Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться волосся на тілі?

До чого сняться волосся на тілі?

Зміст:

Сонник волосся на тілі

До чого сняться волосся на тілі? Більшість сонників вважає, що таке бачення обіцяє отримання прибутку сплячою людиною.

Часом у сонників бувають досить оригінальні тлумачення цього нічного способу.

Бачити волосся на тілі

Сниться буйна рослинність

Коли сниться, що ваше тіло має зайву рослинність, то бажано вивчити передбачення тлумачів. Варто відразу зазначити, що думки сонників досить неоднозначні. Сновидінню буде важко розібратися в тому, що його чекає в найближчому майбутньому.

Найпопулярніші тлумачення сонників

Тлумачі часто розглядають нічні бачення, в яких вам сниться волосся. Але, як правило, вони акцентують увагу саме на голові. Хоча, при великому бажанні, знайти потрібну вам інформацію реально.

Циганський сонник

Бачити уві сні, що у вас росте волосся на руках, ногах, інших ділянках тіла — ви будете щасливі. Відбудеться подія, яка забарвить життя новими фарбами.

Також подібне бачення може обіцяти швидке збагачення, отримання несподіваною фінансового прибутку.

Голити волосся у себе — до бід і нещасть, не виключено захворювання або сумні звістки. Головне, на що вказує даний сонник, вони будуть абсолютно несподіваними для сновидіння.

Сонник 21 століття

Бачити уві сні, що у вас на тілі густа рослинність — будете багатим і шанованим людиною. Якщо вони ростуть рідкісними пучками, то ви ризикуєте потрапити під вплив іншої людини. Також вам гарантована тривога і печаль.

Наснилися зарості на грудях

Наснилися волосся на грудях — зможете порадіти відмінному здоров’ю. На пальцях — дрібні неприємності.

Сонник мандрівника

Сниться, що ваше тіло вкрите волоссям — будете чинити, не подумавши як слід. Також це ознака морального занепаду. Хоча в даному тлумачі можна відшукати й інше значення волосатості на тілі. Часом подібні сни можуть обіцяти отримання досить великої суми грошей.

Виривати їх, вискубувати — вас чекає велике горе.

Французький сонник

Вважається, що побачити себе волохатим — до непривабливого вчинку наяву. Ви ніяк не можете визначитися в житті, чините навмання, часто це боягузливі і нечесні дії.

Коли уві сні волосся випадає, то ви ризикуєте втратити чогось важливого для вас. Також вас чекають дрібні клопоти, що доставлять багато неприємностей і незручностей.

Сниться, що вам будуть голити волосся на підборідді — хвороба, втрата близької людини, банкрутство. Особливо цей сон негативний для жінки, так як чоловік може бачити таке бачення просто в силу того, що виробляв подібні дії в реальності або надумав поголитися.

Сонник Міллера

Бачити уві сні рослинність на спині, животі, грудях — скоро ви станете багатою людиною. При цьому фінанси будуть надходити з різних джерел.

Сонник апостола Кананіта

Даний джерело детально розбирає даний символ. Залежно від того, на якій частині тіла ви могли бачити волосся уві сні, залежить і тлумачення:

Сниться вкрита густим волоссям спина

Підвищена волосатість по сонником

Сниться, що ваше тіло повністю покрите густою рослинністю — у вас сильний характер. Ваше життя сповнене достатку, відрізняється розміреністю і спокоєм.

Але разом з тим таке нічне бачення може говорити про вашому нестриманий характер. Вам властиво чинити запально, необдумано. Часто вам заважає зайва емоційність.

Якщо в реальному житті ви не можете похвалитися зайвої волосистістю тіла, то подібне бачення, швидше за все, обіцяє швидку прибуток.

Коли волоски були сильно довгими, то ви будете шанованим в суспільстві людиною.

Сниться, що тіло іншої людини густо всіяне волоссям — вам варто більше замислюватися про своє майбутнє.

Де були волосся?

Для передбачення важливо, де довелося бачити волосся на певній ділянці вашого тіла. Від цього залежить пророцтво:

Голити волосся уві сні

Збривати рослинність уві сні

Тлумачення сну буде залежати від того, чи будете ви голити всю рослинність або тільки її ділянки.

Голити волосся на тілі частково — непередбачені витрати, втрата майна.

Голити повністю — попереду вас чекають перешкоди, але, подолавши їх, ви отримаєте нагороду.

Голити себе самого — ви не маєте потребу в раді, життя знаходиться повністю в ваших руках.

Вискубувати волоски на животі або спині, відчувати при цьому неприємні відчуття — незабаром ви можете захворіти. Побережіть здоров’я.

Стригти їх — вас намагаються обдурити, подумайте, хто з ваших знайомих може бажати цього.

Інша людина зістригає вам волосся на спині — ви будете діяти на шкоду своїм інтересам.

У кого відзначалася підвищена волосатість

Наснилися кучері в області пахв

Вам може приснитися волосатий чоловік, що більш звично для нас у повсякденному житті, так і волохата жінка. Тлумачення в таких випадках буде відрізнятися.

Для жінки сон, у якому вона бачила у себе зайвий волосяний покрив на тілі — це показник її характеру. Ви егоїстична натура, завжди піклуєтеся тільки про свій комфорт.

Сниться, що під пахвою багато волосся — ви завзята, наполеглива натура, завжди домагаєтеся того, чого захочете.

Якщо дівчина бачила волохатих свої груди, то вона буде щаслива у подружньому житті. Волосся на ногах — чоловік почне потурати вашим бажанням.

Для чоловіка такий образ розглядається по-іншому. Волосся на грудях, животі, спині — символ мужності і сексуальної енергії.

На руках, пальцях — ви схильні до егоїзму, турботі тільки про себе.

Інші тлумачення

У нічному баченні ми можемо спостерігати за тим, як волосся розташовані на певній ділянці тіла, наприклад, животі, спині, сідницях. Часто зустрічається і сон про волосся в самих невідповідних для цього місцях: на лобі, в роті, на пальцях.

Іноді уві сні можна спостерігати волосся, що росте на попі. Бачили таке бачення? Ви багато часу і грошей витрачаєте на зайві речі. Зосередьтеся на головному.

Багато волосся на животі — ви зміните свою думку про деяких людей в кращу сторону.

Рослинність на спині — це ваш захист. Сонник вважає: чим густіше була рослинність, тим краще для вас.

Якщо волосся на спині ростуть прямо у вас на очах, значить, ви отримаєте додаткові ресурси: знайомство з впливовою людиною, отримання важливої ​​секретної інформації, додаткових матеріальних благ.

Коли вони росли в роті — вам доведеться вступити в дискусію і захищати свої права до останнього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: