Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться власні похорони?

До чого сняться власні похорони?

Зміст:

Сонник власні похорони

Смерть — апріорі сумна подія. Навіть коли старі люди вмирають своєю смертю, ми не можемо з цим змиритися. Що вже говорити про те, коли раптово помирає молода людина, або смерть забирає найближчої?

Вам приснилася смерть

Часто тлумачі розглядають сновидіння з негативним сюжетом, як позитивні. До таких сновидінь можна віднести і сон про похорон. У даній статті, ви отримаєте відповідь на питання, до чого сняться власні похорони.

Наснилися свої похорони уві сні

Якщо приснилося що вас ховали

Звичайно, будь-який нічне бачення при детальному розгляді може обіцяти як позитивні зміни в житті сновидіння, так і негативні. Головне зуміти розібратися в певних нюансах.

Позитивне тлумачення того, що сниться

Уві сні довелося самому копати собі могильну яму сміливо можете починати реалізовувати найризикованіші підприємства, зараз ідеальний період для того, щоб зайнятися бізнесом. Для тих людей, що вже займаються підприємництвом, настає найсприятливіший час для примноження свого капіталу і впровадження своїх ідей в життя.

Бачити, як ви лежите в труні — весело проведете час в реальному житті.

Якщо вас насильно в нього кладуть — до одруження.

Вас ховають заживо? Чекайте радісну новину чи подія, яка вас обрадує.

Сниться, що на своїх похоронах ви бачите багато знайомих облич, всі вони сумні, люди плачуть? Ви вигідно укладіть шлюб, матеріальне благополуччя.

Сон, в якому ви змогли обдурити смерть, вибратися з могили і втекти, сонник розглядає, як можливість уникнути в реальності дуже серйозних неприємностей. Ви в самий останній момент відмовтеся від провальної операції, що не поставите підпис на сумнівному документі, що не прийдете назустріч.

Бачити свої похорони в погожий, сонячний день — прекрасне здоров’я, щастя в особистому житті.

Негативне забарвлення нічного бачення про власні похорони

Бачити як вас заживо, насильно закопують в землю — ви стоїте на межі, готові зробити вчинок, за який згодом дорого заплатите.

Сон, в якому ваше поховання відбувалося з усіма почестями, оркестром, збройовим залпом, говорить про те, що незабаром ви можете почати відчувати ускладнення в спілкуванні з оточуючими людьми.

Бачити, що на похоронах проводяться різноманітні ритуали, присутні шамани, і в цілому поховання виглядає дивно — не виключено, що на вас діють магічні сили, можливо змова, або приворот.

Смерть уві сні може нести як позитивний посил, так і негативний. Але, все тлумачі сходяться на тому, що даний сон не є чимось страшним. Навіть, якщо він і повідомляє вас про наближення небезпеки, то дає можливість змінити свою поведінку, напрямок руху. Якщо ви прислухаєтеся до порад, то зможете відвернути біду.

Сниться похоронна процесія — сонник

Якщо похорон були нестандартні, дивні

Якщо приснилися похорон, людина намагається осягнути посил, який дають йому вищі сили, і для цього він бере в руки сонник. Бажано розгадувати сюжет, що з’явився уві сні, розглядаючи як мінімум три — чотири тлумача.

Сонник Міллера

Даний сонник робить упор на те, яка була погода під час поховання.

Сонник Астромерідіана

Власна смерть уві сні, може вказувати вам на те, що пора, нарешті, взятися за нову справу. Якщо вас зупиняло зневіра у власних силах, небажання починати все знову, або інші причини, то відкинути всі негативні думки і йти вперед. У вас все вийде, що не ховайте себе заживо.

Сонник Цветкова

Старовинний сонник

Ваші дії, що відображені у сні

Постарайтеся пригадати, що ви робили уві сні про вашу смерть:

Якщо ви просто, як би з боку бачите власну смерть і похорон, але при цьому не відчуваєте негативних емоцій, то тлумачі обіцяють лише різку зміну погоди.

Сон, в якому ви одночасно перебуваєте в труні і в похоронній процесії, говорить про те, що ви користуєтеся загальною повагою і шаною.

Сон, в якому до вас приходить усвідомлення, що смерть наступила внаслідок насильницьких дій, обіцяє вам розрив з коханою людиною, або з партнером по бізнесу, неприємності в справах і в особистому житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: