Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться великі гроші?

До чого сняться великі гроші?

Зміст:

Сонник великі гроші

Гроші в наш час стали своєрідним мірилом, показником успішності людини, його спроможності. Через них розпалюються конфлікти, змінюються пріоритети, створюються відносини з підміною цінностей. Одночасно ми отримуємо і великий дар, і прокляття людства.

До чого вони сняться? Один раз, побачивши великі гроші уві сні, ми не можемо проігнорувати цей знак. Ваблять хрусткі купюри, дзвін золотих монет туманять наш розум і не дають спокою, поки не заглянемо в сонник. Провідні провісники підкажуть, до чого бачити їх, отримати великий виграш або ж просто тримати в руках.

Зовнішні обставини

Починаючи аналізувати, до чого сняться такі багатства, необхідно відзначити зовнішні обставини. В яку пору року і доби подібна подія відвідало уві сні? І якої статі сам сновидець?

Що відає календар?

Якщо приснилися великі гроші

Тлумачення побаченого явища уві сні тісно пов’язане з часом, коли воно навідалося в обійми Морфея.

Сезонний сонник

Отже, в яку пору року наснилися незліченні багатства? Чи була це сніжна зима або спекотне літо?

В який день тижня снилося?

Також необхідно згадати, в яку ніч сниться подібне явище. Неважливо, довелося чи бачити або вчиняти будь-які дії, день тижня зможе передбачити подальшу долю.

Пол сновидіння

Для того щоб визначити, до чого сниться настільки прекрасне бачення, необхідно звернути увагу і на те, ким є сновидец в реальному житті.

Жінка

На жаль, представницям прекрасної статі подібне явище сниться не на добро, будь то виграш або ж просто випадкова знахідка.

Дівчина схильна вважати, що знаходиться в хороших відносинах з приятелями або робочим колективом. На жаль, це не зовсім так, її багато хто недолюблює і бажають проблем. Зверніть увагу на тих людей, яких вважаєте своїми друзями або хорошими знакі

Якщо сновидец чоловік

Мимі. Вони можуть розпускати про Вас недобрі і помилкові чутки. Варто відзначити, що чим більше були купюри уві сні, тим більшими неприємностями вони можуть обернутися.

Чоловік

Якщо гроші сняться сильній статі, то необхідно відзначити, наскільки великими вони були. Купюри є прямим відображенням Ваших прагнень, бажань і амбіцій.

Сниться, що їх було зовсім небагато, але при цьому радісні почуття переповнюють Вас? Ви будете жити в матеріальному достатку і перестанете замислюватися над тим, що у Вас немає грошей. Також поступово забудеться відчуття програшу і невезіння. Надалі виграш в справах, удача стануть для Вас вірними супутниками.

Цвєтков вважав, що велика кількість багатств обов’язково призведе до виконання заповітних бажань.

Бачити з боку

Часто ми виступаємо спостерігачами в своїх видіннях і ніяк не можемо вплинути на кінцевий результат, але при цьому більш уважні до різних деталей. Що ж снилось?

Паперові гроші

Отже, якщо Вам сниться безліч великих купюр, то це дуже хороший знак, що показує, що незабаром Ви відчуєте доленосні зміни. Вони будуть наповнені яскравими емоціями, пригодами, а також виключно хорошим настроєм.

Але не варто вважати, що для досягнення такого результату слід тільки не діяти. Ідіть назустріч своїм мріям і цілям, а фортуна обов’язково посприяє Вам і піднесе цінні призи. Своєрідний виграш буде виключно Вашою заслугою.

Сонник також зазначає, що великі гроші сняться до прибуткових проектів і вельми перспективним знайомствам. Причому нові люди нададуть не тільки ділову, матеріальну допомогу, а й стануть близькими товаришами, готовими прийти на допомогу в будь-який момент.

Довелось бачити не тільки великі гроші, але разом з ними ще й дрібні? Прекрасний знак, який сниться до виконання найпотаємніших бажань. Сонник стверджує, що чим більша кількість відвідало уві сні, тим сильніше буде радість і інші відчувають емоції.

Якщо снилися і дрібні купюри

При цьому не варто вважати, що виграш в справах буде пов’язаний лише з ділової сферою. В основному це провісник щастя в сімейному житті, набуття цінних друзів. Не зраджувати сумнівам і впевнено йдіть назустріч своєму щастю.

Цінні і золоті монети

Великі гроші можуть виражатися не тільки в паперовій формі, але ще і в цінних монетах. До чого їх бачити?

Сама по собі монета сниться в тих випадках, коли сновидець неправильно поводиться по відношенню до інших людей. І неважливо, наскільки цінною вона здавалася уві сні. Перегляньте свою поведінку, так як корисливі, дріб’язкові манери відштовхують оточуючих Вас людей, які щиро бажають Вам добра. Також це заважає по праву отримати виграш в кар’єрних справах, адже невміння йти на компроміси постійно тягне Вас назад.

Сниться, що золотих грошей було багато? Це є показником того, що Ви ведете нечесну гру. Сновидець не тільки обманює родичів з будь-якого приводу, лукавить з начальством і другою половинкою, але ще і бреше самому собі.

Знайти гроші дівчині або хлопцю, які ще не пов’язали себе узами шлюбу, — до швидкої весіллі. Союз буде тривалим і дуже щасливим.

Приймати участь

Часом нам дано право взаємодії з об’єктом нічних мрій. Що ж довелося здійснювати?

Крадіжка грошей

Мабуть, самий неприємний епізод — це крадіжка того, що Вам належить по праву. До чого готує нас це низька дійство?

Вкрали у Вас

Крадені купюри не віщують нічого доброго. Якщо Ви встигли розгледіти обличчя злодія і Вам воно здалося знайомим, слід побоюватися намірів того людини. Ймовірно, він хоче що-небудь відняти у Вас і має найбільш нечесні наміри.

Чи не вдалося побачити того, хто забрав у Вас скарби або ж спостерігачі таємничого незнайомця? Це означає, що небезпека, загроза виходить ззовні, при цьому сновидец навіть цього не помічає. Однак сонник зазначає, що насуваються проблеми можуть бути пов’язані з тими діями, які Ви робили зовсім недавно. Слід подумати, що Ви зробили не так.

Злодій — Ви

Якщо снилося, що Ви самі виступали злочинцем, то це також не є передвісником добрих подій. Неважливо, були це великі купюри або одна єдина цінна монета, зараз Ви перебуваєте в небезпеці, тому необхідно проявити обережність, уникаючи найменших ризиків. Можливо, раніше Ви нашкодили впливовому або злопам’ятність людині, і зараз він жадає виплеснути на Вас агресію і помститися.

Фальшиві купюри є ознаками того, що Ви перебуваєте під недобрим впливом. Вами маніпулюють і бажають виставити перед оточуючими людьми в невигідному світлі.

Інші тлумачення

Що ж підкажуть інші джерела? Великі психологи і знамениті провісники допоможуть відкрити туманну завісу майбутнього.

Сонник мандрівника

Якими були гроші

Даний джерело вважає, що великі готівкові гроші є уособленням Вашої життєвої енергії та добробуту. Але при цьому він зазначає, що в тому випадку, коли їх було занадто багато, а Ви буквально купалися в цінних паперах, то слід бути обережними в своїх вчинках. Ви можете понести чималі втрати у власній справі.

А ось випадковий виграш є відображенням Вашої працьовитості та відповідального підходу в роботі. Можете бути впевнені, що начальство щедро винагородить Вас за виконані праці та відкриє перед Вами нові перспективи.

Сонник Федоровской

На думку цілительки, подібні події є провісниками швидкої прибутку і багатства. Однак варто згадати, якими були скарби в обіймах Морфея.

Так, якщо купюри були майже стертими, пошарпаний, то є загроза хвороби. Причому можете постраждати не тільки Ви, але і найближчі люди. Слід негайно звернутися до фахівця, щоб уберегтися від можливих ускладнень.

Гроші була чимось списані? Провісник неправдивих чуток і недобрих звісток. Також є загроза того, що Вас хтось переслідує і не дає спокійно жити. Ну а якщо вони були і зовсім кольоровими, але це не викликає у Вас збентеження, то чекайте безтурботної радості в компанії близьких друзів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: