Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться сірники?

До чого сняться сірники?

Зміст:

Сонник сірники

Сірники дітям не іграшка. Таку фразу могли чути багато з нас, але що точно вона означає, можна було зрозуміти не відразу. До чого сняться сірники насправді? Що віщує цей знак?

Загальне розуміння

Правильну розшифровку можна отримати, тільки посилаючись на велику кількість дрібниць, а тому так важливо проаналізувати кожну, і зробити відповідні висновки. Як пише сонник, сірники мають деяким символізмом, який можна розкрити лише за допомогою фантазії та інтуїції.

Запалювати уві сні сірникову вогник

Роботи Міллера

Звернувшись до робіт психолога Міллера, можна побачити кілька цікавих задумок. Він вважає, що коробок з сірниками віщує занепад, а якщо сновидец почав запалювати сірники, то його чекає отримання великої грошової суми.

Горить

До чого сниться палаючий сірник? Такий знак намагається розповісти сновидцу про те, що в його найближчому колі спілкування з’явилися вороги, що чекають певного моменту для удару. Якщо ви самі почали запалювати сірник, то ваші прийдешні проблеми будуть пов’язані з неправильно досконалими вчинками.

Тлумач снів настійно рекомендує стати більш пильними і обережними. При виборі рішення слід керуватися не тільки особистою вигодою, а й нормами моралі.

Гасне

Згорілі сірники символізують мудрість сновидіння. Він зможе зупинитися в потрібний момент, використовуючи свій розум. Перш ніж приймати якесь рішення, треба зважити всі «за» і «проти».

Спеціально для чоловіків!

Наснилася тліюча сірник

Відповідаючи на питання, до чого сниться сірник, варто розглянути її значимість для представника сильної половини людства.

Яскраве полум’я

Якщо сірник горить яскравим полум’ям, значить в сновидцем ховається потенціал коханця. Часто запалювати і кидати сірники — знак, який демонструє, що в реальності у чоловіка багато жінок.

Тліє

Вам може приснитися ледь тліючий сірникову остов, що характеризується не найкращим чином. Сновидець повинен потурбуватися про своє здоров’я, оскільки його може підстерігати імпотенція.

Внутрішня сутність

Як пише сонник, що приснилася сірник треба правильно розшифрувати, а для цього треба буде згадати їх кількість:

Крім того, горілий остов буде трактуватися негативно, а ось цілий — навпаки.

Найближче оточення

Приснився сон можна трактувати ще й для характеристики найближчого оточення:

Є сенс розглянути і деякі відмінні риси.

Ваші дії

Якщо сновидец випадково розсипав сірники, значить в дійсно на нього чекатиме переїзд, до якого він ніяк не готувався. Таке рішення може бути прийнято вашим начальством, а тому треба бути гранично акуратним у своїх формулюваннях. Почати збирати розсипані палички — до наведення порядку.

Запалювати сірник, а потім обпектися — до швидких любовним стосункам.

Чужі дії

Якщо хтось починає запалювати лучину, а потім дає прикурити вам, значить ви можете отримати довгоочікуване звістка. Розсипалися сірники по чиєїсь вини — до недогляду хорошого шансу.

Інші значення

Серед усього різноманіття тлумачень складно зупинитися на одному, оскільки кожне сновидіння має свої унікальні особливості. У деяких сонниках йдеться про те, що маленькі палаючі палички уособлюють самого сновидіння: як внутрішнє, так і зовнішнє стан.

Якщо вдалося побачити велику коробку, яка наповнена однаковими сірниками, то такий знак розповідає про те, що спляча людина знаходиться в хорошій формі, і ніякі хвороби йому не страшні. Бачити горілі остови в коробці — до проблем зі здоров’ям. Оптимальне рішення — регулярні заняття спортом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: