Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться зламані двері?

До чого сняться зламані двері?

Зміст:

Сонник зламані двері

До чого сниться зламані двері? Допомогти знайти відповідь на це питання покликані різні сонники. Спляча людина зможе детально проаналізувати нічну картину і на підставі тлумачень, наведених в джерелі, зіставити зі своїм варіантом.

Підсвідомість намагається підказати, але якщо не вдається її правильно інтерпретувати, то користі не буде.

Які варіанти?

Наснилася розламані двері

Як описує Сучасний сонник, зламані двері є відображенням перешкод на шляху між минулим і майбутнім періодом. Крім того, сновидец повинен відновити в своїй пам’яті ряд факторів, на яких і будується подальша розшифровка.

Є доступ?

На початковому етапі сплячій людині доведеться згадати про те, чи піддалася йому зламані двері.

Відкрита

Якщо зламані двері відкривається перед вами, значить насправді вдасться відкрити нові перспективи для свого зростання. Вони можуть зачіпати різні аспекти життя, а тому до них слід поставитися з усією увагою.

Закрита

Образ зачинених дверей, на думку деяких снотолкователей, вважається вкрай негативним. Якщо вам не вдається зайти всередину свого будинку, то доведеться поставити крапку в одному з етапів свого життя.

Сниться, що замок не відкривається

Швидше за все, люди або події, які раніше приносили задоволення, стали просто неприємними. Для вирішення поточної проблеми доведеться зробити щось нове і вибратися зі своїх звичних кордонів.

Згідно з іншим тлумаченням, вищеописаний спосіб не є доленосним, а лише розповідає про те, чого можна домогтися, переступивши через власні страхи.

Яка була дверцята?

Приснився образ не завжди просто розтлумачити, а тому сновидцу доведеться згадати зовнішні особливості.

З замком

Якщо вам наснився сон, в якому не вдавалося відкрити замок, значить насправді виникнуть труднощі, пов’язані з рішенням деяких проблем. Швидше за все, тимчасова затримка призведе до небажаних наслідків, які краще запобігти.

В даному випадку сновидец повинен звернути увагу на те, чи вдалося підкорити замок:

Тлумачі снів розповідають про те, що замок уособлює собою деякі бар’єри, які рано чи пізно доведеться долати, інакше життя залишиться колишньою.

Намагатися прикрити уві сні двері зі зламаною засувкою

Якщо ви спробували закрити зламану двері на замок, значить насправді вже давно хочете позбутися від свого минулого. Швидше за все, у вашому житті була серйозна психологічна травма, і постійні спогади вибивають з колії. Вирішити таку проблему можна тільки радикальним шляхом.

Без замка

Зламані двері без замка і ручки є символом безвиході ситуації. Швидше за все, сновидцу ще рано переходити на новий життєвий етап. Він не зможе перенести труднощі, що з’являються у нього на шляху, а тому краще зайнятися собою і все детально розпланувати.

Згідно з іншим тлумаченням, побачений образ є проекцією денних переживань, які намагаються нагадати про себе навіть уві сні. Для недопущення подібної ситуації треба навчитися розслаблятися, не пускаючи в свою голову тривожні думки. Якщо проблема дійсність є, то до її вирішення слід приступати вже відпочив і виспався.

Що робили?

Сценарна лінія кожного сновидіння неповторна, а тому є сенс детально проаналізувати події, що відбуваються.

Злом

Якщо ви почали зламувати зламану двері, не знаючи про це, значить насправді витратите дуже багато часу на пошуки рішення нестандартної ситуації. Навіть якщо воно буде знайдено, то втратить свою значимість через непотрібність.

Якщо вас запросять взяти участь в якійсь авантюрі, то від неї краще відмовитися.

Приснився злом

Якщо ви вирішили зламати двері і не церемонитися, то у вашому житті настав період радикальних і жорстких рішень. Розглянемо два основних тлумачення:

Бачити двері, зняту з петель — до недоречним втручанням сторонніх людей в повсякденні справи, а також до сварки з близькими людьми. Якщо говорити про зламаний образі, то він відображає певні бар’єри, якими спляча людина намагається відгородитися від інших. Однак снотолкователь змушений засмутити його, оскільки захист впаде, і в особисте життя ввійдуть сторонні люди. Якщо не будуть вживатися якісь кроки, то є великий ризик втратити другу половину.

Вихід

Якщо сновидец намагається вийти через зламану двері, значить насправді він намагається зрозуміти самого себе. Таку картину фахівці можуть розтлумачити в трьох основних напрямках, і кожне має право на існування:

Виходити уві сні з приміщення

Звичайно ж, ці тлумачення не є кінцевими, і їх можна розвинути, пославшись на інші аспекти.

Інші інтерпретації

Для сплячої людини образ зламаної двері не представляє нічого страшного, якщо він продовжує шлях усвідомленого розвитку. Однак на точність отриманого прогнозу може впливати ще й стан зламаних дверей:

Якщо якийсь із вищеописаних образів відвідав в нічний мрію, вам треба використовувати його в якості підказки. Швидше за все, ви намагаєтеся вирішити якусь проблему, але знайти рішення допоможе минуле.

До чого сниться падаюча двері? Як думають деякі сонники, такий символ віщує щасливу і благополучне життя, яка буде наповнена яскравими переживаннями. Крім того, ваші проблеми вирішаться так само швидко, як і з’явилися.

Міняти двері уві сні — до додатку сімейства. Є велика ймовірність того, що народиться саме хлопчик.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: