Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться сливи?

До чого сняться сливи?

Зміст:

Сонник сливи

Людський мозок не спить вночі. Під час нічних сновидінь, сіра речовина отримує послання згори, і обробляє інформацію, отриману за день.

Їжа займає не останнє місце в повсякденному житті. Немає нічого надприродного в тому, що нам сняться гастрономічні сни. Але тлумачити сни про їжу, як одне ціле буде недоцільно. Так як кожен продукт має своє значення.

Тлумачення

Наприклад, до чого сняться сливи? Варто зауважити, це позитивний сон, що передвіщає гарні зміни в житті.

Зливи уві сні, досить цікава тема, на яку справляє в безлічі сонників.

Сонник Гришиной

Якщо приснилися сливи

Стиглі сливи сняться тій людині, яка відчуває не взаємні почуття до протилежної статі. Також сонник дає вичерпні тлумачення на безліч питань. Наприклад, до чого наснилися:

Сучасний сонник

Є сливи уві сні, очікують швидкоплинні розваги. Зливи стиглі — радісні моменти. Рвати з дерева зелені, нестиглі плоди — відчувати дискомфорт, вийдіть із зони комфорту.

Збирати стиглі плоди, означає домогтися бажаного, хоча після виконання бажання прийде розуміння, це не те. І ще один нюанс — якщо серед зібраних плодів були червиві — нездійсненні мрії.

Сонник Міллера

Збирати ягоди, які не встигли дозріти, у Міллера означає, хвороба близької людини. Їсти стиглі плоди — до радості.

Сон, в якому ви отримаєте сливи від кого-то, на думку Міллера, несе набуття любові, щасливе подружжя.

Згідно Міллера, негативний тлумачення матиме сон, в якому ви бачите червиві ягоди — до злиднів, зради.

Сонник від А до Я

Якщо приснився сливовий сад

Сливовий сад означає покупку довгоочікуваної речі. Трясти сливове дерево — прийміть неправильне рішення, відповідати за яке будуть рідні.

Збирати стиглі плоди — достаток, сімейний затишок.

Варити варення — будете винагороджені за своє терпіння і працьовитість. Наснилося, що вам довелося купувати ягоди — намагаєтеся досягти матеріального благополуччя, але марно.

Бачити продаж ягід — до неприємностей на роботі.

Який урожай

Для правильного тлумачення сну, необхідно зібрати всі можливі деталі. Згадати колір плодів, їх розмір, кількість, і смак.

Чим більше подробиць — тим точніше прогноз.

Колір ягоди

Провісники вважали, що найважливішим моментом після смаки, є колір плода. Саме він передбачить вам, яке майбутнє чекає.

Сині сливи

Бачити сон з плодами даного кольору, означає, що вони стиглі. Такий сон найсприятливіший, обіцяє швидкоплинні радості, приємні моменти.

Синя зливу може також означати ваші надії, які хоч і збудуться, але радості не принесуть. Краще буде поміняти свої плани. Є такі ягоди — з головою поринете у флірт.

Жовта ягода

Якого кольору були сливи

До чого сняться сливи жовті, це не дуже добре. Таке ведення пророкує неполадки з організмом. Займіться своїм здоров’ям, пройдіть обстеження. Швидше за все, у вас є хронічне захворювання. Якщо не прислухаєтеся до пророкувань, все може закінчитися серйозними проблемами.

Зелені плоди

Зелена зливу — недозріла. Бачити такий сон, значить накликати на себе неприємності. Ви не вмієте вичікувати, через вашу нетерпимості страждаєте і ви, і ваші рідні.

До чого сниться зливу зеленого кольору — до того, що ви не робите акцент на матеріальних речах. Духовна їжа стоїть на першому місці.

Кількість плодів

Уві сні можна бачити різну кількість плодів, звичайно ж, це вплине на тлумачення сну.

Одна ягода

Один плід, як правило, асоціюється сонниками з сумом і образами. Є кілька точних трактувань:

Безліч плодів

На жаль жоден сонник не описує, до чого бачити багато слив, надаючи людині самій додумувати. Вважається, що трактування сну буде такою ж, як і при явищі одного плоду, тільки в більшій мірі.

Є уві сні багато слив, об’їдатися ними — поринете у вир розваг. Але все ж вони скоро закінчаться, і вам доведеться нудьгувати.

Підсумки

Виходячи з вище викладеного, дана ягода обіцяє як приємні так і не дуже моменти у вашому житті. Основне ознаку — це ненадовго.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: