Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться тухлі яйця?

До чого сняться тухлі яйця?

Зміст:

Сонник Тухлі яйця

Часом уві сні доводиться бачити неприємні, навіть лякаючі події. Вони викликають страх і тривогу не тільки за своє подальше життя, але і за здоров’я, благополуччя близьких людей. До чого сняться тухлі яйця? Чи є вони передвісниками чогось поганого?

Дійсно, подібний епізод уві сні часто приносить недобрі вісті і готує до різних неприємностей. Провидці і психологи допоможуть розібратися в деталях.

Що говорить тлумач?

Яка роль була у сновидіння? Довелось йому бачити нічний епізод з боку, запам’ятовуючи найдрібніші деталі, або ж брати активну участь?

Бути спостерігачем

Отже, Вам було не підвладна змінити результат нічної події. Сонник підкаже, до чого це сниться.

Чиї були яйця?

Якщо вам приснилися яйця

Довелось бачити курячі яйця? Будьте уважні по відношенню до власного здоров’я. Зверніть увагу і на те, як почувають себе близькі люди. Зараз організм найбільш вразливий до різних інфекцій.

Якщо тухле яйце сниться жінці в положенні, то їй слід обмежити себе від найменших стресів. Нічний епізод говорить про можливі ускладнення при вагітності.

Привиділися яйця страуса? Сонник попереджає: поставлених цілей не вдасться досягти в призначений термін. Перегляньте пріоритети або більш ретельно підходите до мрій і планів.

Вони були від перепілки? Також недобрий знак. Це означає, що в минулому Ви зробили низький вчинок, що суперечить Вашим переконанням. Якщо Ви продовжите чинити так само аморально, то втратите своє і чуже повагу.

Деталі уві сні

Які обставини чекали в нічних мареннях? Згадайте і проаналізуйте важливі деталі.

Бути учасником

Нумерологический тлумач стверджує, що протухшее яйце призведе до глибокої депресії через 93 дня.

Інші тлумачення

Що кажуть великі психологи і провидці? У них є своє тлумачення щодо приснився явища.

Думка Міллера

Знаменитий психолог вважає нічний подія передвісником великих фінансових втрат. Будьте обережні з грошима і вже зараз починайте накопичувати кошти.

Якщо Вам сниться, що Ви ходите по лісі і знаходите гніздо яєць, приготуйтеся до приємних известиям. Велика ймовірність отримання великого спадку від далеких родичів. Однак слід уважно розібратися у всіх нюансах, щоб в кінцевому результаті не бути обдуреним.

Подавали страву домочадцям і їли його самі? Тривога і страх надовго оселяться у Вашому домі. Постарайтеся убезпечити своє життя від ризику і негараздів.

Сонник Нострадамуса

Даний джерело дає вельми неоднозначне тлумачення і звертає увагу на деталі.

Так, якщо Ви розбивали тухлі яйця уві сні, то в майбутньому можете мимоволі зробити жорстокий вчинок, можливо навіть злочин. Така дія робить за Вас хтось інший? Ви станете свідком пограбування чи іншого протизаконного вчинку.

Якщо довелося лише бачити яйце невеликих розмірів, то незабаром Вас чекає маленький дохід. Однак і він обернеться великими грошовими втратами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: