Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться таргани?

До чого сняться таргани?

Зміст:

Сонник таргани

Таргани — малоприємні істоти. Ці живучі гади пролазять навіть в найдрібніші щілини і частенько приносять нам в житті незручності. Поява їх уві сні може мати самі різні значення. Так до чого сняться таргани конкретно?

Що кажуть різні сонники

Комахи таргани

Згідно з різними онлайн сонникам тлумачення такого сну може мати разючі опису. Все залежить від того, чи сниться це жінці або чоловікові, в будинку вони або на вулиці, мертві або живі, якого кольору і розміру і так далі. Якщо вам приснилися таргани, варто уважно вивчити всі обставини: ваша поведінка уві сні, дії самих тарганів, їх зовнішній вигляд і інші моменти. Це необхідно для того, щоб тлумачення було максимально вірним.

Якщо приснилися таракашки за сонником Майя

Сонник Майя розглядає таргана як двозначний символ. З одного боку, якщо ви їх труїте, це означає що ви впораєтеся зі своїми проблемами, вирішите всі питання. А ось, якщо сниться повзе по вашому тілу комаха, то це знак смертельної небезпеки. В такому випадку будьте обережні і уважні.

Російський сонник

Російський сонник обіцяє власникам снів з тарганами переїзди. Можливо, незабаром ви поміняєте місце проживання, переїдете в іншу країну тощо. Чому, навіщо і для чого — справа суб’єктивна. Це може бути пов’язано з різними причинами.

Ванга і Нострадамус

До заздрісникам сниться тарган в тарілці

Згідно сонником Ванги таргани означають неприємності, труднощі. Будьте готові до проблем, які вам доведеться вирішувати. Складнощі на роботі обіцяє сонник Міллера, якщо вам сниться кімната в будинку, повна цих комах.

Нострадамус бачив сенс таких снів трохи інакше. У його сонник йдеться про те, що таргани в тарілці говорять про заздрісників. Придивіться до тих, кому довіряєте. З ким ділитеся своїм щастям. Якщо ж ви ганяєтеся за тарганами, то це говорить про ваших спробах врятувати шлюб, зберегти сім’ю, затишок в домі.

Молодій дівчині присутність тарганів уві сні говорить про швидке знайомство з молодим чоловіком. Але швидше за все ваш роман закінчитися так само швидко, як почнеться.

Таргани — до успіху і грошей

Сонник Хассе говорить про те, що варто чекати швидкого виграшу. Якщо ви захоплюєтеся азартними іграми, то, може бути, вам вдасться зірвати джекпот. «Виграти» можна і в звичайному житті, зробивши правильне рішення, підібравши правильні слова і навіть сівши на той автобус. Так що розраховуйте на удачу!

Таргани — до багатства

Є версія, що таргани сняться до грошей. Такий сон означає, що вас чекає гарний прибуток у вашій справі, премія на роботі, виграш в лотерею тощо. При цьому чим більше тарганів вам сниться, тим більше грошей в найближчому майбутньому вас чекає. Зокрема так вважає Східний жіночий сонник. Не сильно відрізняється і сонник Езопа. Він обіцяє власнику подібних снів успіх і удачу у всіх поточних починаннях. Так що, якщо ви взялися за щось або ніяк не наважуєтеся на важливий крок, це може бути знаком того, що пора починати, час діяти настав!

Є тлумачення тарганів і як багатих гостей. Можливо, до вас приїдуть далекі родичі, або ж ви зробите бізнес угоду, знайдете спонсора. Згідно сонником Цвєткова, тарган в будинку означає щедрого і багатого відвідувача. Подумайте, може у вас є спадок або ж незабаром просто чекайте приємних гостей.

Нав’язливі думки і страхи

Інші сонники НЕ приписують символу тарганів ніякого зв’язку з грошима. Наприклад, відповідно до книги Лонго бачити уві сні тарганів значить зациклюватися на непотрібних вам речей. Можливо в житті ви часто турбуєтеся не про свої проблеми, живете чужим життям, заздрите, турбуєтеся через дрібниці, не вмієте виділити пріоритетні завдання, з’ясувати мету і так далі. Якщо мова йде про велику кількість комах, цей же сонник вказує на страхи. Наявність таких снів — знак, що потрібно перестати бояться невдачі і почати діяти. Запам’ятайте, що час тече швидко і упущені можливості назавжди так і залишаться за дверима вашого комфорту, боязні і фобій.

Розберіться зі своїми думками

Сучасний сонник говорить, що те, до чого сняться таргани вказує на нав’язливі ідеї, думки, які мучать вас кожен день. Можливо у вас є якісь проблеми, або ви не знаєте як правильно вчинити, що вибрати, куди піти і тому подібне. Не переживайте, все в цьому світі можна вирішити, варто лише поглянути на ситуацію під іншим «кутом».

Тарган таргану ворожнечу

Дуже велике значення має зовнішній вигляд таргана. Якщо сниться звичайне комаха, то вас чекає прибуток, достаток, нові покупки, і, можливо, подарунки. Безліч таких тарганів значить велику надбавку на банківському рахунку і в плані матеріальних речей. Але, якщо їх занадто багато і вони починають вам заважати, варто задуматися на життєвими пріоритетами. Матеріальне — це не те, що потрібно постійно збирати. Вчіться прощатися зі старими речами, викидайте все потрібне, не шкодуючи нічого. Часто власниками таких снів є «плюшкіни», які все збирають, ховають і зберігають до кращих (або гірших) часів.

Зовсім інше тлумачення снів з тарганами великих розмірів. Езотеричний сонник в такому випадку говорить про те, що у вашому будинку зібралася негативна енергія. Подумайте, може є речі які володіють поганою енергетикою, або вашу обитель часто відвідують нехороші люди. Велика комаха так само може означати і неприємного гостя, або ж неприємності у вашому будинку і сім’ї.

Який у них колір

Колір таргана грає не меншу роль, ніж розмір. Так, білі таргани в будинку кажуть про обман. Сонник Езопа каже, що близькі вам люди кажуть неправду. Можливо, від вас приховують щось важливе.

Якщо ж сняться чорні маленькі комахи, це означає плітки і підступи. Тут вже будьте уважні зі своїми ворогами і заздрісникам. Придивіться і до близьких, часом вони б’ють ще болючіше. Власнику таких снів, сонник Міллера радить бути акуратним і стриманим у висловлюваннях, довіряти тільки «перевіреним» людям. Якщо ж сниться тарган чорний, але великий, чекайте «нападу» від якогось впливового людини. Так розповідає сонник Езопа.

Літаючий тарган — образ з розряду фантастики, але у снах можливо все. Таке може сниться як провісник битви з суперником. Будьте готові дати відсіч своїм конкурентам по роботі або в особистому житті.

Мертві таргани — не найкращий знак. Якщо вам таке сниться, це означає, що вас чекає невдача, провал, поразки. Відкладіть важливі справи на час, не кидайтеся в бій. Завдання подібних снів — попередити вас про бурю, що насувається. Крім того, мертві комахи, як кажуть онлайн сонники, можуть попереджати про плітки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: