Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться змії в воді?

До чого сняться змії в воді?

Зміст:

Сонник змії в воді

Людина здавна наділяє змій далеко невтішними якостями, серед яких можна виділити такі, як небезпека і заздрість. До чого сняться змії в воді? Спостерігати рептилію в своїх сновидіннях — найчастіше недобрий знак!

Змія бачиться до поганого події, особливо якщо вона знаходиться у воді. В даному випадку звертати увагу слід не тільки на саме плазун, а й на відчуття, яке залишається. Спокійне умиротворений стан вказує на прийдешні зміни і наявність обережних і хитрих ворогів. Тривога і пригнічення символізує активних супротивників і людей, що замишляють підступність.

Тлумачення за сонником

Змія в воді

Витлумачити те, що бачиться в сновидіннях, можна по-різному. Існує безліч варіантів, які пов’язані не тільки з оточенням, але і з поведінкою змії.

Сонник водяна змія:

Погані і хороші знаки

Брудна вода — будьте обережні

З давніх-давен вважається, що якщо людині довелося бачити в сновидінні змію в воді, то його загибель не за горами. Можливо, мова йде і про руйнування сім’ї або втрати цінного майна. Рептилії, плаваючі в брудній воді — поганий знак, що передвіщає залучення в небезпечну авантюру через плітки. В даному випадку потрібно переглянути свої дружні відносини і намагатися нікому не довіряти.

Якщо бачити уві сні неспокійну змію, яка плаває в чистій воді, то це знак того, що недоброзичливці діють в відкриту. Часто подібне сновидіння говорить про те, що Вас спробують заплутати і переконати в благих намірах. Довіряти нікому після такого віщування не варто. Спокійна рептилія в чистому водоймі, що пливе Вам назустріч, обіцяє хороші події. Йдеться про просування по кар’єрних сходах або новосілля.

Коли уві сні змії спливають мертвими, то це є добрим знаком. Людина, якій довелося бачити такий сон, здобуде перемогу над зловмисниками. Він сповнений сил і розсудливості і здатний відповідати за скоєні вчинки. Хорошим знаком є і вбивство рептилій уві сні. Бачити такий до того, що незабаром настане благополуччя. Якщо людина убив змію, то він зможе самостійно взяти верх над ворогами, запобігши можливі наслідки їх задумів.

Звиваються змії уві сні — це докори сумління. Не плануйте ніяких справ після того, як сниться подібне, і намагайтеся уникати людних місць.

До чого сниться змія у воді жінці?

В воді змія з жінкою

Зрілої жінки огидне плазун сниться до хорошим змін. Незабаром вона знайде матеріальну незалежність. Для юної дівчини це віщує щастя з коханою людиною.

Якщо дівчина або жінка бачить уві сні багато пливуть змій, то це вказує на наявність зради. Придивіться до свого обранця, можливо, він Вас обманює. Бачити в сновидінні плазунів — поганий знак! Але це може вказувати і на перемогу над ворогами. Тлумачити те, що наснилося, слід, керуючись відчуттями, які залишилися після сновидіння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: