Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться старі речі?

До чого сняться старі речі?

Зміст:

Сонник старі речі

Все життя людина оточений певними речами. Одні з них дороги нам як пам’ять, інші викликають захват. Є також речі, які дратують і заважають жити. Вчені радять позбавлятися від тих предметів, які вже віджили своє, інакше ми ризикуємо загрузнути в різноманітному непотребі.

Коли вам сняться речі

До чого сняться старі речі? Що може означати такий сон? Однозначне тлумачення буде досить складно знайти.

Першоосновою будуть емоції, які викликала у вас купа речей, а також дії, вчинені з нею.

Пророцтва тлумачів снів

Приснився древній мотлох

Перш ніж ми приступимо до детального розгляду нічного бачення, варто придивитися до основних трактувань, даними сонниками. На основі їх суджень легше робити прогноз.

Тлумач апостола Кананіта

Як вважає даний сонник, старі речі обіцяють неприємну ситуацію. Сновидець ризикує потрапити в біду. Але таке пророцтво вірно тільки в тому випадку, якщо ви просто бачили купу старого білизни. Подана в подарунок купа мотлоху означає, що в реальності ви можете отримати спадок.

Тієї ж думки дотримується і сонник медіума Хассе.

Також в сонник Кананіта розглядається старий одяг. Пригадайте, що саме ви робили з нею:

Езотеричний тлумач

Бачити антикваріат в хорошому стані — вас чекає веселий час, добре проведете час з друзями, головне — не переборщити з вживанням алкоголю.

Речі зламані, непридатні до вживання, значить, ваша розгульне життя призведе до досить сумних наслідків.

Загальний тлумач

Бачити уві сні антикваріат

Коли вам сниться стара річ, то серед ваших уподобань є речі, що в глибині душі ви вважаєте поганими. Ви самі б хотіли від них позбутися, але певні чинники заважають вам це зробити. Тлумач радить вам провести ревізію власних почуттів і дій, в ваших силах зробити своє життя кращим.

Тлумач Мельникова

Даний сонник розглядає сновидіння, в якому ви бачили людей, одягнених в лахміття. Такий сон означає, що в душі сновидіння бушує буря, він знаходиться в постійному стані тривоги.

Спостерігати за тим, як бідні люди риються в купі старого білизни — ви зробите серйозну роботу, але в підсумку досягнете своїх цілей.

Продавати старі речі — зумієте досягти благополуччя.

Коли уві сні перед вами є ціла купа старого білизни, то ви малодушний, слабовільний людина. Ви самі розумієте, що вам варто бути більш цілеспрямованим, але не в силах вплинути на обставини.

Якщо ви бачите механічні прилади, які вже не піддаються ремонту, то сновидіння говорить про те, що ви обдурить в своїх надіях.

Одягати уві сні стару капелюх

Одягати на себе старий капелюх — ви віддасте частину свого майна своїм компаньйонам.

Викидати на смітник старі рукавички — втрата матеріальних речей через свою власну дурість.

Тлумач стерви

Знищуєте старі речі, викидаєте, розрізаєте, палите? Таке сновидіння апріорі вважається позитивним. Воно означає, що ви отримаєте несподіваний прибуток. Може бути, ваш старий боржник, нарешті, віддасть вам борг, про повернення якого ви вже й не сподівалися.

Сновидець не уявляє, що робити з купою старого мотлоху? Цей сон означає, що в реальності у сплячої людини присутня безліч дрібних неприємностей, які ви просто не в силах вирішити.

Великий тлумач

Старовинні речі уві сні можуть бути свідченням того, що через власну необережність ваші справи прийшли в занепад. Добре, якщо в процесі нічного бачення ви будете від них позбавлятися. Тоді прогноз буде абсолютно протилежним. Ви зумієте досягти матеріального благополуччя, привести в порядок справи.

Один чоловік, який продає вам різноманітний мотлох — негативний знак. Ви зробите помилку, укладіть угоду, яка буде мати для вас досить плачевні наслідки.

Думка астрологів

Позбавлятися уві сні від мотлоху

Астрологи вважають: що б ви не робили зі старими, непридатними речами, сон про них є негативним. Таке бачення обіцяє хвороба, дрібні невдачі на життєвому шляху, перешкоди. Єдине позитивне значення матиме позбавлення від мотлоху. Значить, в реальності ви зрозуміли, що прийшов час щось кардинально міняти. Зараз найголовніше — набратися терпіння і не звертати з обраного шляху.

Астрологи також позитивно розглядають бачення, в якому інша людина віддає вам свої старі речі. Такий сон означає, що вам повернуть старі борги.

Викинути і забути

У деяких країнах існує традиція під Новий Рік викидати всі старі речі. Також в будь-якій статті ви можете прочитати, що одяг або предмет, яким ви не користувалися більше року, вже вам не знадобиться.

Також з екранів телевізорів нас наповнюють інформацією, що якщо ми викинемо якусь річ, то в наше життя прийде нова, на порядок краще. Можливо, подібні сни і будуть лише відображенням наших вражень наяву.

Сонники радять придивитися до подібних видінь. Адже вони не приходять просто так, значить, сновидцу варто придивитися до ситуації і щось змінити в своєму житті.

Забути щось в поїзді

Варто визнати, що не всі тлумачі снів розглядають викид старовинних речей позитивно. До таких належить сонник Езопа. Даний джерело вважає, що подібне бачення призведе до загального погіршення життя сплячої людини. Може виникнути складність матеріального характеру, неприємності на роботі. Також ваше оточення перестане вас підтримувати.

Але в тому ж тлумачі можна знайти і більш позитивне передбачення. Якщо уві сні ви позбувалися від мотлоху, то вас чекає ремонт або переїзд в інше житло.

Позитивно забути свої старі речі в поїзді. Такий сон означає, що ви обірвете старі зв’язки і зумієте розвиватися далі.

Здійсніть кардинальні зміни

Тлумач снів Шеремінской вважає, що після подібних видінь вам варто бути гранично обережним. Перестаньте спілкуватися з тими людьми, які викликають у вас антипатію. Тим самим ви значно поліпшите своє життя.

Коли уві сні вам довелося забути старі речі в певному місці, то ви однозначно в реальності позбудетеся від дратівливих вас факторів. Це можуть бути конкретні люди, речі, набридла робота.

Як вважає сонник, викидати старі речі або навмисно передаровуватимемо їх іншій людині — в цілому позитивне бачення. Воно обіцяє нове життя сновидцу. Ви усвідомили, які саме помилки робили в минулому, і далі не хочете наступати на ті ж самі граблі.

Якщо ви віддаєте речі добровільно, з легким серцем, то настають великі зміни, що спровоковані самим сплячим людиною . Може бути, спочатку вам буде важко, але варто пережити цей період, щоб почати життя заново.

І наостанок хотілося б відзначити, що продати старі речі багатьма сонниками розглядається наступним чином: всі зміни, що ви привнесе в свою реальне життя, будуть позитивними.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: