Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться рукавички?

До чого сняться рукавички?

Зміст:

Сонник рукавички

Предмети гардеробу часто відвідують нічні бачення. Адже вони також супроводжують несвідому життя, як і реальну. Однак, якщо бачення було занадто яскравим і незабутнім, слід його розтлумачити. Швидше за все, підсвідомість підказує, яка сфера життя сновидіння вимагає особливо пильної уваги.

Бачити уві сні рукавички — до оновлення. Цілком можливо, що завершено певний життєвий етап і скоро почнеться інший. Для того, щоб зрозуміти, позитивними або негативними будуть зміни, потрібно детально проаналізувати всі аспекти побаченого сну.

Якщо приснилися рукавички, значить скоро виникнуть нові обставини. Вони можуть допомогти просуванню справи, а можуть його загальмувати. Білі рукавички зі снів говорять про честолюбство, а червоні натякають на вдалий результат справи.

Що означає сон

Для того, щоб зрозуміти, до чого сняться рукавички, потрібно згадати всі деталі побаченого образу. Особливу увагу слід приділити:

Приснився стильний аксесуар

Якісні характеристики

Якщо приснилися рукавички, то необхідно максимально відновити в пам’яті примарилося образ. Шкіряний аксесуар означає успішний старт у кар’єрі, в той час як шовковий — нове любовне пригода. Колір побаченого вироби також впливає на тлумачення.

Матеріал

Бачити уві сні шкіряний виріб білого кольору — сприятливий знак. Вам вдасться отримати все, до чого ви так прагнули. Якщо приснилися вовняні рукавички сонник Міллера радить готуватися до швидкого отримання солідного спадщини. Причому сновидец абсолютно не очікує оного — для нього це буде сюрприз.

Колір

Для того, щоб зрозуміти, до чого підштовхує нічна мрія, слід згадати, якого квіти були рукавички зі снів. Езотеричний сонник рукавички червоного кольору вважає попередженням про небезпеку, в той час як слов’янський традиційний тлумач говорить про швидке завершення розпочатої справи.

Тлумачення для чоловіків

Тлумачення за статевою ознакою

Не менш важливим в тлумаченні приснився способу є підлогу сновидіння. Адже для чоловіків подібний аксесуар може є ознакою статусу, в той час як жіночі рукавички тільки підкреслюють обраний образ.

Для чоловіків

Бачити уві сні рукавичку в руках іншого чоловіка — застереження. Дуже скоро ви зіткнетеся з дуже сильним конкурентом. Важливо не просто віддати всі сили на суперництво, але і не забувати про вірних друзів. Саме вони допоможуть вам не тільки втриматися на посаді, але і просунутися по кар’єрних сходах.

Втратити вовняну рукавицю — до сімейних сварок. Довго шукати її в снах — період конфліктів і нерозуміння.

Порівняно робочі рукавиці попереджають про фінансові втрати. Розірвана на великому пальці тканину означає, що ви втратите своє робоче місце через тривалу хворобу.

Горять — до побутової сварки.

Чоловік зі снів знімає рукавички

Знімати незручний аксесуар — готовність змінити своє життя на краще. Бачити, як чужий чоловік знімає їх зі своїх рук — добрі наміри зіпсують відносини з оточуючими.

Отримати в подарунок стильний аксесуар — до нових відносин.

Для жінок

Побачений дорогий аксесуар для жінок означає бажання отримати від життя все і відразу. Однак це бажання реалізовуватися не власними силами, а за допомогою чоловіка. Шкіряна рукавичка говорить про бажання вийти заміж за розрахунком. А мереживна біла обіцяє зустріч з коханням усього життя.

Занадто довгі попереджають про можливі чутках навколо вашої персони.

Весільні рукавички на руках чужої жінки говорять про появу суперниці. Вона не зупиниться ні перед чим, заради того, щоб відібрати вашого чоловіка.

Наснилися вовняні рукавиці

Втратити — до розриву відносин.

Бачити на своїх руках садові грубі рукавиці — вам буде потрібна допомога. Ваші бажання і прагнення цілком реальні, але тільки якщо вас підтримають близькі люди.

Теплі вовняні рукавиці обіцяють заміжжя з дуже надійною людиною.

Загальне враження від сну

Будь-яке бачення в нічний мрію, яке пов’язане з руками вказує на бажання сновидіння маніпулювати чим-небудь. Це може бути власна справа, важливий проект на службі або ж відносини.

Для того, щоб тлумачення сновидіння правильно співвідносилося з особистістю сновидіння, важливо згадати основні враження від побаченого вночі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: