Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться сигарети?

До чого сняться сигарети?

Зміст:

Сонник сигарети

Куріння в реальному житті є однією з найбільш поширеною шкідливою звичкою практично всього людства. Зараз для тих, хто намагаються кинути цю згубну звичку, запропонована електронна сигара. Саме ця інновація дозволить курцеві замінити справжню цигарку, адже з неї так само йде дим, але шкодить вона здоров’ю менше. На кожній пачці сигарет міністерство охорони здоров’я попереджає курців про наслідки, тому запеклому курцеві потрібно замислюватися і про свій спосіб життя.

Але до чого сняться сигарети в нічних сюжетах? Що означає бачити дим уві сні? Для більш точної розшифровки побаченого, варто згадати детально сновидіння, тільки так можна провести правильне тлумачення сну.

Якщо наснилася сигарета

Виникло питання: до чого сняться сигарети? Скористайтеся онлайн-сонником. Введіть в рядку пошуку фразу: «сонник сигарети» і вам буде надано ряд популярних сонників, в яких ви зможете знайти відповідь на що виникає у вас питання.

Основне тлумачення

Під час куріння вона згасла? Значить, належить дізнатися негативну новина від старих друзів.

Пригощати нею у сні кого-небудь, означає, що добродушність використовуватимуть нехороші люди.

Просити (стріляти) — незабаром будете просити допомоги у друзів.

Пачка

Якщо сниться закрита пачка нікотинового щастя, то сонник вказує сновидцу, що перед ним відкривається багато спокус, але з якихось причин вони будуть йому недоступні.

У сновидінні у вас виявилася промокла пачка сигарет — сонник радить з обережністю ставиться до колег по роботі. Сниться остання цигарка в пачці — постарайтеся не йти на поводу провокацій.

Сниться покупка нікотину

Якщо купували сигарети

Сниться сюжет, в якому ви спостерігаєте вітрину, на якій знаходиться багато різноманітних нікотиновий пачок — вам буде дана можливість отримати нові знання шляхом відвідування курсів, семінарів.

Купувати їх уві сні — зробите незаплановану покупку.

Купували їх поштучно — до сварки з друзями.

Розглянемо і інші тлумачення і розберемося, до чого знятися сигарети?

Попіл

Якщо в нічному сюжеті вам наснилися непросто сигарети, а також довелось бачити дим, що виходить від них, згадайте точно, що саме приснилося.

Освіта попелу

Сниться, як тліє сигарета, перетворюючись на попіл, значить, що по ряду причин ви не зможете використовувати надані вам можливості.

Попіл падав

Якщо приснилися недопалки

Бачити в сновидінні як під час затяжки падає попіл, попередження того, що на шляху до бажаної мети вас чекають перешкоди. Летить в обличчя сигаретний попіл, означає, що вас намагаються обдурити.

Недопалки

Наснилося, що ви тушкуйте її про попільничку повну бичків? Дане бачення віщує вам галасливу компанію і веселі розваги. Змітати попіл зі столу, провісник швидкого подорожі.

Бачити уві сні бички, що лежать на землі — будьте готові до неприємної розмови.

Електронна сигарета

Наснилося, що у вас є електронна сигарета, і ви хвалилися нею? У реальному житті будете пишатися своїм рішенням — позбудеться від шкідливої ​​звички.

Уві сні тримали в руці електронну сигарету, означає, що ви будете обманювати себе з приводу людини, яка хоче здаватися вашим другом.

Як тлумачать побачений сюжет відомі сонники?

Універсальний сонник

Якщо курили уві сні

До чого сняться сигарети і чого очікувати від даного бачення? Універсальний тлумач нічних сюжетів вказує:

Сонник попереджає, побачена сигарета уві сні, приведе вас до необдуманих вчинків і тяжких наслідків.

Сонник Міллера

До чого довелося бачити сигарети по тлумаченню сонника Г. Міллера? Якщо сниться пачка сигарет — значить, варто очікувати зустрічі зі старими друзями, галасливі посиденьки і приємне проведення часу.

Купувати уві сні блок дорогих сигарети, обіцяє вам здійснення грандіозних планів. Купувати цигарки для кого-то, означає в реальному житті, бути посередником.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: