Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться ваги?

До чого сняться ваги?

Зміст:

Сонник ваги

Встати на ваги, для багатьох дівчат, рівносильно прогулянці по розпеченому вугіллю. Кожен зайвий кілограм призводить до стресу, але краще їх просто не допускати. До чого сняться ваги, якщо в реальному житті немає ніяких проблем? Насправді, такий знак бачать ті, у кого в житті не вистачає рівноваги і стійкості. Сновидець погано йде на компроміси, а звідси і випливають проблеми.

Сміливість міста бере!

Як пише сонник, ваги — знак, який підштовхує до певних дій.

Якщо ви не будете свідомо приймати незручні рішення, то ніколи не настане процвітання, про який ви так давно замислюєтеся. Також варто відзначити, що вимірювання на вагах нерідко віщує судовий розгляд, в яке можна втягнутися абсолютно випадково.

Для того, щоб вдалося отримати більш точний прогноз, треба звернути увагу на супутні подробиці.

Зваживши?

Наснилося зважування

До чого сниться зважування? Відповісти на це питання так просто не вийде. Завдання сновидіння — зрозуміти, за яких обставин все відбувалося.

Сновидець

Вам може наснитися, як ви стаєте на ваги, щоб дізнатися свою вагу. Якщо побачені цифри здаються занадто маленькими, необхідно звернути увагу на своє здоров’я. Підсвідомість намагається сказати про те, що людині треба частіше перевірятися у лікарів. Якщо побачили велику вагу, значить в реальності буде очікувати шану і повагу колег по роботі. Варто також відзначити, що прихильне ставлення може бути надуманим, а тому не варто кидатися в розпростерті обійми до кожної людини.

Снотолкователь Міллера описує сон, в якому сниться зважування, тільки в самому кращому ключі. Спляча людина може розраховувати на те, що в його житті настане світла смуга.

Щось

Сниться, що на терезах зважується якийсь предмет — в реальному житті з’являться гроші, яких не заслуговує сновидец. Він не повинен радіти отриманому багатства, а постаратися раціонально розпорядитися коштами.

Хтось

Зважувати уві сні що-небудь

Бачити, як інша людина зважується — знак, що символізує справедливість в своїх вчинках. Ця риса неодмінно стане в нагоді тим людям, які хочуть добитися успіху в житті.

Сумніви геть!

Важливо зрозуміти, які емоції відчуває спляча людина, перш ніж він дізнається свою вагу.

Занепокоєння

Якщо сновидец кілька разів намагається встати на ваги, але боїться побачити збільшення у вазі, значить він не впевнений в правильності обраного життєвого шляху. Йому складно зрозуміти, куди рухатися, і через це виникає досить багато внутрішніх протиріч.

Спокій

Якщо вас не хвилює цифра, яку покаже електронний прилад, значить ви більшу частину часу проводите в роздумах, коливаючись між декількома альтернативами. Якщо в житті накопичилося багато питань, треба постаратися розслабитися, оскільки зайве перенапруження призведе до зворотного результату. Не можна забувати про те, що проблема не вирішиться сама по собі. Вкрай важливо налаштуватися і почати діяти, нехай і повільно.

Ділове середовище

Серед великої кількості трактувань можна виділити кілька шаблонних:

Тримати в сні вимірювальний прилад в руках

Серед усього іншого, вищеописаний символ сниться ще й тоді, коли людині належить важливе знайомство, здатне перевернути його життя.

Трохи про взаємини

Якщо вам належить побачити зламане пристрій, значить в реальності буде здійснений вчинок, який дивує не тільки самої людини, але і його оточення. Ось так буває: робиш щось неймовірне, і до тебе починають ставитися по-новому.

Якщо представниця прекрасної статі зважує свого партнера, то, на думку сонника, їй вдасться розглянути нові гідності, за які вона полюбить його ще сильніше. Підглядати за тим, скільки показали ваги — можливість дізнатися хорошого друга з нової сторони, і не факт, що це вам сподобається.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: