Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться тарілки?

До чого сняться тарілки?

Зміст:

Сонник тарілки

Побачити уві сні посуд — знак того, що в будинку буде достаток і затишок. Будинок буде комфортний, побут налагоджений, всім домочадцям буде приємно проводити час під одним дахом.

Бачити уві сні тарілки — до домашнього затишку, можливості господині підтримувати палаючий вогнище, а господаря — піклується про будинок і достатку. Це символ того ніжного і надійного щастя, про який мріють в зрілі роки.

Чистий білий сервіз — це безхмарне життя, нічим не затьмарене щастя, сімейна гармонія. Доля піднесе відмінний подарунок — половинку, на яку можна буде спертися в будь-яку хвилину. Важливо не пропустити зустріч і мати терпіння в побудові сімейного життя — тоді вона буде щасливою і довгого.

Посуд з красивим малюнком

Якщо на посуді є красивий малюнок — значить, ви будете жити під одним дахом з творчою особистістю, яка наповнить життя сновидіння яскравими фарбами.

Обідня новий посуд — хороший символ для тих, хто ставить в пріоритет сім’ю і домашнє господарство. Це символ спокою і затишку, можливості проводити час вдома і достатку, який допомагає підтримувати бажаний рівень життя.

Деталізація снів з посудом

Сни, в яких фігурує посуд, можуть бути різними. Вона може бути чистою або брудною, складеної в красиві стопки або розкиданої. Окремої тлумачення заслуговують тарілки стоять на столі — вони чисті, з їжею або брудні з недоїдками? Щоб правильно витлумачити, до чого сняться тарілки, потрібно точно пригадати деталі сну:

Чистий тарілка — знак безхмарним сімейного життя

Чисті тарілки — до заміжжя

Якщо дівчині наснилися чисті тарілки — значить, незабаром вона вийде заміж і буде щаслива. Вона зможе на належному рівні підтримувати будинок, а чоловік буде відмінним господарем.

Бачити красиву чистий посуд на полицях для заміжньої жінки — вона дбайливо веде господарство, і, зібрані нею заощадження скоро будуть вкладені в новий прибутковий проект.

Наводити порядок, мити тарілки в раковині — домашні клопоти, які принесуть задоволення. Безсумнівно, відмінний знак — витирати насухо чисто вимите красиве блюдо — такий сон говорить про неминуче швидке збільшення добробуту.

Чоловікові тарілки сняться до швидке весілля. У дружини йому дістанеться хороша скромна дівчина, яка стане відмінною господинею в його будинку.

Тріщини на тарілках — однозначно до збитків або сварці. Є з такого посуду уві сні — до злиднів.

Щербатий старий сервіз — грошові втрати, фінансові труднощі, невміння розпоряджатися бюджетом.

Тлумачення за місцем розташування і наявності їжі

Красиво розкладені тарілки по місцях — до повної гармонії в сімейних відносинах. Якщо вони наснилися молодій дівчині на виданні — вона може не сумніватися і сміливо йти заміж, все складеться добре.

Зібрані брудні тарілки в раковині — ситуація вимагає негайних дій. Якщо упустити момент, то повернути колишній рівень життя буде дуже складно.

Із задоволенням займатися наведенням ладу, мити тарілки, протирати і розставляти на місця — правильна життєва позиція і розставлені пріоритети не дадуть недоброзичливцям застати вас зненацька. Як би вони не старалися, ви не втратите ні вдома, ні достатку.

Сервірований стіл — до гостей

Красиво сервірований обідній стіл — до гостей, вечірці і веселому проведенню часу.

Бачити акуратно розкладену їжу на тарілках — нова справа виявиться дуже прибутковим і приверне до себе багато уваги. Можливо, з’являться пропозиції щодо подальшого розвитку бізнесу.

Посуд і активні дії з нею

Вибирати великий сервіз в магазині — до великого торжества, весілля, великого скупчення людей. Якщо дуже вибагливе шукати потрібну страву — вашою половинкою виявиться дуже гідна людина.

Є з красивих тарілок — до удачі і процвітання. Зі старих і надбитих — до фінансових труднощів, злиднях, неможливості забезпечити себе.

Бити посуд — сімейний розлад, сварка. Якщо це приснилося перед весіллям — шлюб буде недовгим і подружжя з полегшенням дадуть свободу один одному. Це може підтвердити будь-який сонник тарілка, в цьому випадку, означає розбиту сімейне життя.

Збирати посуд і акуратно розкладати по стопочку — до дбайливого ведення домашнього господарства.

Важливі переживання

Посуд частіше сниться жінкам, ніж чоловікам. І різні переживання, які можна випробувати під час сну, у жінок більш яскраві.

Якщо жінка відчуває задоволення при виборі страви — її обранець буде відповідати всім її вимогам, у них добре складеться сімейне життя.

Гидливо збирати зі столу посуд і мити її — означає сприймати домашнє господарство як тяжкий тягар, бажання позбутися від рутинних обов’язків.

Зі злістю бити посуд — приховані образи зіграють злий жарт, можливо розірвання шлюбу.

Дарувати великий сервіз своїм дітям — передача життєвого досвіду і мудрості нащадкам. Виховання відповідальних дітей, якими батьки можуть пишатися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: