Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться сходи?

До чого сняться сходи?

Зміст:

Сонник онлайн Сходи

Сходи уві сні з’являється перед важливими подіями в житті. Бачити уві сні сходи — значить, пора готується до подій, які повинні відбутися дуже скоро. Чи принесуть ці події позитивні зміни в житті або негативні — підкаже її напрямок (вгору або вниз).

Якщо наснилася драбина — символ сновидіння зрозумілий, навіть якщо не заглядати в сонник. Це рух, дорога. Просування по кар’єрних сходах — або вгору, або вниз. Досягнення успіху, або навпаки, приголомшливий провал.

Щоб отримати детальне тлумачення до чого сниться сходи, потрібно проаналізувати деталі. Звертати увагу потрібно на:

Важливі аспекти конструкції

Якщо сниться сходи

Щоб точно зрозуміти, до чого сниться сходи, потрібно згадати особливості її конструкції. Оскільки сам символ означає життєвий шлях, то сходи будуть як би відображати навколишнє середовище.

На що вказують матеріали, з яких зроблені сходи

Яка сходи приснилася

Якщо довелося бачити уві сні сходи, дуже важливо згадати, з яких матеріалів вона була виготовлена. Не обов’язково знати точні складові бетонного розчину, але дерев’яна і мотузкова конструкція в тлумаченнях, які можна знайти за запитом сонник сходи, будуть дуже відрізнятися.

Різні думки з приводу символьного тлумачення

Практично кожен популярний сонник пояснює до чого сниться сходи, однаково. Це однозначне бачення життєвого шляху. Різниця тільки в аспектах і деталях тлумачення сновидінь.

Давньослов’янський (Велесов) сонник

Тлумачення сну сходи — досить просте. Широка красива сходи вгору — просування по службі. Брудні вузькі сходи вниз — невдача, крах.

Сонник сходи на основі психоаналізу Фрейда

Дії на сходах

Рух по сходах німецький психотерапевт Фрейд трактує як статевий акт. Просто бачити сходи і не рухатися по ній — символізує дорогу життя, вибір життєвого шляху, визначення пріоритетів.

Тлумачення сонника Міллера

До стрімкого успіху в справах

Вже давно заслужив довіру сонник Міллера, тлумачення якого перевірили вже мільйони людей різних поколінь.

Активна дія і емоційне сприйняття

Сходи, як перехід з одного поверху на інший — може символізувати як свідоме, так і підсвідоме розвиток особистості. Рух вгору говорить про швидку реалізації задуманих справ, включаючи навчання або особистісний ріст. А спуск — це неможливість виконати власне призначення, перепони, можливе порушення здоров’я (апатія, депресія).

Шукати потрібний вхід

Якщо уві сні відчувається необхідність досягти потрібної висоти, або знайти приміщення, то це символізує підсвідомий пошук рішення в ситуації, що склалася. Не обов’язково якась проблема в даний момент є нагальною. Але якщо підсвідомо вона буде вирішена, то в реальному житті вона так і не проявиться.

Якщо сновидец лягав у постіль з докладним обмірковуванням своєї проблеми, а уві сні довго бродив по сходах в пошуку чогось — сон може говорити про те, що рішення все ще не знайдено. Досягти бажаної висоти або увійти в шукане приміщення — все справи вирішуватися самі собою.

Плутатися в коридорах, бачити багато сходів, монотонно і періодично підніматися і спускатися — ви на роздоріжжі. Так довго тривати не може, вам потрібно прийняти рішення. Коли ви виберете шлях, тоді низка незрозумілих коридорів перестане приходити уві сні.

Тікати від переслідувачів

Якщо тікали по сходах

Часто у снах з драбинами доводиться втікати від переслідувачів. Це тривожні бачення, в яких повітря стає дуже густим. І через це, підніматися по сходах доводиться з позамежним зусиллям.

Сни, в яких треба тікати, символізують або інфантильне бажання, щоб всі проблеми вирішилися самі по собі (як за помахом чарівної палички), або як тягнуться комплекси та соціальні норми. Вони не дозволяють сновидцу в повну силу проявити свої таланти. Бути може, він занадто скромний, і боїться виглядати в поганому світлі перед своїми друзями і близькими.

Тікати уві сні крутими сходами — значить, намагатися пробитися вперед, незважаючи на підступи конкурентів.

Якщо довелося тікати, стрибаючи по сходах вниз — сновидец зараз знаходиться не в своїй тарілці. Йому потрібно переглянути свої переконання, і може бути, змінити роботу, раз вона настільки йому докучає.

Приречено мити сходи

Цікаве тлумачення снів, в яких доводиться мити ступені. Все, що пов’язано з чищенням, обмиванням, водою — позитивно тлумачаться. Але мити ступені на сходах — сон дістає з підсвідомості занадто давні, а може вже і забуті вчинки. Вони говорять про те, що совість у сновидіння не зовсім чиста, і він намагається її мити.

Чистити свій життєвий шлях — це перемога над ворогами. Але сам символ сновидіння, де потрібно щось мити, говорить про пляму на репутації, яке може скоро стати явним для громадськості.

Тільки щире каяття і прощення себе за непорядний вчинок може полегшити душу.

Дуже поганий знак, якщо довелося мити сходи, а вона все одно залишається брудною. Погано також, якщо по сходах ходить багато різних людей, залишаючи свої сліди, а сновидцу доводиться за це все мити. Такі сновидіння говорять про сильну емпатії, про неможливість постояти за себе, невмінні говорити «ні» навіть при необхідності.

Проблема в тому, що всі ті сліди, які довелося мити уві сні — вони залишили слід в серці сновидіння. Він шкодує про те, що пішов на поводу сильніших людей, але відмовити просто не зміг. Тепер всі ці емоції доводиться мити уві сні.

Добре, якщо після збирання, людина насолоджується отриманим результатом і бачить блискучу драбину — це значить, що все в його житті налагодиться, і він знайде душевний спокій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: