Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться шишки?

До чого сняться шишки?

Зміст:

Сонник кедрові шишки

Кедрові шишки доводилося бачити не кожному, а тому так важливо зрозуміти, що саме означає цей символ для сплячої людини. Перш ніж звертатися за допомогою до сонникам, сновидец повинен згадати кожну дрібницю, нехай і незначну.

Краще рішення — записати свій сон після пробудження, щоб вдалося отримати більш повне тлумачення.

Про що пишуть сонники?

Почати треба з того, що не існує спеціальної літератури, яка змогла б правильно розшифрувати кожен приснився символ, а тому сновидец повинен знайти загальні шаблони, і на їх підставі робити відповідні висновки. Як описує популярний сонник, шишки — символ прийдешніх труднощів, але не варто слідувати цьому переконання.

Представлений образ може змінювати своє формулювання в залежності від ряду подій, що відбуваються.

Літній

До чого сняться шишки, що звисають з дерева?

Сняться ароматні плоди кедра

Осінній

Збирати шишки з горіхами — негативний символ, який треба правильно інтерпретувати. Швидше за все, сплячої людини чекатиме:

Ваше завдання — стати спокійніше і приймати зважені рішення, які не будуть суперечити вашим і суспільних принципів.

Весняний

До чого сниться збір шишок? За версією весняного тлумача, спляча людина зазнає образу. Найімовірніше, в його оточенні вже з’явився недоброзичливець, який тільки хоче нашкодити.

Тлумач Адаскіной

Якщо сновидець бачить або збирає шишечки, значить насправді його чекатиме добробут. Важливо також визначити з тим, з якого дерева вони впали.

Сосна

Соснові — до обману. Швидше за все, ваша заповітна мрія так і залишиться мрією, однак не варто турбуватися завчасно, ваші зусилля — запорука перемоги.

Ялина

Сняться ялинові плоди

Як оповідає сонник, ялинові шишки сняться до набуття міцного здоров’я або прибутку. У будь-якому випадку, тлумачення несе в собі позитивний відтінок, а тому треба користуватися таким моментом.

Кедр

Вам може наснитися, як ви збираєте кедрові шишки, і це буде означати прийдешнє благополуччя. Однак не варто покладатися на волю випадку, оскільки він може бути вкрай мінливим.

Тлумач Мельникова

Для отримання більш правильного тлумачення вам треба звернути увагу на події, що відбуваються.

Збір

Якщо вам сниться, як ви збираєте зелені шишки, значить насправді непередбачені обставини допоможуть уникнути неприємної зустрічі, яка могла б погано закінчитися для вас.

Падіння

Добувати уві сні цілющі горішки

Якщо кедрові плоди почали падати на сплячої людини, то, на думку сонника, на нього чекатиме зрада і безсовісна наклеп. Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб відновити свою ділову репутацію, але думок про помсту бути не повинно.

Лущення

Лущити кедрову шишку, щоб спробувати горішок — до отримання несправедливого звинувачення. Спляча людина не повинен терпіти, а сміливо виступати проти свого кривдника.

Нетипові формулювання

Якщо ви бачите соснові і кедрові шишки, значить насправді такий знак є вкрай позитивним. Він відображає мудрість і таємні знання, якими треба ділитися з іншими людьми.

Швидше за все, вам доведеться стати наставником для молодої і амбітної особистості.

Побачити велику шишку і полізти за нею на високе дерево — символ того, що сновидець намагається отримати занадто багато від кожної людини, не даючи нічого взамін.

Якщо постійно висувати необгрунтовані вимоги, можна буде зіткнутися з хвилею нерозуміння і нажити собі ворогів. Використовувати шишки в якості зброї — до боротьби з недоброзичливцями, які хочуть нашкодити вам.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: