Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться варені раки?

До чого сняться варені раки?

Зміст:

Сонник Варені Раки

Які у людей асоціації з раками? Нам відомі суперечливі висловлювання, про їх свист на горі, про червоність, а ще про відступ назад. Ще ці тварини боляче щипати, але шалено смачні в вареному вигляді.

Деталі впливають на тлумачення

До чого сняться раки? Тлумачення сонників настільки ж суперечливі, як і наші пізнання про ці членистоногих. Деякі сонники вважають, що сон про таких тварин суто негативний, інші ж вбачають у ньому позитивні прогнози. Кому вірити?

Насамперед варто пригадати якомога більшу кількість деталей, що запам’яталися вам, і лише потім переглядати прогнози тлумачів.

Якими були раки уві сні

Один з найбільш основоположних моментів були раки живими або ж вони перебували в звареному вигляді.

До чого сняться раки варені

Якщо приснилися приготовані

До чого сняться живі раки

Ваші дії з раками

Розібравшись з тим, який рак вам сниться, пригадайте, що ви робили з ним.

Варити раків, сонник розглядає як украй негативний прогноз. Воно обіцяє смерть вашого близького друга або родича. Смерть відбудеться внаслідок трагічного випадку.

До чого ловити раків? Якщо сниться подібне, згадайте, що ви відчували в той момент. Основний фактор, чи відчували ви страх. Відчувати страх, бояться укусів, значить, незабаром примиритеся людиною, з яким у вас йде давня ворожнеча. А ось повне безстрашність розглядається тлумачами, як те, що вас оточують лицемірні і брехливі люди, які знаходяться поруч тільки через власної вигоди.

Якщо дівчині сниться, що вона спіймала раку, то незабаром вона заволодіє серцем видного чоловіка.

Якщо ловили їх

Досить цікаво розглядає сонник сюжет про раків, які висять, вчепившись клешнями в вашу одяг. Ваш давній друг, про якого ви останнім часом згадуєте, скоро з’явиться на вашому порозі.

До чого сниться, що ви ловите раків? Якщо ви не поспішаючи витягали одного за іншим з води, значить, будете справлятися з будь-якою роботою. Справи будуть буквально горіти в ваших руках, що принесе за собою поліпшення вашого матеріального становища. Але якщо ви ловили їх з почуттям роздратування або страху — то ваші справи будуть йти дуже повільно.

Сонник вважає, що якщо жінці сниться безліч раків, які повзають біля її ніг, то вона незабаром дізнається про свою вагітність.

До чого сниться укус раку — до перегляду своїх життєвих принципів та ідеалів. Можливо, на це вплине певна ситуація.

Дозволяти уві сні раку кусати вас знову і знову — ви будете жорстоко віддані людиною, якому цілком довіряли.

Найцікавіші передбачення про сновидіння про раків, які зустрічаються в Тлумачі снів

Весняний сонник вважає, що поїдати раків уві сні до онкологічного захворювання.

Сонник мандрівника зіставляє подібні сновидіння з тим, що у сплячої людини існують пухлини і приховані захворювання. При цьому не важливо, що ви робили з твариною, ловили, їли, готували.

Багато сонники вважають, що варені раки сняться до швидкого від’їзду, далекій дорозі.

Ще сонник розглядає сон про варених членистоногих як вказівку до дії. Ви занадто інфантильний і ледача людина. Продовжуйте так і далі, і позбудетеся останнього.

А сонник Зигмунда Фрейда, який славився своїм зіставленням сновидінь і сексуальної сфери життя людини, говорить про те, що бачити подібних живих істот, до нереалізованості в сексуальному плані. Ви незадоволені своєю сексуальністю, можливо сексуальністю партнера. Правда якщо вас хтось пригостив уві сні м’ясом раку, то ви зустрінете людину, яка змусить вас полюбити секс у всій його красі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: