Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться стадо корів?

До чого сняться стадо корів?

Зміст:

Сонник корови стадо

Корова — це священна тварина, вона уособлення чесноти.

Символіка снів

Трактування снів, де стало це тварина, базується на тому, що воно уособлює молочне достаток, родючість і добробут. Так до чого сниться стадо корів?

Альтернативне тлумачення

Колишні трактування коров’ячих снів сходяться на прогнозуванні легкого дозволу насуваються проблем.

Сонник Міллера

Якщо приснилися корови стадо

Якщо марилося стадо корів, що очікує доїння, це пророкує збутися всім задуманим нинішніми планами.

Пощастило доїти власноруч, очікуйте велику спадщину.

Ця тварина, що стало уві сні, обіцяє господареві щастя: жирна, вгодована — до багатства, а квола, худорлява обіцяє привільно жити.

Сонник Ванги

Провидиця впевнена, що побачити багато корівок, значить зіткнутися з численними перешкодами на шляху до вирішення проблеми. Ванга радить не поспішати, тому як незабаром все вирішитися само.

Сняться говорять тварини, вказує на дефіцит спілкування сновидіння.

Трактування по Фрейду

Сталося доїти корівку прямо в стаді, під час випасу, це уособлення статевого акту, що завершився зачаттям.

Коли сон за сюжетом малює сцену, де багато биків пасуться серед корівок, потім один покриває коровушку, це говорить про прісності і одноманітності інтимного життя сплячого, що робить його агресивним наяву.

Сучасні трактування

Якщо доїли корову

Нинішні сонники дають позитивні прогнози сновидінь зі священною твариною. Лише поодинокі випадки пророкують зневага і недооцінку сплячого з боку оточуючих.

Сонник Хассе

На думку медіума, знайомство з заможної особливої ​​обіцяє сон, якщо сплячий сам доїв в ньому корову. Спостерігати, як це й робив хтось, значить скоро з’явиться нова пасія.

Сонник Цветкова

Якщо сплячого вдалося бачити уві сні череду корів далеко, скоро відбудеться перетворення попелюшки в казкову принцесу. Не пропустіть шанс.

Сонник Лонго

На думку білого мага, якщо наснилося стадо корів, наяву проти вас здійснений проступок, але про нього ви не здогадуєтесь. Це сталося не навмисно.

Якщо сплячого довелося пасти стадо, наяву він зіткнеться з людьми, які сильно заздрять йому. Хоч ця заздрість не турбує сновидіння, проте вона може сполучатися з плітками, наговорами, що провокують конфлікти.

Проводити доїння всього стада, значить відбудеться примирення з друзями, сварка з якими сталася через дурість.

Ісламський сонник

Це джерело трактує сенс снів з цією істотою, поєднуючи прогнози погоди на рік. Якщо стадо примарилося з огрядними, добре вгодованими коровами, то рік буде родючим і досить врожайним. Якщо ж марилося багато худих тварин, очікуйте неврожайний рік.

Сюжети снів

До чого сниться стадо корів стане ясно з самого сюжету мрій. Ця істота є годувальником людини. Для його життєдіяльності притаманні всі супутні дії: чи то пак годування, випас, доїння, забій. Всі ці рухи можуть увійти в наш сон:

Якщо пасли корів

Сон, де сплячий бачив себе в ролі пастуха, обіцяє вигідне придбання цінної речі.

Незвичайний сон, де сталося випасати юрбу биків, передрікає швидку поїздку, пов’язану з роботою. Це може бути відрядження, ділова зустріч, укладення контракту, переговори.

Жінці сниться багато биків, один з яких раптом починає осеменять корову, пророкує довгоочікувану вагітність.

Молодій дівчині сниться юрба пасуться биків, від яких вона біжить, вказує на зайву скромність сновідіци. Це одна з причин, що заважають знайомиться з хлопцями. Коли справа буде тривати так далі, то велика ймовірність довгого нестворення сім’ї.

Однакові посили несе сон, де або юрба агресивних тварин біжить за сновидцем, або за стадом женеться хижак. Це провісник зради одного, в результаті бажання не втіляться.

Сон, де теля веде за собою юрбу биків, пророкує призначення сновидіння керівником крутого проекту, або ведення і організацію світської вечірки.

Примарилося, що корів і биків вели на водопій, провісник потреби друзів вашої допомоги.

Несподіваний потік фінансів обіцяють мрії, де була корівка з налитим вим’ям. Сталося її подоїти, значить розумно вкласти свої інвестиції.

Бачити уві сні серед молодняка велика кількість биків, знаменує початок успішного проекту.

Корова, та не корівка

Якщо наснилася сонечко

У мріях сонечко уособлює легкість і раптово в рішенні будь-яких складних питань.

Сняться луки, де багато комах, серед яких сонечка. Сплячому пощастило впіймати одну, значить відбудеться логічне завершення давно розпочатого проекту. Це принесе не малий дохід.

Сняться сонечка, літаючі право вдома сновидіння, обіцяють приємну і мирне життя в колі сім’ї, закінчення сварок.

Розтоптана сонечко передрікає проблеми і складності в родині, або між друзями.

Божа корівка, яка готується до польоту знаменує вдалу ідею, здатну підняти на найвищий рівень підприємницьку діяльність сновидіння.

Коли сонечко села на долоньку, це знаменує підставу справжнісінькою родоводу сім’ї, яка дасть світові велику кількість знаменитих людей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: