Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться труси жіночі?

До чого сняться труси жіночі?

Зміст:

Сонник труси жіночі

Жіночі труси є інтимною частиною гардеробу. Ін не прийнято виставляти напоказ, обговорювати. Тому і сни, в яких фігурує ця частина гардероба, є досить цікавою темою сновидінь, яку піднімає сонник.

Тлумачі снів

На даний момент існує кілька десятків сонників, які можуть підказати, до чого бачити той чи інший сон. Нижче ми наведемо кілька найпопулярніших.

Сімейний сонник

Бачити уві сні жіночі труси — належить торжество, застілля, веселощі, під час якого ви покажете себе не з найкращого боку.

Якщо вони складаються з ажурі і дуже красиві — злі язики щосили обговорюють вас за вашою спиною.

Якщо приснилися жіночі трусики

Купувати нові — на жаль, у вас немає друзів, знайомих, яким ви могли б повністю довіряти. Для чоловіка, такий сон означає, що його жінка не надто вірна йому, це не його людина, з яким варто йти по життю.

Езотеричний сонник

Жінці сниться, що вона в чоловічих плавках — занадто грубо ставитеся до рідних людей. Якщо ж чоловікові сниться, що він надів жіночі — будете зганьблені в слідстві скандалу.

Сонник Мандрівника

Чоловікові уві сні бачити жіночі труси — ваші еротичні фантазії. Для жінки ж такий сон висвітлює її інтимне життя.

Якщо приснилися гарні трусики

Сни про нижню білизну

Варто відразу зауважити, що таке сниться нерідко, абсолютно всім людям. Головне навколишнє оточення, розмір, колір, ваші відчуття, і сон буде розгаданий.

Якість нижньої білизни

Важливо, якої якості були жіночі труси уві сні, тоді можна буде майже зі стовідсотковою впевненістю сказати, до чого було дане сновидіння.

Чисті, нові, красиві

Сухе, чисте нижню білизну — ви живете в гармонії з собою і навколишнім світом. Інтимне життя цілком вас влаштовує, і ніщо не порушує вашого душевного спокою.

Мокрі, брудні, порвані матимуть протилежне тлумачення. До чого такий сон? До того, що ви робите вчинки, за які звинувачуйте себе, боїтеся безчестя, побоюєтеся викриття.

Гарна нижня білизна обіцяє вам удачу в інтимному житті. При цьому, чим сексуальніше будуть трусики, тим більш насиченою буде ваші сексуальне життя.

Нові шовкові трусики — чекайте флірту з представником протилежної статі.

Старі, рвані, чужі

Сон з брудними трусами може означати одне з двох:

Діряві, сняться тим людям, які постійно відчувають почуття сумніву, не можуть прийняти жодного рішення в поодинці, прислухаються до оточуючих. Варто зрозуміти, що не всі люди хочуть вам добра і не варто слухати їх порад.

До чого уві сні носити або міряти чужі труси — ви занадто цікаві і часто суєті свого носа не туди куди потрібно. Перестаньте «копатися в чужій брудній білизні».

Кольорова гамма

Яким кольором наснилися труси

Залежно від кольору білизни, яке вам сниться, різко змінюється суть тлумачення:

Деякі сонники заходять у своїх припущеннях ще далі і вважають, що червоні труси сняться також тим людям, які мріють про любов і ласку, можливо, хочуть зв’язку на стороні, або нових сексуальних експериментів зі своєю другою половиною.

Білі, можуть означати також самообман сновидіння, не говоріть неправди самому собі.

А фіолетові бікіні попереджають сновидицей про те, що їй загрожує сексуальне домагання.

Ще сонник Мандрівника вважає, що купувати чорні трусики уві сні до важкого удару долі, не виключається навіть смерть.

Процес отримання нижньої білизни

Сонник пропонує згадати, яким чином білизна виявилося у вас, так як уві сні, як і в реальності шляхів його отримання, безліч.

До чого купувати нові труси? У плані сексу або просто любові, ви жадаєте нових відчуттів, але боїтеся проговорити це.

Сниться, як одягаєте нові — відмовляєтеся від своїх таємних бажань і пристрастей, ставите самі собі табу.

До чого вибирати жіночі труси? Сонник каже, що в реальності сновидіння очікують клопоти. Він буде зайнятий пошуком чогось нового, роботи, партнера, місця проживання.

Інші тлумачення

Прати білизну — такий сон означає, що ви соромитеся своїх вчинків або думок. Хочете «замів» їх, вважаєте брудними і ганебними. До чого це може призвести? Наяву будьте обережнішими, не робіть необачних вчинків і не кидайтеся у вир з головою.

Пол сновидіння

Ясно, що жіночі труси сняться не тільки дівчатам, але і сильній статі.

До чого чоловікові сняться чорні або білі жіночі трусики, одягнені на ньому? Сонник каже, що ви занадто м’якотілість, і навколишні щосили цим користуються. Варто бути твердіше в своїх бажаннях, вчинках і висловлюваннях. Так, це не всім буде подобатися, але ви ж чоловік!

Хоча сонник, має на увазі ще один нюанс — можливо, вам необхідний вихід сексуальної енергії.

Чоловікові, надягати чоловічі труси уві сні — ви невпевнені в собі, занадто закомплексовані. Боріться зі своїми комплексами і страхами, вдосконалять. Жінки люблять впевнених в собі молодих людей.

Аналогічно можна сприймати сон, в якому дівчина вдягає чоловічі сімейки, тільки з точністю до навпаки. Будьте м’якше, чоловіки не люблять залізних леді.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: