здоров’ям, може бути загроза викидня або переривання вагітності з інших причин.

Якщо напередодні весілля сняться розбиті курячі яйця — відкладіть весілля на час. Також є небезпека того, що ваша друга половинка вам змінює.

Яйце розбите, що робити

До чого б такий сон не приснився, варто бути у всеозброєнні. Пройдіть медичний огляд, уникайте сварок, переглянете свій бюджет, намагайтеся не приносити в будинок погані емоції і «виносити сміття з хати». Якщо ви вчасно прийміть необхідні заходи, то біда, якщо і не обійде вас стороною, то не так сильно зачепить.

Деякі трактування підносять розбите куряче яйце, як просте рішення проблеми, яка здавалася вам нездійсненним. Якщо таке сниться, значить впоратися з труднощами, буде також легко, як розбити крихку оболонку.

До чого нам сниться яйце

Сниться сон, де фігурують курячі яйця? Обов’язково згадайте нюанси: звідки вони взялися: ви їх купили або знайшли, биті вони або НЕ биті, якого кольору, розміру, де вони знаходяться, що ви з ними робите. Бачити розбиті, придивіться який жовток і білок.

Коли вдалося згадати, зібрати воєдино всі що сниться можна починати вивчати сонник.

Сонник Нострадамуса

Якщо народжувався пташеня

Бити — станете злочинцем. Хтось це робить — застанете напад або вбивство.

До чого сниться поява пташеня — станете свідком появи на світло живої істоти. Для вагітних обіцяє легкі і вдалі пологи.

Сниться яйце незвичайної форми — на яву знайдете щось подібне, якусь унікальну річ.

Сонник Міллера

Міллер вважав, до чого сняться такі сни — до матеріального благополуччя, винагороді. Биті курячі яйця також не зважали поганою ознакою.

Бачити повне гніздо — будинок «повна чаша», символ домашнього вогнища і взаємної любові.

На питання, до чого сняться яйця, знайдені в лісі, Міллер дає обнадійливий відповідь — до швидкого спадок.

Швидку удачу обіцяють биті сирі яйця. Їсти їх до невдачі в справах. Сняться тухлі — втратите власність.

Езотеричний сонник

Якщо приснилося гніздо

Бачити сновидіння — символ повноцінності. Сняться биті яйця, до невдач абсолютно у всіх сферах життя: любові, фінансах, самопочутті.

Як правило, биті яйця сняться до безпліддя. Цілі до турбот про дітей.

Жіночий сонник

Розбивати — будете обдаровані долею. Поїдати його, принесете тривогу.

Доводиться бити їх — у вас унікальний розум, розвинене почуття справедливості, гідні поваги.

До чого сниться гніздо? Для дівчат — вдале заміжжя. Заміжнім жінкам — численні романи.

Кошик з яйцями сниться до вдалою ділової угоді. Але, в тому випадку, якщо вони тухлі, всі прогнози збуваються з точністю до навпаки.

Велесов сонник

В даному джерелі все розкладено по поличках. До чого сняться:

Сонник Езопа

Якщо виявилося два жовтки

Бити яйця — застереження понад про можливість здійснення необачних вчинків. Шкаралупа сигналізує про проблеми зі здоров’ям. Бачити приготовані — до нових знайомств, які дуже сильно вплинуть на вашу долю.

Два жовтки вказують на те, що дуже скоро ви опинитеся в двоякою ситуації, постарайтеся знайти правильний вихід.

Сонник Ванги

Сліпа провидиця бачила в яйці Всесвіт, тому такі сни вона пов’язувала ні з долею окремої людини, а з цілим світом. Протухнуло, на її думку, означає, що Землі загрожує знищення, використання ядерної зброї.

Бити їх — загроза з космосу. Варити курячі яйця — до сильної посухи на Землі. Їсти — порядок речей у житті, коли один вид виживає за рахунок поїдання іншого, ніколи не зміниться. Ванга радить, після такого сну помолиться Богу, подякувати йому за їжу.

Циганський сонник

Вважається, що їсти яйце — хороший знак. Значить, скоро ви отримаєте якусь вигоду для себе, моральну або матеріальну. Розчавити — до сварки з домочадцями, незадоволення своїм нинішнім становищем. Забруднитися жовтком або білком — вас переслідують вороги, які тільки і чекають промаху з вашого боку, будьте уважні.

Французький сонник

Даний джерело наголошує на кольорі яєць. Якщо вони білі — у людини здійсняться найзаповітніші бажання. Бежеві, пророкують досаду. Чисті і свіжі — хороші новини. А ось бити яйце уві сні — будете глибоко засмучені.

Підсумки

В кінці можна сміливо сказати, що самі по собі яйця хороший знак і ні до чого поганого не сняться. Але якщо уві сні їх бити, або вони вже протухли — готуйтеся до ударів долі. Такий сон сигналізує нам — остерігайтеся, будьте готові, вороги не сплять.

Якщо все ж вам наснилися розбиті — не турбуйтеся, просто будьте уважнішими.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: