Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться шоколадні цукерки?

До чого сняться шоколадні цукерки?

Зміст:

Сонник Шоколадні цукерки

Примітно, але в нічних сюжетах можуть снитися незначні і досить прості речі, які іноді несуть в собі глибокий сенс і таємницю. Розгадавши побачену картинку уві сні можна заглянути в прочинені двері майбутнього.

Люди, які вірять в сновидіння, дуже часто прокинувшись вранці після побаченого нічного сюжету заглядають в сонник для того, щоб провести правильну розшифровку приснився бачення. Також вони радять намагатися не обділяти увагою навіть незначні деталі, адже не враховуючи їх не можна провести правильне тлумачення сну.

Саме такій незначній деталлю (як може здатися на перший погляд) є шоколадні цукерки. У реальному житті вони улюблені ласощі всіх ласунів. Цукерки дарують на свята або ж просто, щоб зробити людині приємно. З’ївши такі ласощі люди, можуть впоратися з поганим настроєм, а також з дратівливістю. Але до чого сняться шоколадні цукерки? Що віщує побачений сюжет? Згадайте, що саме вам снилося:

«Цукеркові» сновидіння можуть провіщати різні події — найголовніше такий побачений сон не віщує поганого.

Бачити солодощі

Якщо уві сні побачили шоколадні цукерки

Уві сні просто бачили шоколадні цукерки? Чекайте приємних сюрпризів від коханої людини.

Солодощі були з горіхами — в реальному житті має бути знайомство з цікавими людьми.

Бачити в сновидінні багато маленьких шоколадних кульок — в реальному житті буде багато радості і приємних подій.

Тримали цукерку, яка розтанула в руках? Сонник радить людині якому довелося бачити даний сюжет уві сні, стати більш стриманим і постаратися не втручатися в чужі справи.

Пригощати ними — в недалекому майбутньому будете намагатися здобути прихильність до себе впливової особи, і робити це ви будете з корисливою метою — щоб потім скористатися цими зв’язками з вигодою для себе.

Презент

У нічному баченні снилося, що цукерки дарували? Варто зазначити, хто дарував і хто отримував їх в подарунок.

Отримати в подарунок

У нічному баченні сновидцу подарували коробку смачних шоколадних цукерок — сприятливий сон, віщує фінансове благополуччя. Побачивши такий сюжет уві сні, людина без побоювання може інвестувати свої капітал, а також підписувати контракти і великі проекти.

Молодій дівчині приснилося уві сні, що їй подарували коробку шоколадних ласощів — в реальному житті дівчина почує багато компліментів. Ще сонник віщує знайомство із заможним чоловіком.

Дарувати

Якщо цукерки дарували

Дарувати цукерки — до нездійсненого задуманого. Якщо довелося бачити такий сюжет — значить, сновидцу коштує не робити необдумані покупки, так як таке марнотратство може значно позначитися на сімейному бюджеті.

Купувати

Купувати їх — готуйтеся до приїзду далеких родичів. Поява гостей здивує сновидіння, але зробить його щасливим.

Готувати солодощі

У нічному баченні сновидцу самому довелося готувати шоколадні солодощі? Побачене уві сні віщує фінансові надходження, завдяки яким добробут сновидіння значно покращиться. Але сонник вказує людині, який побачив такий фрагмент уві сні — потрібно буде докласти багато зусиль.

Є ласощі

Уві сні сновидцу довелося, є шоколадні цукерки — сновидіння віщує відвідування натхнення, прояв у сновидіння нових талантів. Але варто зазначити, які вони були на смак:

Також є шоколадні солодощі в нічному сюжеті — на превелике щастя, в реальному житті.

До чого сниться надкусити її? У реальному житті відчуєте сильні емоції.

Тлумачення популярних сонників

Намагайтеся порівнювати тлумачення побаченого сюжету з шоколадними цукерками в різних популярних сонниках. А також підставляйте розшифровку до ланцюжка подій, які відбуваються у вашій реальному житті.

Сонник Міллера

Якщо пили гарячий шоколад

Сонник відомого американського психолога Г. Міллера трактує приснився даний сюжет наступним чином:

Якщо шоколадне ласощі сниться бізнесменам, то по тлумаченню Міллера побачений сюжет вказує на вірних і надійних партнерів по бізнесу.

Сонник Фрейда

Якщо сниться нічний сюжет з шоколадними солодощами, то це вказує на оцінку активності інтимного життя сновидіння.

Пригощати ласощами — своєю пристрастю зможете розігріти будь-яку людину, навіть самого неприступного.

Сонник Білого Мага

Є ласощі — символ, того, що людина побачив сон прагне до легкого життя.

Готувати його — до виконання своєї роботи завжди підходите творчо і незвично.

Купувати для подарунка — в реальному житті намагаєтеся задобрити когось.

Тлумач сновидінь Лонго

Лонго тлумачив сюжет по-своєму:

Як бачите, розшифровка приснився сновидіння з шоколадними цукерками дійсно має різне трактування. У деяких випадках сон є застереженням. Скориставшись підказками людина, яка побачила сновидіння, отримає можливість вжити заходів для того, щоб уникнути неприємних ситуацій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: