Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться вила?

До чого сняться вила?

Зміст:

Сонник вила

Певні символи, що приходять до нас у видіннях тієї ночі, можуть мати діаметрально протилежні прогнози. У таких випадках один і той же знак означає зовсім різні речі, в залежності від сюжету сновидіння.

Так відбувається і з вилами. Якщо вас зацікавило, до чого сняться вила, то ви не зумієте знайти однозначного тлумачення, доведеться ретельно розглянути сон.

Різноманіття передбачень

Приснився сільськогосподарський інструмент

Як вважає сонник, вила, якими в вашому сні працюють люди, наприклад, на полях, вважаються сприятливим знаком. Вила в руках нападника на вас людини апріорі не можуть бути позитивним сном, і обіцяють вони, звичайно ж, неприємності.

Загальна тлумачення

Якщо вірити тлумачам снів, то в більшості своїй вила уві сні уособлюють боротьбу. Сплячій людині доведеться неабияк потрудитися, пройти через безліч випробувань, очистити своє ім’я.

Те, що сновидцу доведеться неабияк понервувати, стверджує буквально кожен сонник.

Медіуми, езотерики, маги

Якщо вам сниться сюжет, в якому фігурують вила, варто прислухатися до різних ведунам, езотерика, екстрасенсів. Створені ними тлумачі снів дадуть вам загальне уявлення про те, що означає подібний сон.

Медіум Хассе

Використовувати інстумент для сіна

Знаменитий медіум Хассе вважала, що вила уві сні можуть використовуватися або для сіна, або для гною. Залежно від їх призначення і буде тлумачитися ваш сон:

Передбачення езотериків

Якщо ви є прихильником даного вчення, то для вас є два різних тлумача: загальний езотеричний і сонник Цвєткова. Як правило, думки даних джерел сходяться.

Вважається, що якщо вам наснилися вила, значить спокійне життя для вас закінчилася. Ви будете постійно конфліктувати і ворогувати з людьми. Обстановка буде напруженою як на роботі, так і в домашньому колі.

Бачити уві сні як інші працюють

Цвєтков не виключав того моменту, що справа дійде до бійок і нервових зривів.

Позитивне тлумачення Лонго

А ось білий маг Лонго вважав, що вила уві сні — символ в цілому позитивний. Найбільш хорошим вважається сон, в якому ви бачите, як інші люди працюють за допомогою вил. Лонго говорив про те, що сплячій людині можна тільки позаздрити, адже він оточив себе відданими і турботливими людьми, завжди готовими простягнути руку допомоги.

Бачити уві сні, як людина йде з вилами по вулиці — серйозний знак. Вищі сили показують, що спляча людина живе в постійному страху. Сновидець повинен зрозуміти, що все його біди тільки через його нерішучості.

Тлумач радить: коли задумане вами не виходить з першого разу, не впадайте у відчай. Дрібні втрати і негаразди трапляються з кожною людиною, від цього не можна застрахуватися.

Якщо ви абсолютно випадково наступили на вила, значить в реальному житті ви перебуваєте в залежності від іншої людини. Вас сильно обтяжує це положення, але ви боїтеся що-небудь змінити. Лонго стверджував, що даний сон показує, що незабаром вам представиться нагода позбутися від гніту.

Споглядальне сновидіння з Інтрументи

Припущення Густава Міллера

Коли уві сні ви бачили вила, значить незабаром від вас буде потрібно маса зусиль, щоб зробити своє життя більш якісною. Психолог не брався стверджувати, що стане причиною цього, головне, що вам знадобляться душевні і фізичні сили для боротьби.

На вас з вилами кидається інша людина? Бережіться, у вас є серйозні вороги, головна мета — нашкодити вам. Щоб впоратися з ними, вам потрібні не тільки розумові здібності, а й інтуїція.

Що ще відбувалося?

Постарайтеся в точності згадати, що відбувалося в вашому сні:

Іноді вила означають, що над вами стануть насміхатися.

Як вважає сонник, вбивати вилами, використовувати їх в якості зброї, означає, що вас будуть мучити протиріччя. Розпочнеться внутрішній конфлікт між вашим творчим єством і практичним розумом.

Також вбивство, вчинене вилами, говорить про те, що ви заімеете масу неприємностей через те, що цілком покладайтеся на людину, не стримує своїх слів. Він багато вам наобіцяє, але не зробить нічого.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: