Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться шорти?

До чого сняться шорти?

Зміст:

Сонник шорти

До чого сняться шорти? Цю річ, напевно, можна знайти в гардеробі у кожної людини. Серед великої кількості фасонів і кольорів важко вибрати підходящий варіант, як і значення нічної мрії.

У більшості випадків популярний предмет гардероба символізує поїздки і пригоди, але чи можна зупинятися тільки на цих формулюваннях?

Загальні відомості

Наснилася спортивний одяг

Як пророкує сонник, шорти — особливий символ, що розкривається в міру впізнавання деталей. Якщо перед вашим поглядом з’явилася порвана річ, то такий знак навряд чи обіцяє хороші події. Подібна мрія розповідає про погіршення відносин з близькими людьми. Якщо ситуація не буде вирішена, то до розриву залишилося недовго.

Звернемося до професіоналів

Щоб дізнатися причину появи того чи іншого сюжету, вам доведеться проаналізувати всю наявну інформацію. Допомогти в цьому зможуть тлумачі снів, але тільки після того, як в пам’яті вдасться скласти комплексний образ.

Сонник Міллера

Коли бачиш таку невигадливу штучку, значить в реальному житті будуть отримані негативні новини. В сонник психолога Міллера розглядаються незвичайні комбінації, а тому до них варто прислухатися:

Сучасний суміщений сонник

Бачити шорти в нічний мрію — до отримання незаслуженого догани. Однак не намагайтеся заперечувати свою точку зору, оскільки це ще більше розлютить начальство. Краще винести уроки з цієї ситуації і не допускати її в майбутньому. До чого сниться шорти носити? Така мрія пророкує великі втрати.

Наснилися шорти нижче колін — втрати виявляться незначними, а ось занадто короткі вкажуть на катастрофічне становище. Купили шорти в магазині — до вчинення серйозної помилки.

Вирішили зшити ексклюзивну річ — до прийдешньої поїздці на невелику відстань.

Різноманіття фасонів

Кожен розуміє, що вибрати підходящий предмет гардероба буває не так просто, а тим більше, коли мова заходить про такому розмаїтті. У снотолкователях проаналізовані різні варіанти.

По коліно

Сняться бермуди або максі

Сняться джинсові шортики незвичайного кольору — до отримання запрошення на веселу вечірку. Швидше за все, події пройдуть далеко від власного будинку, в компанії близьких друзів.

Вище коліна

Міряти шорти-максі або чоловічі бермуди різних кольорів — до закордонної поїздки, яка допоможе відпочити.

Міні

Якщо представниці прекрасної статі носили міні-шорти, оголюють сідниці, то постарайтеся зберігати пильність в поїздці, оскільки випадкова ситуація може зіпсувати настрій.

Короткі чоловічі шорти в обтяжку — до поїздки в країну з іншими віруваннями. Східний сонник попереджає про те, щоб сновидец заздалегідь вивчив культуру і традиції тих місць, в які збирається.

Де купували?

Купувати уві сні одяг

Якщо питання з фасоном вдалося якось вирішити уві сні, то тепер доведеться згадати місце покупки.

Дорогий бутик

Якщо представниця прекрасної статі міряє брендову річ в бутіку, то великий ризик помилки, яку можна зробити в гонитві за ілюзорною мрією.

Магазин

Купувати шорти в звичайному магазині і відправитися в них додому — дріб’язкові справи можуть зайняти багато часу, зіпсувавши все плани. Сновидець повинен навчитися приділяти час дрібницям, оскільки від них нерідко залежить підсумковий результат.

Дівчата вирішили купити шорти в магазині — до дрібних радощів, про яких написано в снотолкователе Лоффа.

Барахолка

Чоловік в шортах, куплених на барахолці, ризикує зробити велику помилку в дійсності. Якщо річ була чорного кольору, то наслідки виявляться фатальними.

Інтернет

Шити уві сні одяг самому

Якщо сновидец пригледів на себе предмет гардероба в інтернет-магазині, не приміряючи його, але в результаті не підійшов розмір — до вчинення невеликого промаху, який може привести до серйозних наслідків в майбутньому. Намагайтеся продумувати кожен свій крок, яким би дріб’язковим він не здавався.

Нетипові розшифровки

Звикли одягати когось тільки в вироби власного виробництва — до геніальних думок і великих звершень. Однак в Місячному сонник написано, що таке тлумачення доцільно використовувати тільки в тому випадку, якщо сновидец шив шорти за своїми викрійками.

Шити короткі бермуди яскравого кольору для своїх близьких людей — ваш оригінальний рада допоможе вирішити складну життєву задачу, а тому постарайтеся не забувати про свою логіку.

Замовити жіночі шорти в подарунок чоловікові — оригінальність — ваша візитна картка, але намагайтеся використовувати її не скрізь.

Побачили на собі рвану або брудний одяг — до початку непростого періоду в стосунках з близькими людьми. У снотолкователе Ванги можна знайти прості рекомендації, що дозволяють уникнути цієї проблеми.

Придбати у перекупника старі речі для дрантя — символ меланхолії і смутку, від якої довгий час не вдасться позбутися. Знайти в купі брудної білизни шорти яскравого кольору — до нездійсненних планів. Вам доведеться скласти реалістичний план і навчитися слідувати йому.

Розривати старі бриджі з щільної джинсової тканини — до хворобливого розриву з людиною, якого довгий час вважали своїм другом. Постарайтеся не допускати подібних помилок і вибірково підходити до вибору компанії.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: