Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться русалки?

До чого сняться русалки?

Зміст:

Сонник Русалки

Найчастіше в мріях нас відвідують пережитки минулого, буденні, нічим не примітні явища, які ми здійснюємо день у день. Але часом ніч обдаровує нас вельми цікавими баченнями, що дозволяють поринути в іншу атмосферу. Абсурдні, приголомшливі речі не так розбурхують нашу свідомість як міфічний і незвіданий світ, в якому не відрізнити правду від вигадки.

Як стверджує сонник, русалка найчастіше є сприятливим символом. Вона віщує приємне протягом життя, але лише в тих випадках, коли Ви не зловживаєте прихильністю долі.

Більш точне тлумачення допоможуть дати знамениті психологи і провісники.

Зовнішні обставини

Подібне істота — дуже незвичайний знак. Жіночне особа, хвіст і навіть погляд приковують все наше увагу. Починаючи аналізувати, до чого сниться русалка, необхідно відзначити зовнішні обставини. Пол сновидіння, календарні особливості можуть сильно вплинути на подальшу долю.

Пол сновидіння

Якщо наснилася русалка

Кого ж відвідують ці незвичайні і загадкові створення? Врахуйте цей нюанс та знайте таємниці майбутнього.

Жінка

Коли такі бачення сняться молодій дівчині або жінці, то це показник того, що їй не вистачає душевного спокою, свободи і банального відпочинку. Надмірно захоплюючись роботою і домашніми турботами, Ви ігноруєте потреби власного організму, чи не шкодуєте його, внаслідок чого виникають проблеми. Крім фізичного здоров’я вимагає відновлення і душевний стан. Якщо Ви продовжите вести життя в тому ж дусі, то зовсім скоро Вас наздожене печаль, відчай, а після байдужість до всього що відбувається в світі.

А що ж очікує представницю прекрасної статі, яка зв’язала себе узами шлюбу? В даному випадку слід занепокоїтися і уважно придивитися, з ким контактує чоловік.

На горизонті з’явилася підступна, недобросовісна суперниця, яка жадає моменту, щоб дістати Вашого обранця.

Не шкодуйте часу на роздуми. Виваженість рішень, життєва мудрість допоможе уникнути скандалів і усунути конкурентку, яка намагається зачарувати другу половинку. Більш того, внаслідок правильної поведінки чоловік оцінить Ваш спокій і стане цінувати ще більше.

В обіймах Морфея самі відчули себе русалкою, яка не вилазить з водної гладі і має рибний хвіст? Подібна обставина говорить про те, що Ви занадто легковажно ведете себе на публіці. Відкритість і легка вдача навколишні люди можуть сприйняти як розпуста, і скласти про Вас невтішне думка. До того ж флірт з малознайомими чоловіками рано чи пізно може призвести до гучного скандалу з чоловіком.

Чоловік

Якщо русалка приснилася чоловікові

До чого сниться русалка представникам сильної статі? Вона виступає своєрідним нагадуванням, що на даний момент Ви розтрачуєте даремно власне життя. Можливо, Ви навіть не помічаєте такого перебігу подій, вважаючи, що все йде як треба. Однак подібне існування не принесе Вам нічого крім гіркоти і порожніх спогадів. Сонник настійно радить взяти себе в руки, направити енергію і, можливо, тоді все налагодиться.

Якщо чоловікові доводиться бачити, як у коханої обраниці на його очах виростає хвіст, і вона перетворюється в міфічна істота, то варто насторожитися. Відносини на межі розриву, адже дівчина почала захоплюватися іншою людиною, який дуже наполегливо надає їй знаки уваги. До того ж вона втомилася від повсякденної рутини, де немає місця приємних сюрпризів, несподіванок і просто якогось прогресу. Задумайтесь, чим можна здивувати свою обраницю, поверніть колишню пристрасть і романтику у відносини і все обов’язково налагодиться.

Що відає календар?

На результат тлумачення впливають не тільки статеві і сімейні особливості сновидіння, але і день, час року, в яке приснилася русалка.

Пора року

Який був хвіст русалки

Отже, в який же сезон Вас відвідало таке цікаве видовище? Чи було це спекотне літо або дощовий період осені?

Даний сезон не віщує нічого доброго і дає неоднозначне тлумачення Вашої подальшої долі. Необхідно звернути увагу на те, яким був хвіст даного міфічної істоти. Так, якщо він здавався маленьким, то настають одвічні сварки і конфлікти в рідному домі. Жодна зі сторін не побажає йти на компроміс, внаслідок чого постійні розбіжності стануть частими гостями. Необхідно знайти влаштовує всіх рішення, інакше такий стан справ може перерости в справжню ворожнечу.

Випадок, коли хвіст був великим, сигналізує про угаснувшей почуттях. Ви і раніше не палали особливими почуттями по відношенню до людини, з яким вирішили вступити в шлюб. Зараз вогники Вашої любові остаточно згасли. Однак зовсім скоро Ви зустрінете людину, по відношенню до якого виникнуть пристрасні, палаючі почуття. Лише Вам вирішувати, яку обрати дорогу.

А ось дощовий сезон обіцяє цікаву, повну яскравих вражень поїздку в компанії дорогих друзів. Тлумач зазначає, що з більшою часткою ймовірності Ви поїдете на море або в місця, де переважає водна стихія. У подорожі Ви зустрінете чимало людей, які змінять Ваш світогляд і основні погляди на життя. Бути може, з одним із супутників Вас зв’яжуть вельми цікаві відносини.

Якщо сон приснився взимку

Показник того, що на шляху виникне людина, яка всіма силами намагатиметься перешкодити Вашого успіху. Будьте обережними не тільки в знайомстві з малознайомими людьми, а й з близьким колом друзів. Ви оточені великою кількістю заздрісників, які за маскою відданості і привітності приховують свої справжні наміри. Зараз настав найкращий час придивитися до людей, з якими спілкуєтеся і довіряєте.

А ось сніговий сезон показує невпевненість в собі. Ви сповнені комплексами і всілякими забобонами, які заважають Вам надовго зацікавити протилежну стать. Тлумач зазначає, що проблема зайшла настільки далеко, що самому впоратися з цим завданням буде досить важко. Озбройтеся підтримкою друзів, грамотних фахівців і починайте змінювати себе.

Фрейд запевняв, що жінка-риба є ознакою того, що Ви легковажні в зв’язках і не можете жити без загальної уваги, особливо від протилежної статі.

День тижня

До чого сниться русалка згідно окремих днях тижнях? Який з них буде віщим, а на що не потрібно звертати увагу?

Сонник Міллера стверджує, що в найближчому майбутньому Ви відчуєте швидкоплинну радість, яка дуже швидко зміниться сумом і тугою.

Обставини уві сні

Русалка сама по собі є уособленням відчуженості, романтичності і якоїсь небезпеки. Який же сенс вона несе в нічних мареннях?

Бути спостерігачем

Часто нам уготована роль мовчазного спостерігача, при якій ми не в силах вплинути на кінцевий результат сновидіння. Що ж довелося побачити?

Якщо русалка сиділа на камені

Зовнішність русалки

В якому вигляді стало настільки загадкова істота? Чи була ця чарівна спокусниця або ж лякає стара з риб’ячим хвостом?

Якщо було довге волосся

Коротковолосого русалки відвідують в тих випадках, коли в стосунках настає якийсь кризовий період і необхідно вжити заходів, щоб налагодити ситуацію.

Взаємодія

Що ж довелося здійснювати з цією істотою? Провідні провісники допоможуть зрозуміти, до чого це сниться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: