Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться соплі?

До чого сняться соплі?

Зміст:

Сонник Соплі

Швидше за все, неможливо знайти людину, що жодного разу в житті не хворів нежитем. З одного боку, це захисні функції організму, але з іншого — дуже неестетично і неприємно. І якщо в реальному житті ми намагаємося сякатися в відокремленому місці, то уві сні можуть наснитися найрізноманітніші сценарії подібного бачення.

До чого сняться виділення з носа

Вважається, що соплі уві сні є передвісником швидкого захворювання сновидіння. Це не дивно, можливо, у сновидіння вже спостерігається закладання носа, і реальна ситуація плавно перетікає в сновидіння.

Негативні тлумачення

У житті нежить може доставити масу незручностей. Те ж стосується і бачень, до чого вони нам сняться. Сонники видають масу негативних тлумачень того, до чого сниться закладений ніс або ж нежить.

Якщо приснилися соплі

Утруднене дихання

До чого сякатися уві сні

Уві сні виступаєте перед великою кількістю людей, і через сильний нежиті вам доводиться висякатися у всіх на виду — ви занадто високо оцінюєте свої можливості. Ця завищена планка не дає можливості радіти життю, через будь-якого промаху починаєте себе картати.

Чхнули на глядачів, при цьому їм доводиться витирати ваші виділення — станете причиною конфліктної ситуації, так вважає сонник.

Не тільки сякатися, а прямо вичищаєте носові ходи від комашок — вас чекають труднощі. Змогли прочистити ніс — впораєтеся з ними, немає — краще відмовитися від розпочатої справи.

Позитивні прогнози

Бачити виділення з носа на руках, або ж тримати їх в руках — до прибутку, матеріального достатку.

Їсти свої слизові виділення — матеріальне благополуччя буквально обрушитися на вас. Притому, що це досить неприємне видовище, ви можете бути впевненим в тому, що незабаром збагатитеся, при цьому значною сумою грошей.

Бачити, як соплі засохли — ви зможете самостійно подолати всі перешкоди, ніж будете по праву пишатися.

Іноді сонники пишуть про те, що сякатися кров’ю — до сюрпризу організованому кимось із вашої родини.

Соплі у дитини

Якщо приснилися соплі у дитини

Сонники вважають, що якщо уві сні з носа дитини течуть зелені соплі — ви не справляєтеся з дрібними дорученнями від начальника, при цьому переживаєте, що це відіб’ється на вашому матеріальну винагороду в кінці місяця.

Якщо нежить був саме у вашої дитини, значить, як пишуть сонники, ви з певних причин не можете домовитися з чадом. Серце і душа дитини закрита для вас. Постарайтеся взяти себе в руки і знайти підхід до підлітка.

Нерідко зустрічається тлумачення, що нежить у дитини, який сниться матері — сигнал про те, що днями ваша дитина відчує себе погано.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: