Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться снігурі?

До чого сняться снігурі?

Зміст:

Сонник снігурі

Будь-яка птиця уві сні, як правило, означає отримання звісток і новин. До чого сниться снігур? Даний представник роду пернатих сниться не настільки часто, як, наприклад, голуб або ворона, тому сонники схильні вважати його дуже сприятливим знаком.

Що віщують зимові пташки

Тримати в руках пташку

До чого може приснитися снігур за вікном? Ви отримаєте приємні новини від друзів або родичів.

Довелося уві сні тримати пташку в своїх руках? Ви досягнете успіху в будь-якій справі.

Але це лише загальні тлумачення. Для того, щоб скласти свою особисту пророкування, вам необхідно не тільки звернутися до улюбленого сонником за роз’ясненням, а й згадати деталі.

Як вважають сонники

Даний символ ми бачимо уві сні досить рідко, тому тлумачі не надто розписують його в своїх джерелах. Правда, деякі відомості все ж є.

Сонник Адаскіной

Дивний снігур, з помаранчевим оперенням на грудях, обіцяє сновидцу знайомство з малоприємними людьми.

Також дане бачення по-різному розглядається цим джерелом для чоловіків і для жінок:

Великий сонник

Як вважає даний сонник, снігур сниться до досить близького знайомства.

Зграйка пташок на дереві

Кидати в нього камінь — сварка з близьким другом. Годувати його з руки — навпаки, примиріться з тією людиною, з яким у вас сталася серйозна сварка.

Сучасний сонник

Спостерігати за тим, як зграйка червоногрудих пташок сидить на дереві — вас чекають приємні сюрпризи. Жінкам же такий сон обіцяє появу людини, в якого вона закохається.

Птах влетіла в ваш будинок — всі члени сім’ї зможуть похвалитися відмінним здоров’ям. Якщо ви останнім часом погано себе почували, то ваші справи підуть на поправку.

Захворювання або смерть близької вам людини обіцяє снігур, якого ви бачите мертвим.

Снігур та здоров’я

Часто приснився снігур асоціюється зі здоров’ям сплячої людини. Щоб детально знати, що саме обіцяє вам сон, варто врахувати наступне:

Інші тлумачення

До чого сняться снігурі? Уважно придивіться до їх поведінки. Коли пташки дуже галасливі, перебивають один одного — не виключено, що ви посваритеся зі своєю другою половиною. Але не варто сумувати, сварка буде незначною. Також вам варто проявити благодушність і піти на примирення першим, незалежно від того, що стало причиною конфлікту.

Червоногруда птах може символізувати одного, який нагряне в гості, і ви приємно і з користю проведете час.

Уві сні пташка поводиться незвично, видає невластиві їй звуки — ви будете займатися справою, яка не принесе користі, але при цьому відніме у вас багато часу і сил.

В цілому ж, вгодовані, здорові і життєрадісні птиці обіцяють тільки приємні події в житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: