Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться шкарпетки?

До чого сняться шкарпетки?

Зміст:

Сонник шкарпетки

Всю свою, вельми недовгу, життя шкарпетки шукають пару… і не знаходять. Тому вони як символ нерозділеного кохання. Цікаво, до чого сняться шкарпетки?

Тлумачення відомих сонників

У снах не буває нічого особливо зайвого. Самі, здавалося б, звичайні речі можуть нести в собі смислове навантаження. Шкарпетки, це предмет сімейного гардероба. Що він може означати в мріях. Погортаємо авторитетні сонники.

Онучі замість шкарпеток

Цей відомий американський психолог склав і видав свій сонник в кінці 19 століття. Шкарпетки тоді ще не були в ужитку. Тому сонник Міллера дає тлумачення близького за значенням образу — онучі. Зазвичай цей сон віщував марш-кидок військовослужбовцям. Або виснажливу стройову підготовку.

Сонник пастора

Пастор Лоффа дає буквальне тлумачення снів, де виникав цей образ. Вони містять ноги в теплі, захищають від безпосереднього контакту з взуттям. Лоффа визначає шкарпетки немов це якась оболонка думок. Сни з цим образом відображає потаємні наміри.

Трактування значень снів виходить з нюансів, які називає сонник: шкарпетки мають ступінь доглянутості. Акуратні і чисті в мріях вони гарантують схвалення запланованих справ з боку керівництва. Рвані і забруднені сняться до пліток.

Сонник Фрейда

Відомий психолог вважає, що шкарпетки в мріях мають сексуальну підоснову. Вони уособлюють презерватив, як засіб контрацепції. Тому одягати їх, значить сновидец має якісь сумніви в порядності партнера і піклується про безпеку сексу.

Сонник Ізотеріка Цвєткова

Якщо приснилися шкарпетки

В цілому письменник вважає, що шкарпетки сняться до подорожей. Однак він не ухиляється від розгляду деяких нюансів:

Сонник Лонго

Білий маг вважає, що образ носок в мріях не тягне за собою позитиву. Це знак, що передвіщає сварку з рідними. А дірявий пророкує плітки і пересуди.

Сюжети шкарпеткових снів

Які були шкарпетки

Як ми вже з’ясували, шкарпетки символізують завуалированность бажань, вчинків, обставин. Але якщо глибше вникнути в деталі снів, можна точніше зрозуміти їх посил і дізнатися до чого сняться шкарпетки якщо:

Як трактує сонник, шкарпетки неоднакові в мріях вказують на вашу поспіх в процесі роботи над проектом. Якщо не будете уважні, вам не уникнути фатальних помилок.

Примарилося, що ви їх штопати? Підсвідомість хоче вказати на ваші невиправдані витрати, в результаті яких може настати потреба. Зараз бути марнотратним для вас загрожує сумними наслідками.

Довелося купувати шкарпетки в мріях, це обіцяє, хоч і повільне, але впевнене поліпшення фінансового становища в родині і в ваших поточних справах. Проблеми вирішаться одна за одною.

Прання шкарпеток говорить про те, що вас гнітять негативні спогади про колишню поїздці. Можливо якимось вчинком ви заплямували свою репутацію. Вам здається, що вчинок аморальний. І тепер вас терзають докори сумління. Ви хочете щось змінити. Але тут такий нюанс: сталося прати руками, значить ви впораєтеся самі з цією дилемою. Сталося прати в машинці, не виключена необхідність у зверненні до психолога.

Якщо втратили носок

Втрата носок, знак вашої відстороненості. Ви відчуваєте себе самотньо. Задумайтесь, що може бути не так у вашому ставленні до людей, в спілкуванні з оточуючими. Може ваша зайва закритість і недовіра заважають зав’язування дружніх відносин.

Нові обіцяють безбідне і щасливе життя. Особливо хороший знак коли нові шкарпетки наснилися у вас на ногах. Це обіцяє кардинальні зміни в житті. Це може бути зміна місця колишньої роботи, навіть переїзд. Ризикнувши погодитися на зміни ви не пошкодуєте. Життя стане на стільки стабільною, що про майбутнє турбуватися не доведеться.

Снилися чорні шкарпетки говорять про вашому надмірну увагу до роботи. Ця відданість заважає мати особисте життя. На даний момент ви не маєте потребу в партнері, але в майбутньому ви можете відчувати самотність. А ще чорні шкарпетки уособлюють недобрі наміри щодо Нехай не близьких, але хороших людей.

Білі шкарпетки обіцяють величезний прибуток, яку ви не очікували. Не виключено, що це може бути спадок чи виграш.

Червоні шкарпетки є символом сильних яскравих емоцій. Це можуть бути як позитивні, так і негативні прояви. Може ви переживете барвисте любовну пригоду, або вдасться розпалити притихлим пристрасть з новою силою. Червоні шкарпетки попереджають, що проявиться прихована агресія з боку недругів, а ви піддастеся емоціям і відповісте тією ж люттю.

Бачити уві сні шкарпетки на прилавках в магазині. При цьому сновидец бачив багато пар різного розміру. Крім того серед них було багато яскравої красивого забарвлення. Це обіцяє дуже тривалу подорож. Воно не тільки принесе яскраві емоції та враження, а численні знайомства з цікавими людьми, зв’язок з якими ви не перерветься на протязі все своє життя.

Фінансовий підтекст шкарпеткових снів

Образ носок сниться часто до фінансових рухам. Будьте пильні і не втрачайте дрібниць, які наснилися в мріях.

Якщо довелося прати чужі шкарпетки, це передвісник скандалу з начальством. Можливо зниження в посаді і зарплати. Сталося прати чисті шкарпетки говорить про вашу зайвої педантичності в деяких другорядних питаннях. Сталося прати старі, трухляві шкарпетки обіцяє короткочасний успіх.

Сниться, що ви знімали шкарпетки, це заклик звернути увагу на своє здоров’я, особливо що стосується ніг.

Сниться, що вам дарують шкарпетки, це твердження того, що до вас, хтось можливо вам не знайомий, відчуває сексуальне і любовний потяг.

Коли сниться продаж носок, ви ризикуєте, через свою зацікавленість в усьому мати вигоду, залишитися біля розбитого корита. Вчіться економити.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: