Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться воші в голові у дитини?

До чого сняться воші в голові у дитини?

Зміст:

Сонник воші в голові у дитини

Воші в голові у дитини — досить поширене сновидіння в минулому, і рідкісне в сучасному житті. Тому що колись, ці комахи зустрічалися повсюдно, і насторожувало якраз їх відсутність. Часто говорили про те, що людина, у якого ніколи не було цих паразитів — хворий.

Звідси і перше тлумачення сновидінь — такий сон обіцяв багатство і достаток. Кількість прибутку прямо пропорційно паразитує на голові вошам.

Сучасний сонник трактує появу таких снів приблизно така ж — воші сняться до достатку, підвищенню по кар’єрних сходах, обіцяють багато морочливих справ, які згодом принесуть прибуток і високий статус. До чого б не підводив сонник з тлумаченням видінь про цих паразитів — воно буде не основною турботою в майбутньому, а тільки фоном, на якому будуть відбуватися події.

Лякатися сновидінь про воші не варто. Вони несуть звістку про успіхи, фінансове благополуччя і швидке одержання прибутку. Якщо в сновидінні ці паразити з’явилися в голові у дитини — варто стримати свою турботу про нього. Підростаючому чаду потрібна свобода для того, щоб спробувати застосовувати вроджені задатки.

Воші в волоссі у дитини

До чого знятися такі сни, можна зрозуміти, якщо звернути увагу на такі фактори:

Тлумачення сновидінь в різних сонниках

Практично всі джерела сходяться в думках, про те, що приснилися воші в дитячих волоссі говорять про надмірну турботу батьків. Для дитини ніякої біди такий сон не обіцяє, якщо це тільки не самотня воша, що повзе по тілу, а не по голові.

Давньослов’янський сонник (малий Велесов)

Якщо уві сні в дитячих волоссі виявили воші — це значить, що зайвий клопіт про його здоров’я ні до чого. У дитини все нормально, і тільки неспокій батьків може збити його зі шляху, який визначений долею. Надлишкова турбота закриває можливість бачити з боку свої задатки і таланти. До чого це може призвести? Як наслідок, це може загрожувати незадоволеністю своїм місцем в суспільстві в зрілому віці.

Коли сниться всього одна особина, яка повзе по тілу, — в реальному житті варто звернути увагу на орган, на якому вона знаходиться. Цей сон — пряма вказівка ​​на можливе розташування хвороби, яку можна і не допустити або вилікувати на ранній стадії.

Тлумачення Ванги

Білі воші — хороший знак

Сновидіння, в яких людині довелося бачити багато вошей, — говорить про можливі клопотах, які можуть посипатися на голову, немов ці паразити, які вкрили волосся.

Сонник Міллера

Європейська трактування снів про таких комах практично однозначна — це настирливе нагадування про те, що є ще незавершені справи, особливо якщо уві сні бачити велику кількість гнид.

Воші — сонник Фрейда — особливості тлумачення

По Фрейду — до переживань

Побачити уві сні вошей по Фрейду означає заклопотаність внутрішньої сутності проблемами, які емоційно виснажують особистість, як би виїдають її зсередини. Чим більше вошей в голові — тим сильніше проблеми, які можуть привести до психічної нестабільності. Хронічна незадоволеність особистістю, до чого може призвести зловживання власної привабливістю.

Символіка цих паразитів по Фрейду — дрібні неживі бажання, яким не судилося збутися. Трактування для чоловіків і жінок різна:

Сучасні значення снів

Воші в сучасному світі явище рідкісне, і часто буває так, що сновидець розуміє, що йому приснилися ці паразити, але точно пригадати як вони виглядають, він не може. Це відбувається тому, що сама людина ніколи цих комах і не виділи.

Сучасні традиції, які також близькі нам, кажуть про подібні снах різний — від великого дрібних негараздів, до фінансових успіхів, які підуть один за одним на протязі довгого часового періоду.

Оскільки ці паразити в наш час особливого клопоту не викликають, а їх знищення — це справа всього декількох годин, то і тлумачення сновидінь вже може відрізнятися. І якщо раніше велике їх велику кількість в будинку (у худоби і дітей) вважалося проявом багатства, то зараз це може символізувати дрібні негаразди, вирішення яких виїденого яйця не варті.

Подібні сни досить неприємні, але особливого нещастя не віщують.

Паразити у інших

Знак кар’єрного росту

Якщо сняться воші у інших людей — це означає поліпшення матеріальне благополуччя.

Знищувати комах разом з друзями — потрапити в халепу, яка принесе масу порожніх, але сильних переживань.

Вичісувати комусь воші гребінцем — швидке просування по кар’єрних сходах.

Якщо сняться такі комахи, це може бути знаком, як майбутнього успіху, так і можливих клопоту. Велика кількість чорних вошей у волоссі — порожні переживання. Білизняні комахи — ознака хвороби. Поодинокі воші сняться як відмова, бажання відгородиться від світу і обдумати майбутнє.

Емоційне забарвлення

Тлумачення снів, в якому довелося бачити комах в голові, залежить не тільки від того, який сонник використовувати, але і від самої емоційного забарвлення сновидіння. Особливо, якщо сон був дуже яскравий і залишив сильне враження. Якщо вдалося точно запам’ятати свої почуття під час сновидіння, тлумачення може виявитися дуже точним.

Бути в розгубленості від того, що у дитини з’явилися воші — надумані хвороби, іпохондрія, нестабільне емоційний стан.

Радіти, що уві сні позбулися паразитів — закінчення справ і очікування прибутку від них.

Засмутитися від побачених комах — багато суєти навколо справ, які вирішуватися самі по собі.

Злякатися вошей у волоссі — відчуття самотності при невирішених проблемах.

Точно визначити, до чого сняться воші, не може жоден сонник. Це тільки підказка, яка повинна лягати на власний емоційний стан, особистісне світовідчуття і аналіз недалекого минулого і що склалася на даний момент життєвої ситуації.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: