Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться воші в голові у себе?

До чого сняться воші в голові у себе?

Зміст:

Сонник воші в голові у себе

Воші є символом неприємностей. Причиною мрій, в яких вони фігурують може бути надмірна заклопотаність і переживання про близьких людей, про їх фізичний і моральний самопочутті. Подивимося, що нам тлумачать популярні сонники.

До чого ж мрії мені

У стародавні часи ці комахи були повсякденним явищем. І люди, які не мають їх, вважався підозрілим, тому як ця живність обходить його повз по якійсь незрозумілій причині. А щасливий, що володіє відмінним здоров’ям, людина всяку живність, що харчуються кров’ю, буквально притягує на себе. Тому ці тварюки уві сні, ознака удачі, благополучного і вдома в достатку, здійснення мрії.

Якщо приснилося, що у вас воші

Сонник Міллера свідчить, що воші уособлюють таємні емоції, які здатні нашкодити вашому психологічному самопочуттю. Відпустіть від себе надумані переживання, щоб уникнути проблем, щодо нервової системи. Перегляньте й простіше поставтеся до, що відбувається навколо вас, подій.

В цілому, сняться ці комахи, тлумачить сонник Міллера, до прийдешніх клопотам, трудомісткою і об’ємної паперової рутині, нудним завданням і обов’язків, які вимагають беззаперечного виконання. Це не виключає навчальних клопоту, іспитів або не простий практичної роботи.

Коли наснилися уві сні гниди, яких сновидець намагався прибрати, значить назріває бажання піти від проблем, позбувшись від таких, почати життя з нового аркуша. Сонник Міллера свідчить, що цей образ сигналізує про непростої ситуації, що заважає людині нормально, мирно існувати. Цю ситуацію людина намагається прибрати, усуваючи комах у своїй голові, що кусаються і п’ють кров.

Трактування Нострадамуса

Сонник Нострадамуса говорить, що бачити воші у себе на волоссі, означає потік нових фінансових можливостей. Якщо найближчим часом вам надійде пропозиція про угоду, але здасться якимось сумнівним, то викиньте ці сумніви. Сміливо йдіть на ризик, тим більше він, в даному випадку, виправданий і навіть дуже.

Думка астролога і хіроманта Цвєткова

Трактування Цвєткова впевнено наполягає, раптом сняться тварі, це нехороший знак.

Якщо ці комахи примарилися перед прийдешньої поїздкою, або значною подією, негайно захід потрібно відкласти. Не виключено, що воно пройде зім’ято і не вдало, більш того може виявитися грубою помилкою.

До чого бачити комаха у себе на волоссі в однині? Це до незначної сімейної сварки, або невеликий проблеми в справах. Але велика чисельність їх, коли вони не тільки в голові, але і повзають по тілу, застерігає від ризиків. Відкладіть подорожі, заняття екстримом і інші ризиковані затії.

Детальніше про нюанси

Що робили з вошами

Хоч це і не дуже приємні відчуття, але щоб точніше дізнатися до чого з’являються сновидіння, в яких присутні ці паразити, потрібно згадати подробиці і обставини:

Раптом уві сні привиділися паразити у вас на волоссі, і ви намагаєтеся їх струшувати, то чекайте, що звалилася як сніг га голову, прибутку. Ніщо не стане на заваді на шляху здійснення угоди. Будьте безстрашними перед конкурентом. Гряде плідний і насичений період діяльності, натхнення і цілковита віддача. Після такого сновидіння вашому бізнесу ніщо не загрожує.

До чого привиділося тиснути паразитів на волоссі? Це провісник майбутніх змін в особистому житті. Період самотності пройшов, геть нудьга й одноманітність, наступна зупинка доленосна зустріч. Вам вдасться побороти всі колишні страхи і, долають останнім часом, комплекси. Впустіть у своє серце нові почуття. Не виключено, що з’явиться довгоочікуваний партнер, з яким забудете старі зради і образи.

Ось до чого можуть привидітися такі мрії, де сновидец точно впевнений і знає, що воші у нього є, але він їх не бачить уві сні. Це застереження про втрату або втрати. Що саме стане предметом втрати сонник замовчує. Будьте пильні, уважні, тактовні і коректні.

Цікаве тлумачення дає сонник мріям, в яких ці паразити знаходяться не тільки у вас в голові. До чого сняться ці комахи, атакуючі вас в прямому значенні слова, нахабно плазують по обличчю, рукам, одязі, що кусаються. Це прекрасне ознаку, що обіцяє вам негадано незліченне багатство. Це може бути виграш, або премія, а може знахідка.

Бачити білих паразитів на шевелюрі, означає збагачення, хороші новини. Але коли сняться чорні тварі, це провісники бід.

Натільний живність в мріях

Стрижете волосся через вошей

Бачити уві сні як ця противна тварь тікає, а сновидец намагається її зловити і безуспішно, це докір в вашу сторону з приводу того, що марно марнує час і сили, даючи удачі легко вислизати з рук. Спробуйте зробити інші методи, знайти підхід під іншим кутом зору в дозволі дилеми і удача буде при вас.

Знаєте до чого сняться мрії, де сновидец, для того щоб побороти навалу цих тварюк, обрізає свою шевелюру? Це позбавлення від давніх клопоту, від проблем, які ви залишили не вирішене і пустили на самоплив, не вірячи в можливість впоратися з ними. І ось вони вирішаться найнесподіванішим способом. Якщо ж в мріях вам вичісують паразитів в голові інша людина, то це знак, що у вас в реальності з’явитися доброзичливець, який виявить бажання допомогти у вирішенні складної ситуації, тим самим позбавити від великих неприємностей. Більш того, це він зробить безоплатно.

Бачити цих натільних тварюк в ліжку, пророкує сльози, печаль, дрібні образи. Але це не пов’язано з серйозними і особистими трагедіями.

Бачити в мріях, як стороння людина будь-якими шляхами намагається занести сновидцу цих тварюк, пропонуючи свою гребінець, значить чекайте підступу від недоброзичливця з вашого оточення.

Коли сняться в голові паразити гігантських розмірів, готуйтеся до важкого і серйозного розмови з керівництвом. Не виключено зниження заробітної плати або на посаді. Подумайте, може логічніше варто пошукати нову роботу. Але бачити, як раптом на очах ця тварюка стає менше з кожною миттю, це вірний знак того, що ви все ж зумієте переконати начальство в неправильному тлумаченні ситуації. І це зіграє вам на користь.

Коли сняться паразити, знесилені і мляво плазують в голові, це може бути ознакою про проблеми зі здоров’ям. Можливо за допомогою такого нестандартного і неприємного образу тіло норовить подати сигнал про якісь збої, запальних і інфекційних захворюваннях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: