Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться тапочки?

До чого сняться тапочки?

Зміст:

Сонник тапочки

Коли людям сняться знакові символи, труп, кров, вони відразу ж хапаються за сонник. Але буває, що самі повсякденні речі, несуть потужний посил. Наприклад, до чого сняться тапочки? Сама банальна річ, з якою ми постійно стикаємося в побуті.

Що пророкує сон

Взуття сниться до швидкої дорозі, але це якщо узагальнювати. А так як взуття може бути різною, то і передбачення, відповідно відрізняються.

Тлумачі снів

Якщо сняться тапочки

Різні сонники привносять в тлумачення свої нюанси. Представляємо на вибір кілька найпопулярніших тлумачів снів, таких як сонник Міллера, Ванги, езотеричний.

Сонник Міллера

На думку фінансиста Міллера, тапочки, якщо вони наснилися людям, які вільні від відносин — до невдач на любовному фронті. Бачити уві сні тапочки, до зустрічі з людиною, який також буде не проти відносин. Взаємини будуть неоднозначними, постійні конфлікти закінчаться розривом.

Сниться, що хтось хвалить ваші домашні туфлі — про ваше інтимне життя дізнається громадськість, будете зганьблені — вважається у Міллера.

Жіночий сонник

Нові, кімнатні тапочки, обіцяють інтрижку на стороні, з одруженим чоловіком. Даний зв’язок принесе більше розчарувань, ніж позитивних емоцій.

Езотеричний сонник

Бачити уві сні тапочки до домашнього затишку. Найближчим часом віддасте перевагу відпочинок в колі сім’ї.

Білі одягати — спокій на душі.

Сонник Ванги

Якщо приснилися домашні туфлі

Даний сонник, тапочки приєднує до невдалих романтичних пригод. Після подібних снів необхідно уважніше придивитися до обранця. Вже є одруженим — не розпорошувати на дрібні інтрижки.

Наснилися старі, зношені домашні туфлі — ви ризикуєте втратити кохану людину.

Слов’янський сонник

Даний джерело дає зовсім інше тлумачення. Наснилися тапки — змушене будете відпочивати. Можливо, вас звільнять з роботи, вийдете на пенсію. Варто визнати, радості без діла не принесе.

Білі тапки сняться до хвороби.

Стан взуття

Щоб отримати повне тлумачення снів, необхідно пригадати, в якому стані вам снилися домашні туфлі.

Стара і поношена пара

Для тих людей, які вже давно проживають у шлюбі, старі капці знятися як знак охолодження почуттів. Сімейне життя увійшла в спокійне русло, але є можливість воскресити колишню пристрасть.

Набагато гірше, якщо взуття рвана — намічається сімейний конфлікт. Сім’я в жалюгідному стані.

Наснилися нові

Якщо тапочки отримали в подарунок

Сниться нова пара домашньому взутті, яку ви купуєте в магазині, тлумачення буде наступним. Всі невирішені питання, ваші рідні та близькі допоможуть вирішити.

Стоїте біля прилавка і ніяк не можете вибрати яку пару купувати — у вас внутрішні протиріччя. Незабаром вам необхідно буде визначитися, що стоїть для вас на першому місці: сім’я або матеріальний достаток.

Отримати взування в подарунок — вас спробує спокусити одружений чоловік. Визначтеся для себе, що для вас важливіше, швидкоплинний роман або благополуччя в родині.

Підносити їх кому-небудь в подарунок — до втрати близької людини. Не виключено, що будете свідком нещасного випадку.

Чия домашнє взуття

Снов, в яких вам може привидиться домашнє взуття безліч. Важливо зауважити чиї тапки, і їх колір.

Чоловічі тапочки

Важливий момент, кому снитися сон про чоловічі домашні туфлі, саме від цього буде залежати тлумачення:

Дитячі капці

Для тих пар, які планують заводити потомство, дитячі тапочки сняться до довгоочікуваної вагітності.

Сниться, що ви намагаєтеся взути маленьку взуття — беретеся за завдання, які вам не по зубах.

Колір взуття

Колір взуття сильно впливає на тлумачення:

Якого кольору були тапочки

Втрата тапочок

Подібне сновидіння сниться тим людям, які з якихось причин усуваються від своїх близьких. Можливо, що ви змушене перебуваєте на віддалі від сім’ї, а можливо це ваша вина. У будь-якому випадку варто вжити заходів.

Такий же посил має сон, в якому ви бачите цілий ряд домашніх капців. Це свого роду родина, яка повинна бути як одне ціле.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: