Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться жовті тюльпани?

До чого сняться жовті тюльпани?

Зміст:

Сонник Жовті тюльпани

Щовесни ми спостерігаємо загальне пожвавлення, пробудження флори і фауни. З якими думками стикається людина, згадуючи про цей час року? Почесне місце в спогадах викликають тюльпани: такі прості, але від цього не менш яскраві квіти, в залежності від кольору говорять про невинність або пристрасті.

Буває і так, що вони чекають нас не тільки наяву, в мирську суєту, а й в обіймах ночі. До чого сняться тюльпани інтригуючого жовтого кольору? Настільки багатогранний символ допоможуть розшифрувати провідні фахівці в цій галузі.

Що говорить тлумач?

Уві сні нам уготована особлива роль, яку ми не маємо права противитися. Часто дозволено бачити заплутані, нечіткі образи, безмовно спостерігати за ними. Але часом ми можемо впливати на кінцевий результат, втручаючись в нічний світ і змінюючи його сюжет. Що ж чекало сновидіння при зануренні в обійми Морфея?

Бути спостерігачем

Якщо приснилися жовті тюльпани

Даний квітка, крім того, що любимо безліччю дам, є неоднозначним, але від цього не менш важливим символом. Зовнішній вигляд, особливості та навіть кількість жовтих тюльпанів можуть кардинально змінити тлумачення, а слідчо, і Вашу подальшу долю.

Кількість квітів

Одинокий, гордий квітка або шикарний, що рясніє фарбами букет? Тлумач дасть вірне пояснення, до чого це сниться.

Зовнішній вигляд тюльпана

Природа багата різними дарами, від яких захоплює дух, і з’являється бажання творити і створювати прекрасне. Квіти є прекрасним відображенням того, що можна назвати вищою красою, адже не дарма вони асоціюються з представницями прекрасної статі, чий образ полонить своїм таїнством і красою. В якому зовнішньому вигляді постав саме Ваш квітка уві сні?

Якщо бачили ціле поле

Що-небудь робити уві сні

За день ми здійснюємо безліч дій, і не можна здогадатися, що чекає при зануренні в нічний світ. Продовжуючи аналізувати, до чого сняться настільки прекрасні квіти, зверніть увагу на те, що довелося з ними робити.

Тюльпан у вазі сниться в тих випадках, коли хто-небудь із знайомих чоловіків або жінок палає по відношенню до Вас нестримною пристрастю.

Інші тлумачення

При тлумаченні нічних видінь доцільно звернутися до інших джерел, які доповнять інтригуюче питання цінними відомостями. Знамениті психоаналітики, провідні провісниці і маги готові поділитися думкою, до чого сняться тюльпани жовтого забарвлення.

Сонник Фрейда

Якщо приснився сад

Знаменитий на весь світ сонник Фрейда і його представник підходить до тлумачення видінь з точки зору психоаналізу. Так, сад, повний неймовірної краси жовтих тюльпанів сниться до романтичного побачення, приємної вечері з коханим чоловіком або жінкою. Також варто розраховувати на подорож, яке подарує чимало яскравих, повних любові і ніжності моментів.

До чого зривати настільки прекрасні квіти? Ви обрали невірну життєву дорогу, повну зла, хитрості і обману. Необхідно змінити пріоритети і прагнення, інакше одвічне почуття занепокоєння поряд з проблемами міцно оселиться в Вашу душу.

Букет квітів був зірваний кимось до Вас? Стережіться недоброзичливців, всіма силами намагаються перешкодити успіхам сновидіння. Варто бути обережними і з суперницями, які претендують на серце Вашого коханого.

Відповідно до думки Фрейда, жовті тюльпани, що знаходяться в будинку або квартирі, свідчать про прихованої натурі сновидіння. Ви не звикли оголювати свою душу перед іншими людьми, внаслідок чого є деякі проблеми в спілкуванні з протилежною статтю.

Сонник Ванги

Що ж повідає знаменита провісниця, відома своїм пророчим даром? Кидати букет під ноги і люто топтати його — показник егоїзму і надмірної концентрації на свої потреби. Прищеплюючи в собі такі якості як терпимість і увагу до почуттів інших людей, Ви кардинально зміните власне життя.

Ванга робила акцент на тому, де росли тюльпани уві сні. Квіти в саду сняться до збільшення матеріального достатку. Надалі смак розкоші, вишуканості і багатства буде частково звичний для Вас. А ось недоглянута земля, де поросли жовті тюльпани поряд з бур’яном, сниться до печалі, будучи вісником скорботи.

Маючи уявлення про таїнства подальшої долі, Вам буде легше йти по дорозі, ім’я якої Життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: