Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться волосся в роті?

До чого сняться волосся в роті?

Зміст:

Сонник Волосся в роті

Волосся, що покривають нашу голову, уособлюють природну життєву енергію, силу думки. Це символ мужності і родючості.

Символіка снів

Як вже говорилося, волосся сполучаються з думкою. Значить марить в роті, вони можуть нести посил про надмірну балакучість, нестриманості в словах, необережності. Детальніше, до чого сняться локони в устах, почерпнём інформацію з сонників.

Альтернативне тлумачення

Класичні трактування велике значення надають станом і кольором волосся, при розгадки посилів сновидінь, не акцентуючи, при цьому, увагу на місцезнаходження пасом.

Сонник Міллера

Психолог радить уважно стежити за тим що і де ви говорите, якщо наснилися волосся у вас в роті. Ваша зайва балакучість зіграє злий жарт, тому як сказаним з ваших вуст можуть цілком скористатися суперники.

Якщо приснилися волосся в роті

Сонник Ванги

Провидиця впевнена, що часто такі сновидіння сняться емоційним людям. Як вказує сонник, волосся в роті, виявляють межу сновидіння, що похапцем він може сказати різкі слова, про які в наслідку пошкодує. Але слово вилетіло і назад не повернеться. І не кожен з людей може пробачити, зрозуміти і забути. Знайдуться такі, які, затамувавши злобу, можуть піти на помсту.

Сонник Фрейда

Вибірково ставитися до висловлювань в свою сторону, щоб не кидати необдумані фрази у відповідь, закликає сон, на думку психоаналітика, де довелося бачити локони в устах.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування знаходять точки дотику з класикою. Крім того, логічний зміст таких сновидінь вони сполучають з вагою якихось таємниць.

Сонник Цветкова

Езотерик вважає, що бачити уві сні, що знаходяться в роті, волосся, це, свого роду попередження про те, що вислуховувати чужі секрети вам протипоказано. Тому як ви дуже вразлива людина, і чужа таємниця ляже великим вантажем на вашу психіку. У вас не раз буде виникати потреба виговоритися, але цього робити не можна.

Ісламський сонник

До чого сниться, що у вас в устах кучері? Це викриття сновидіння в його уїдливості і не умінні бути коректним.

Сюжети снів

Бачити уві сні пасма у себе в устах, звучить застережливо. Глибинний зміст, до чого сняться локони в ротовій порожнині, можна зрозуміти, розклавши на деталі, сценарій сну:

Ймовірно наяву склалася якась ситуація, коли ваша інтуїція підказує, що не обійдеться без перебільшення і знущань. Внутрішньо ви готові до компромісів, тому ваша репутація в цій ситуації не постраждає.

Але, трохи інший відтінок набуває трактування сну, де витягувати з рота довелося досить довгий волосок.

Є ризик, що сновидець не зможе знайти точки дотику в спілкуванні з дуже впливовою особистістю, в результаті чого може зірватися вигідна угода.

До чого уві сні доводилося діставати з рота кручені волосинку, намотуючи на вилку?

Це попередження про можливе харчове отруєння, яке буде небезпечно для життя, або принаймні, завдасть величезної шкоди здоров’ю. Має бути тривале відновлення.

До чого сниться, коли довелося витягувати з рота пучок сивих пасм? Сновидіння обіцяє появу можливості виправити діри, що дозволить позбутися давніх докорів сумління.

До чого бачити уві сні, як ростуть пасма волосся з рота іншої людини? Це попередження, і одночасно заклик бути готовим до словесної боротьбі в переговорах з важливим компаньйоном.

До чого сниться, що сплячий випльовує з рота короткі волосинки? Сновидіння сигналізує про наявність інфекції ротової порожнини.

Сталося бачити уві сні безліч укладені волосся у себе в роті, які не вдавалося вийняти. Вони тяглися один за одним, без кінця і краю.

Таке сниться, як попередження про різні небезпеки в дорозі, під час подорожей. Це може бути пов’язане з випадковими інтимними зв’язками, брудним сексом, в результаті чого можливі венеричні захворювання.

Інші сценарії

Трапляється бачити уві сні дуже нестандартні сюжети, пояснити які, на перший погляд, складно. Справа в тому, що в таких випадках сон потрібно розділити на складові, і відтворити цілісне тлумачення.

Шевелюра в’ється в рот

Бачити уві сні, як локони на голові, розвиваючись на вітрі, задуваються потоком повітря в рот, і починають там проростати.

Даний сюжет можна розшифровувати по кроків: увага сконцентрована на шевелюрі сновидіння. Значить проблема в стані волосся, яке бажає мати кращого. А ось причина поганого стану в проблемах органів травлення, так як сталося бачити, що волосся вростають всередину ротової порожнини. Це може бути пов’язано з неправильним харчуванням, чи не збалансованою дієтою, авітамінозом.

Якщо вам сняться волосся, які ви жуєте і ковтаєте, значить наяву вам доводиться приймати щось неприйнятне для вас. Ковтання в цьому сні уособлює акт тиску, що в результаті може завдати значної шкоди здоров’ю, психіці.

Мені наснилося

На форумах онлайн сонників люди описують різні сюжети своїх снів, трактування яких можуть зацікавити будь-кого з мрій.

Сниться марення

Одна форумчанка просить прокоментувати до чого їй сниться такий сценарій сну, де вона, розмовляючи з подругою, відчувала некомфортне, незручне стан і труднощі вимови слів. Вся справа в тому, що в роті у неї швидко росли сиві, і дуже товсті, міцні пасма. Далі їй сниться, що вона взяла і вирвала їх, потім продовжила розмову, як ні в чому не бувало. Але при цьому, раптом подруга почала нервово себе вести, говорити різкі слова. У неї стала підвищуватися температура тіла. І фінал сниться зовсім несподіваним — подруга просто на просто загорілася і згоріла.

Коментарі фахівця

Онейромант, той хто тлумачить сни, пояснив сенс цього сновидіння наступним чином. Спеціаліст трактував цю ситуацію, як прояв наяву дії, названого психологом Юнгом, як колективне несвідоме. Що це означає: це форма поведінки, яка характерна і загальна для різних людей. Воно не залежить від індивідуального розвитку особистості. Це досвід, який передається з покоління в покоління, пов’язаний з моделлю поведінки в різних ситуаціях, сполучених з соціальними протиріччями.

Іншими словами, приснилося, що подруга намагалася домовленостями і навіюванням направити дії сновідіци в аморальне русло. Але спляча не піддалася спокусі, пропоновані подругою, яка як цариця Шеви спокушала царя Соломона. Волосся сивого кольору сняться, уособлюючи Антихриста. Зараз в світі багато спокус. Потрібно завжди, за будь-яких обставин бути в бадьорості духу, залишатися духовно тверезим і не піддаватися на спокуси, вириваючи їх з коренем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: