Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться руки в крові?

До чого сняться руки в крові?

Зміст:

Сонник Руки в крові

Офіційно доведено, людина проводить уві сні третину життя. Стверджується, що сни займають досить вагоме місце в долі людства.

Найчастіше сни є відображенням пережитих протягом дня емоцій. Але часом сновидіння пророкують майбутнє. Чекає нас позитивне або негативне, залежить від символів, що є уві сні.

До чого бачити кров на руках

Певні сни ми можемо спокійно проігнорувати, але деякі бачення, як правило, моторошні, ігнорувати, просто не виходить. В такому випадку сновидец насамперед хапається за тлумач снів.

До чого сниться кров на руці, що говорять сонники

У минулі часи подібного баченню не надали б значення. Люди добували їжу за коштами полювання, через це руки в крові були звичним явищем. Сьогодні ж лише частина населення планети займається полюванням або вбиває домашніх тварин, відповідно бачити кров на своїх руках справа далеко не буденне.

Якщо уві сні були руки в крові

Сонник Міллера

Бачити рани на тілі, руках, ногах — чекайте невдач, як на сімейному поприщі, так і в робочій сфері. Виходить позбутися кровотечі — в останній момент відвернеться біду, вважає даний сонник.

Наснилося, що кров буквально хлищет з рани на руці — неполадки зі здоров’ям для здорової людини. Для хворого ж, тлумачення вкрай негативне — ваша хвороба буде і далі прогресувати.

Просто бачити свої руки закривавленими — сонник обіцяє суцільне невезіння по всіх фронтах.

Сонник 21 століття

Жіночий сонник

Даний сонник асоціює кров з родинними зв’язками. Бачити її на руках — вас будуть переслідувати нещастя, а винуватцем буде родич.

Займатися обробкою рани — ви сильно сумуєте за свого родича, що давно помер.

Думки магів і провидців, щодо рук в крові

Сонник Ванги дає досить цікаве тлумачення сну, в якому ви зачерпує воду з річки і п’єте її, раптом помічаючи, що це не вода, а густа кров і нею забруднені ваші руки. На вашу сім’ю накладено прокляття, яке незабаром прийде в дію. Біди будуть сильніші вас вічно, вихід сходити до церкви і вимолити прощення за свої гріхи і гріхи своїх предків.

Чекайте новин від родичів

Нострадамус вважав, що закривавлені руки, ноги інші частини тіла — до вістям від родичів. Кров витікає з рани, і ви втрачаєте свідомість — приготуйтеся до самотності і сумним думкам.

У свій сонник білий маг Лонго писав, що бачити як з рани йде кров, означає, що ви зіткнетеся з серйозними неприємностями. При цьому з самого початку вони здадуться вам незначними, що не вимагають особливих зусиль. Реально ж, все вийде по-іншому, не допоможе навіть рада або допомога знайомих, вони не зможуть знайти вірного рішення. Не варто впадати у відчай, ці неприємності не вічні і ви все ж знайдете правильний вихід.

До чого сниться укус собаки в руку

Якщо сниться, що собака вкусила вас — тлумачення негативний. Значить, погане статися в самому найближчому майбутньому. При цьому небезпека буде виходити від добре знайомої людини.

Далі розглядається суто питання, до чого сниться укус собаки в руку.

Тлумачення провидиці Ванги: укус собаки — станете учасником великої сварки, і наслідки її особисто для вас — плачевні.

Якщо укус собаки так і не відбувся, ви змогли ухилитися, значить, ви своїми власними силами впораєтеся з підступами недоброзичливців.

Якщо собака, кусає вас, в той момент, коли ви намагаєтеся її погодувати, причесати або погладити, значить, знайомі не оцінюють по достоїнству ваші старання догодити їм, скоріше навпаки. Подумайте, якщо зусилля нікому не потрібні, то може, варто пожити собі на втіху і перестати роздавати свою допомогу всім і кожному?

До чого запам’ятати, що собака вкусила саме за палець? Вам зашкодить людина, якій ви останнім часом дуже допомогли. З яких причин він це зробить не відомо. Можливо, у нього такий характер, а може бути, він вже давно затаїв на вас зло.

Розміри собаки, що завдала укус

Якщо кров була від укусу собаки

Важливим для правильного тлумачення сну є не тільки місце, куди стався укус, але і розміри і порода собаки, що вкусила.

Якщо собака вкусила саме в ліву руку

Якщо уві сні ви чітко запам’ятали, що внаслідок укусу постраждала ліва рука, значить, це важливий факт для складання правильного тлумачення.

Іноді сонники кажуть про те, що неважливо, яка рука була вкушена ліва або права, сновидіння загрожує вам травмою верхніх кінцівок. А ось кілька тлумачів вважають, що права рука — це родич чоловічої статі, ймовірно, син, брат або батько. Ліва ж рука, відповідно мама, сестра або дочка. Якщо у вас вкушена ліва рука — хвороба або травма в найближчі дні загрожує вашій родичці.

Також варто зауважити, що якщо укус був без крові, тоді це не обов’язково кровний родич.

До чого ще сниться, що собака вкусила в ліву руку? Неприємності на роботі, аж до звільнення.

Інші передбачення, до чого бачити кров на руках

В цілому вважається, що руки — це наше найближче майбутнє. Так що, які б передбачення ви не отримали, будьте впевнені в тому, що вони збудуться буквально сьогодні — завтра.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: