Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться скляні банки?

До чого сняться скляні банки?

Зміст:

Сонник скляні банки

Символи, які зустрічаються нам в сновидіннях, умовно розділені тлумачами на три категорії:

Сон про скляну ємність

До чого сниться банку? Таке сновидіння швидше відносять до другої групи. Вважається, що банку скляна обіцяє вам неприємності і в справах, і зі здоров’ям. У вашу реальне життя проникнуть труднощі і горе.

До чого може приснитися мити порожню банку уві сні — сновидіння очікують досить серйозні фінансові витрати, які можуть довести його стан до банкрутства. Після подібних видінь варто убезпечити свій тил: підшукати додаткове джерело фінансових надходжень, чітко планувати свої витрати.

Просто бачити уві сні банку порожню — на шляху будуть з’являтися непередбачені перешкоди. Чи не пасуйте перед ними, вони вам під силу.

Чи виступаєте уві сні в ролі медсестри і ставите комусь на спину медичні банки — доведеться довго вирішувати питання особистого характеру. Хтось буде вставляти вам палиці в колеса.

Наснилася розбита ємність

Приснився сон, в якому фігурувала розбита банку, напевно, найбільш несприятливий. У сновидіння починається важкий час. Ви розчаруєтеся в людях, будете постійно долати труднощі, боротися за своє існування. Чи не звернути з цієї нелегкої дороги вам допоможе витримка, віра в свої сили і свою правоту.

Уві сні ви купуєте закрутки — зараз перебуваєте на вершині успіху, але ваше становище примарно. Незабаром вам доведеться поступитися п’єдестал, а падати, як відомо, дуже боляче.

Чи є позитивна сторона

Цікаво, що якщо в своєму сні ви бачили дуже багато порожніх банок, то можете в реальності отримати досить цінний і бажаний подарунок.

Консервація говорить про те, що ваші справи почнуть складатися найкращим чином. При цьому удача буде на вашому боці в усіх сферах життя.

Пити воду з банки і через скло бачити, що вона прозора — потрапите на веселий захід, приємно проведете час.

Сняться квіти як вміст скляного резервуара

Бачите консервований посудину, який самі наповнюєте — ви старанний людина, ваші труди незабаром будуть оцінені по достоїнству.

У скляній посудині стоїть букет квітів — ви отримаєте подарунок, про який давно мріяли.

Пророцтва певних тлумачів

Звичайно, можна скористатися загальною інформацією, що є в інтернеті. Але деякі сновидіння воліють певних авторів, яким вони довіряють.

Сонник Килини

Як вважає даний сонник, порожні банки обіцяють сновидцу збиток в справах. Якщо вони чимось наповнені, то, навпаки, сплячої людини очікує успіх.

Цілителька радила: в тому випадку, якщо судини в вашому сновидінні були порожні, варто закрити очі і подумки наповнити їх будь-яким вмістом, а краще медом.

Магічний провісник

До чого сняться скляні ємності, якщо вони порожні — до бідності, руйнування. Повні — до прибутку, багатства.

До чого сниться банку тріснути, надбиті? Життя піднесе неприємний сюрприз, розчарування.

Самі її розбиваєте — в реальності ризикуєте серйозно захворіти.

Еротичний сонник

Випадково вислизнула з рук і розбилася

Якщо ємності зі скла уві сні порожні, то ваш шлюб буде невдалим. Сон про наповнених банках обіцяє зустріч з матеріально забезпеченою людиною, який буде відчувати по відношенню до вас добрі почуття.

Купувати їх — почуття не міцні. Можливо, людина, з яким ви збираєтеся пов’язати свою долю, абсолютно не той, хто вам потрібен. Ви будете постійно розчаровуватися його вчинками, і почуття самі собою згаснуть.

Банку вислизає у вас з рук — поведете себе необачно, і це буде причиною розставання з коханою.

Сонник Федоровской

Уві сні ви проходите лікування, і вам ставлять банки — скоро трапиться неприємність.

Спостерігати за тим, як їх ставлять іншому — до горя в сім’ї.

Відкривати банки — в гості нагряне старий знайомий. Бачити, як відкриває інший — до знайомства з людиною, про яку ви досить багато чули від своїх друзів.

Як вважає даний сонник, розбиті банки сняться до сварки з друзями.

Скляні посудини з точки зору психології

Розбитий посуд — ви незадоволені своїм партнером. Якщо

Наповнювати що-небудь для жінки

З нього при цьому випливає вміст, то вам варто перервати спілкування з другою половинкою.

Коли жінка уві сні складає або наливає щось в скляні ємності — бажає ближчого, інтимного контакту з чоловіком.

Якщо тим же уві сні зайнятий представник сильної статі, то він хоче задовольнити свої сексуальні бажання.

Спостерігати за тим, як інша людина наповнює їх — вас не влаштовує інтимна сторона життя, а знайомі і друзі викликають заздрість своїми розповідями.

Інші тлумачення

Бачити консервацію на зиму — варто віддавати собі звіт в тому, що не варто жити сьогоднішнім днем, подбайте про своє майбутнє.

Сонник банки скляні сприймає з боку того, чим саме вони були наповнені. Вважається, що позитивним буде бачення, в якому ви бачили в ролі наповнювача мед, цукор або чисту воду. Молоко, наприклад, говорить про те, що ви маєте проблеми з легенями, не зайвим буде перевіритися у лікаря і почати вести здоровий спосіб життя.

Головне, щоб вміст не було зіпсованим, що не смерділо, інакше це дуже поганий знак.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: