Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться штани?

До чого сняться штани?

Зміст:

Сонник штани

Зрозуміти, до чого сняться штани, вдається не завжди. Якщо спляча людина зрозуміє, для чого призначена ця одяг, йому відразу ж стане зрозуміло, що приснився символ відображає інтерес до протилежної статі, а також потаємні бажання, які вже давно хочуть втілитися в життя.

Що чекає в майбутньому?

Як описує сонник, штани можна розтлумачити по-різному, а тому так важливо визначитися ще й з низкою супутніх чинників, проігнорованих сплячою людиною. Щоб не допустити таку помилку, треба записати свій сон після пробудження. На думку деяких снотолкователей, одяг, побачена в нічний мрію, віщує прийдешні події, які можуть виявитися сприятливими або, навпаки, фатальними.

Після пробудження важливо зрозуміти, які емоції були випробувані. У кожному сонник є тлумачення, які застосовуються для сновидіння, головне — знайти ідентичні шаблони, використовуючи їх. Так яке тлумачення сну?

Сонник Гришиной

Наснилися штани, за версією стародавнього сонника, — до передчутті прийдешніх подій, а також до постійного самовдосконалення. Сновидець ставить перед собою глобальні цілі, і для їх досягнення потрібні нові знання і вміння.

Сниться примірка модного одягу

Якщо ви вирішили купити брючки, значить в реальному житті можна потрапити в незручну ситуацію, з якої не так просто вибратися. Для виходу з ситуації, що склалася не можна шкодувати грошей, але радує тільки одне, що сума виявиться не дуже великий.

Сонник Мандрівника

Бачити уві сні обновки — символ того, що спляча людина вкрай самовпевнений, і ця риса, як би це дивно не звучало, йде йому на користь. Головне — навчитися правильно її застосовувати, щоб потім не довелося вибачатися за своє гордовите поведінку.

Циганський сонник

За версією представленого тлумача, уві сні штани означають те, що сновидець обзаведеться обновками. Є кілька варіантів розвитку подій:

Вам може наснитися, як ви міряєте штани, і в такому випадку вам треба остерігатися підступу своїх конкурентів, які так і норовлять зайняти ваше місце.

Відмінні риси

Брючки навиворіт

Сновидець, який побачив такий сценарій, повинен уважно поставитися до того, який одяг йому вдалося побачити.

Виворіт

Якщо ви бачите штани, вивернуті навиворіт, значить вам буде нелегко встояти перед чужим чарівністю, а тому про це не можна забувати при прийнятті важливих рішень.

Широкі

Чому наснилися широкі штани? Швидше за все, вас чекатимуть успіх і багатство в реальному житті, тільки ними треба правильно розпорядитися.

Якщо ви почнете їх прати, то, швидше за все, тільки віджахнете свою удачу.

Великі

Бачити великий розмір штанів — до відбиття підсвідомих страхів, пов’язаних з реалізацією власних можливостей. Ваше завдання — кілька разів подумати, перш ніж зважитися на участь в якомусь складному проекті. Самоствердження може зіграти злий жарт, а тому до кожного рішення треба підходити виважено. На думку сонника, недостатню кваліфікацію можна компенсувати своїм досвідом і цілеспрямованістю.

Стали короткі після прання

Короткі

Якщо ви почали прати штани, і вони стали короткими, про що можна подумати? Такий символ намагається сказати про те, що ваше життя вже давно пора міняти, але минуле не дає це зробити. У деяких випадках прийшов образ відображає невдоволення своїми вчорашніми вчинками, неможливістю вплинути на результат.

Якщо штани були короткими спочатку, значить насправді у сновидіння в душі ще жевріє дитячість, яке проявляється при кожній зручній нагоді. Звичайно ж, проявляти свою натуру — добре, але в усьому потрібна міра.

Спортивні

Спортивний одяг, на думку сонника, закликає до дії, яке вже давно відкладається з дня на день. Якщо ви почали прати їх, то, швидше за все, в вас сконцентрований великий запас енергії, який тільки і чекає відповідного моменту для реалізації.

Милуватися видом спортивних штанів — до хорошого настрою і комфорту, а тому можна сміливо приступати до запланованого справі.

Який колір?

Читаючи більшість сонників, можна побачити, що приснилися штани відображають дивина і спонтанність почуттів людини, а тому так важливо визначитися з іншими подробицями сюжету. Якщо мова йде про кольорах, то цей фактор не можна ігнорувати.

Наснилися червоні брючки

Червоні

Якщо представниця прекрасної статі прийшла уві сні до чоловіка в червоних штанцях, значить насправді можуть відбутися серйозні скандали.

Якщо ж жінка побачила чоловіка в червоних штанях, то, швидше за все, її чекатиме знайомство з цікавою особистістю, яка зможе перерости в щось більше, ніж просто симпатія. Снотолкователь настійно рекомендує не форсувати події, а насолоджуватися кожним разом проведеним моментом.

Сірі

Якщо ви почали прати одяг, в загальній купі побачили сірі брюки, значить насправді виявляється неусвідомлене бажання бути розглянутим, як особистість. Таке сновидіння може приснитися представниці прекрасної статі, яка побоюється відвертої домагання з боку інших чоловіків.

Білі

Сниться біла деталь гардеробу

Одягати білі брючки — до повної або часткової капітуляції. Тлумач снів акцентує свою увагу на тому, що спляча людина підсвідомо не готовий до переговорів і всіляко намагається уникати їх.

Однак така поведінка не призведе до гарного результату. Якщо ви почали прати білі штани, намагаючись вивести плями, то, швидше за все, у вас є історії, які ви хотіли б приховати, але навряд чи це вийде.

Незручні ситуації

Напевно, кожна людина потрапляв в незручне становище, але що вони можуть означати, якщо їх вдалося бачити уві сні?

Обмочитися можна з різних причин, і кожна потребує детального розгляду:

Наробити в штани — норма для багатьох дітей, але що такий сценарій віщує дорослій людині, який став заручником незручного становища уві сні? Снотолкователі звертають увагу на те, що у сплячої людини вже зовсім скоро з’являться фінансові труднощі. Крім того, поточна нестабільність може мати кілька розв’язок: повний крах або набуття багатства. Ваше завдання — постійно контролювати ситуацію, щоб вдалося мінімізувати виникаючі ризики.

Якщо ви не встигли добігти до туалету і справили нужду в штани уві сні, то не треба ходити до ворожки, щоб розтлумачити цей сценарій. Швидше за все, у вашому житті з’являться хабарники, які захочуть нажитися на ваші труднощі.

Згідно з другим тлумаченням, накласти в штани — символ страхів, які викликають певну стурбованість і хвилювання, що заважає нормально відпочивати вночі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: