Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться вампіри?

До чого сняться вампіри?

Зміст:

Сонник вампіри

Багато людей вірять в існування вампірів і дуже бояться зустрічі з ними. Сновидіння, в якому сниться вампір, як правило, має несприятливий тлумачення. Однак для отримання повної і достовірної інформації потрібно згадати деталі снів і емоції, які ви відчували.

Побачити перевертня

Якщо приснився вампір

До чого сняться монстри? Сновидіння, в якому довелося бачити вампіра — найчастіший сюжет, який змушує прокидатися ночами. Однак таке бачення не віщує сплячому нічого поганого. Як правило, такі сни сняться перед приїздом далеких родичів.

Бачити нечисть уві сні у власному будинку — до отримання грошової винагороди. Що лежить на землі перевертень обіцяє сплячому отримання високої посади. Поява снів, в яких довелося бачити представника нечисті у власному ліжку, передрікає виконання заповітних бажань.

Упир, п’є уві сні вашу кров, сниться до приїзду довгоочікуваного гостя. Бачення, в якому сниться вмираючий упир, говорить про те, що кохана людина сильно сумує і постійно думає про вас.

Зустріч з кровожером

Взаємодія людини з представником нечисті уві сні може в корені змінити трактування бачення:

Поява снів, в яких упир намагається вас убити, говорить про те, що дуже скоро всі ваші старання будуть оцінені по достоїнству. Вбити його клинком — до швидкого вирішення всіх проблем. Сонник стверджує, що кровососи стоїть поруч з вами віщує запобігання багатьох проблем.

Укус вампіра

До чого сняться укуси нечисті? Сновидіння, в якому сниться, що вас вкусив вампір, має несприятливий тлумачення. Швидше за все, в найближчому майбутньому вас чекають серйозні проблеми зі здоров’ям або втрата чогось дуже важливого для вас. Будьте обережними, існує ризик отримати травму. Відмовтеся від екстремальних розваг і тримайтеся подалі від вогнепальної зброї.

Сонник стверджує, що укус монстра може бути попередженням про зраду близької людини. Заміжній жінці таке бачення сниться перед появою в її житті спокусника.

Вбивати упиря

Якщо вбили вампіра

До чого сниться вбивство вампіра? Сприятливий тлумачення маю нічні марення, в яких ви вбили перевертня. Бачити таке бачення — до успіху в усіх починаннях. Вам вдасться вдало завершити будь-яку справу, яке спочатку здавалося безперспективним. Результатами вашої діяльності залишитеся задоволені не тільки ви, але і навколишні.

Бачення, в якому сняться похорон вовкулаки, має погану трактування. Найближчим часом вас чекають відчутні, але абсолютно безглузді витрати.

Інші бачення

Бачення, в якому наснилися монстри, що п’ють у тварини кров, означає, що оточуючі дуже сильно потребують вашої допомоги. Якщо вашому знайомому довелося бути монстром — чекайте приємних звісток.

Кровопивці досить часто є провісниками нового почуття. Сновидіння, в якому вам довелося бачити монстра і спілкуватися з ним, віщує реалізацію ваших сексуальних фантазій.

Сон, в якому вам довелося бути монстром, передрікає хвороба, симптоматика якої поки не видно. Якщо уві сні кровососи був схожий на кого-то з ваших знайомих — придивіться до цієї людини.

Тлумачення відомих сонників

Як ви вже встигли помітити, упир — символ досить неоднозначний. Дізнатися, до чого сняться ці кровожерливі істоти, допоможуть популярні тлумачі.

Що думає Ванга?

До чого приснилися вампіри, на думку Ванги? Сонник каже, що упир — це символ страшних подій, які принесуть багато горя і страждань. Нападаючий кровососи пророкує смерть рідної людини. Поява снів, в яких вам довелося бути перевертнем, попереджає про те, що ваша самовпевненість і необережність незабаром зіграє проти вас.

Що віщує Міллер?

До чого сниться вампір? Згідно з передбаченнями Міллера, кровопивця символізує спокуса і чуттєвість, страх і смерть. Крім цього у Міллера є й інше тлумачення, в якому він асоціює кровопийцу з представниками дворянства, яким була властива лють і агресивність.

Як свідчить сонник, поява снів, в яких вам довелося бути перевертнем, є уособленням вашої егоїстичності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: