Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться зірки?

До чого сняться зірки?

Зміст:

Сонник зірки

Зірки — невід’ємний атрибут ясного нічного неба. Такі бачення досить рідко відвідують нас уві сні. Але бувають випадки, коли нам сняться не зірки на небі, а морська зірка, єврейська зірка Давида, знамениті люди, політ в космос. Чи варто приступати до розгадки подібних снів? До чого сняться зірки?

Небесні світила уві сні

Провісники дають досить широке тлумачення снів, в яких сплячій людині бачиться небо, наснилися зірки. Даний символ можна зустріти в сонниках Ванги, Нострадамуса, Міллера, Хассе.

Небесні світила символізують ясність розуму

Часом один тлумач суперечить іншому. Тому, чим більше деталей ви згадайте, тим точніше зможете скласти прогноз.

Тлумачення зірок за сонником Нострадамуса

Як вважає даний сонник, зірки символізують вищий розум, знання, мудрість.

Бачити, як з неба падає зірка — ваші бажання збудуться, мрії здійсняться. Але багато падаючих небесних тіл пророкують природні аномалії. Людям доведеться обходитися мінімальною кількістю їжі.

Сниться, що підкорюєте космос — пройде зовсім небагато часу і людство відкриє ще одне небесне тіло.

Сниться, що навколо світло, а ви бачите зірки — до зміни влади, при цьому панувати буде достойна людина, яка встановить мир на Землі.

Зірки зникають з небосхилу, бачити подібне уві сні — до грандіозної катастрофи, що загрожує всьому людству. Правда, станеться це не скоро.

Спостерігати на небі лише одну зірку, що яскраво світить — рівно десять років пройде, і ваше життя кардинально зміниться. Отримайте шанс виділитися на тлі інших людей.

Зірки падаючі — задум сплячої людини збудеться, але для цього буде потрібно кілька років.

Тлумачення інших сонників

Решта тлумачі не так ретельно підходять до розгляду даного питання, але при бажанні можна знайти багато корисної інформації.

Тлумач Міллера

У Міллера існує ряд пророкувань, до чого сняться зірки:

Небо затягнуте серпанком

Сонник 21 століття

Бачити в нічному небі одну або пару зірок — отримаєте известия. Якщо їх багато, то тлумач вважає, що ви йдете правильним шляхом. Нехай періодично і виникають перешкоди, але ви в силах їх подолати і рухатися далі.

Сниться, що зірки дуже яскраві — успіх буде на боці сплячої людини, можна сміливо братися за будь-яку справу.

Тьмяні — будете засмучуватися, турбуватися.

Падаючі зірки — невелика радість.

Після снів, в яких ви тримали в руках небесні зірки, можна сміливо очікувати фінансовий прибуток, матеріальне благополуччя.

Даний джерело особливу увагу приділяє кількості закінчень у побаченої вами зірки:

Сонник Медеї

Світила уві сні мерехтять

Нерідко трапляється, що зірка сниться перед тим, як в сім’ї народжується дитина.

Якщо зірочки на небосхилі яскраві, то сновидец буде успішний в особистому житті і кар’єрі. Коли ж вони тьмяні, можна очікувати від таких снів тільки неприємностей і захворювань, що будуть переслідувати сплячої людини.

Сниться, що зірки мерехтять — ваше життя наповнять таємничі події.

Ісламський сонник

Сниться, що зірка впала — вас будуть оточувати тільки віддані й чесні люди, вдасться уникнути лицемірства і зла.

Бачити уві сні ціле сузір’я — справи уряду, керівництва, людей, що займають чільне соціальний стан у вас в країні, будуть йти добре.

Сонник для всієї родини

Сузір’я, побачене уві сні, говорить про те, що в житті відбудеться подія, яка змінить життя сплячої людини. При цьому варто звернути увагу на те, яке світло дарували вам зірки:

Сонник Хассе

Даний джерело розглядає небесні світила виключно з позитивного боку. Виняток становлять лише меркнущіе зірки, які символізують небезпеку або ж тугу за коханій людині.

В інших випадках сонник дає тільки хороші прогнози:

Світила уві сні падають з неба

Сонник Ванги

У Ванги було сказано не про самі небесні тіла, а про зоряне небо. Вважалося, що поява таких снів негативно для дівчат і жінок. Провидиця давала таке тлумачення: про вас будуть ходити плітки, пересуди. Відбудеться щось, що сильно спантеличить і засмутить вас.

Що, якщо сниться зірка Давида

Зірка Давида, зображена на прапорі Ізраїлю, є символом єврейського народу.

Сузір’я Давида вважається оберегом, так як даний символ поєднує в собі чоловіче і жіноче начало, а також духовне і матеріальне.

У чому посил снів, в яких довелося бачити зірку Давида? Тлумачень досить-таки багато.

Звичайно, тим людям, що сповідують іудаїзм, не варто намагатися знайти тлумачення подібних снів. Це просто відображення вашої віри. Також сонники вважають, що в подальшому вас чекатиме тільки радість і удача, особливо, якщо ситуація уві сні була позитивною.

Сниться древній символ Давида

До чого сняться зірки Давида іншим людям? Біла шестикутна зірка вважається символом Різдва Христового. Синя — символ сіоністського руху. У будь-якому випадку зірка Давида пов’язана з релігійною тематикою. Звичайно, багато чого буде залежати від самого сплячої людини, від його світогляду. Але тлумачі вважають, що для віруючих людей після подібного бачення про зірку Давида не зайвим буде звернутися до Бога.

Польоти в космос уві сні

Якщо вам сниться космос, то варто розглядати свій сон з точки зору свого настрою. Якщо ви під час польоту перебували в хорошому настрої, то ваші мрії незабаром почнуть збуватися.

Коли ж сновидіння при виході у відкритий космос обтяжували почуття страху, самотності, приреченості, то варто сприйняти подібне бачення як попередження про небезпеку.

Сонник мандрівника вважає, що сон, в якому сновидец підкорює космос, бачить яскраві зірки, означає його прагнення до духовного зростання, самовдосконалення.

Але також пролітати сузір’я за сузір’ям, летіти крізь космос — показник зайвої емоційності сплячої людини. Ви любите робити з мухи слона, хвалитеся своїми незначними перемогами, приписуючи собі неіснуючі досягнення. Варто бути більш стриманим у своїх поривах.

Інші передбачення

Приснилася морська зірка

Якщо вам приснилося певне сузір’я на небі, наприклад, полярна зірка — наближається вдалий час для кар’єрного зростання. Ви зможете показати керівництву свої навички та вміння. При вдалому збігу обставин зможете досягти високої посади.

Бачити, як інша людина виробляє будь-які дії з небесними тілами, наприклад, протирає їх, розвішує на небі, малює і милується намальованим — це обіцяє сплячій людині небувалий успіх. Справа, якою ви займетеся, буде дуже вдалим.

Сниться сузір’я, багато зірок, які одночасно починають падати з неба — ситуація, що станеться без вашої участі, сильно вплине на внутрішній стан.

Зірки на денному небі — познайомитеся з впливовою людиною.

Зірки, що падають прямо крізь дах вашого будинку — поміняєте місце проживання з тих чи інших причин. Сонник навіть не виключає пожежа, повінь, землетрус.

Ковтати зірки в сновидінні — багато неприємностей. Найстрашніше пророкування, яке дає сонник — смерть.

Морська зірка означає, що ваше життя триває, не звертайте уваги на невдачі, незабаром обов’язково почнеться світла смуга.

Якщо вам сняться яскраві естрадні зірки, то сонник говорить про те, що варто полюбити себе, більше займатися своїм розвитком. Не варто дивитися на іншу людину і сліпо копіювати його, ми все не ідеальні.

Що б ви не робили уві сні, ловили морську зірку, підкорювали космос або спостерігали зорепад — це всього лише нічні бачення, які можуть тільки підказати вам правильний напрямок. Якою дорогою йти, вирішувати тільки вам.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: