Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться солоні огірки?

До чого сняться солоні огірки?

Зміст:

Сонник солоні огірки

Як правило, бачити уві сні консервовані огірки — негативний знак. Таке бачення обіцяє важке матеріальне становище, біди, сльози, неприємності. Але щоб дізнатися точно, до чого сняться солоні огірки, необхідно вивчити сонник, і бажано не один, а кілька найпопулярніших.

Сниться консервація на зиму

Сняться заготовки на зиму

В цілому, якщо сниться консервація огірків, то удача відвернеться від вас. Як наслідок, ви будете відчувати матеріальну потребу і душевні страждання.

Найпопулярніші тлумачення сонників

Свіжі огірки приносять тільки радість і щастя, а ось малосольні несуть в собі абсолютно зворотне ознаку.

Універсальний сонник

Їсти солоний огірок, маринувати його — попереду у вас чорна смуга. Вам необхідно набратися терпіння і просто перечекати її. Ніякі ваші дії не зможуть відвернути від вас біду.

Але, на думку сонника, дані випробування визначено вам згори. Тільки подолавши їх, ви зможете розвиватися далі і знайти щастя.

Жіночий сонник

Їсти соління і відчувати, що вони вам огидні — ваш близька людина сильно вас розчарує. Осад від події залишиться надовго, ви будете відчувати справжні душевні страждання.

Сонник Шеремінской

Їсти уві сні делікатес

Сниться, що ви смакуєте солоні огірочки — вас здолає туга. Якщо вони будуть мариновані, то вам просто трохи взгрустнется. Солоні овочі — туга буде дуже сильною, можлива навіть депресія.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Огірок уві сні символізує чоловічий статевий орган. Якщо чоловікові сниться солоний огірочок, то його чоловіча сила падає. Жінці такий сон обіцяє незадоволеність у взаєминах з партнером.

Огірочки в банку

До чого сняться солоні огірки, що знаходяться в банку? Ви тримаєте ситуацію в своїх руках, повністю її контролюєте. Також сновидіння пророкує, що незабаром у вас буде переломний момент. Чи зможете ви з ним впоратися, буде залежати від стану консервованих плодів. Якщо вони тверді, красиві на вигляд, то ви пройдете випробування з гідністю і станете ще сильніше.

Сниться, що в банку не тільки огірки, а й помідори — в розв’язанні складної ситуації допоможуть друзі. Правда, якщо помідори виглядали далеко не презентабельно, то ваші приятелі можуть кинути вас на половині шляху, далі необхідно буде боротися самостійно.

Бачити уві сні банки з консервацією — якщо ви хочете досягти мети, вам необхідно зібрати свою силу і витримку в кулак.

Сниться приготування консервації

У сновидінні ви можете не тільки поїдати хрусткі солоні плоди, але і займатися їх приготуванням. Як правило, такі сни відвідують прекрасну половину людства — господинь. Що вони обіцяють вам в майбутньому:

Робити уві сні заготовки

Інші тлумачення

Займатися нарізкою солінь — до підвищення по кар’єрних сходах. Ваше керівництво, нарешті, помітить ваше старанність.

Є солоні огірочки — до неприємностей в сім’ї. Ви будете відчувати справжні муки, переживати з цього приводу.

Бачити, як соління ростуть прямо на грядці — до складного періоду в житті. Вам необхідна буде повна мобілізація ваших душевних і фізичних сил для того, щоб досягти хоча б мінімального результату.

Бачити уві сні, як ви роздаєте солоні огірочки або помідори людям — ви перебуваєте на правильному шляху духовного розвитку. Звільняєтесь від старих, «законсервованих» проблем, образ, негативних думок. Продовжуйте рухатися в цьому напрямку і далі, і ви побачите, що життя прекрасне.

Зустрічається тлумачення, коли вагітній жінці доводиться уві сні бачити або є солоні огірочки. Це застереження. Потрібно готуватися до того, що пологи будуть не найлегшими. Хоча, якщо ви лягали спати з мрією з’їсти що-небудь солоненьке, то це просто відображення ваших бажань.

Не забувайте: сновидіння лише несуть в собі інформацію про те, що може статися незабаром, в ваших руках змінити своє майбутнє в кращу сторону.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: