Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться змії жінці?

До чого сняться змії жінці?

Зміст:

Сонник Змії жінці

Змія здавна вважалася символом мудрості і уособленням життєвої енергії, яка складається з сексуального, розумного і агресивного аспектів. Саме тому сновидіння, в якому вона фігурує, несе в собі важливу для сновидіння інформацію. Для того, щоб з’ясувати, до чого жінці сниться такий сон, потрібно заглянути в сонник, який допоможе розшифрувати його таємний сенс. Існують різні тлумачення, до чого сняться такі сни. Давайте розглянемо основні з них.

Дії повзучого

Тлумачення залежить від поведінки гаспида в вашому баченні. Він може проявляти агресію, бути доброзичливим або викликати огиду у сновидіння.

До чого сниться, що кусають змії? Як правило, таке сновидіння попереджає сплячого про плетінні інтриг за його спиною. Для того, щоб з’ясувати більш докладно до чого сниться укус повзучого, потрібно спробувати пригадати подробиці сну:

Якщо наснилася гюрза

До чого жінці сниться плазують в будинку гюрза? Це говорить про те, що вас чекає довгоочікувана зустріч з представником протилежної статі, який стане вашим законним чоловіком.

Уві сні ви тікаєте від гаспида? Тлумач каже, що таке бачення символізує спробу сплячого відмахнутися від проблем, присутніх в реальності. Можливо, настав момент серйозної розмови в родині.

Якщо вам довелося годувати гаспида в воді — сонник рекомендує не відмовляти оточуючим в проханнях про допомогу. Відмовивши людині, ви можете позбавити себе успіху і всіх благ.

У сновидінні змія душить вас в воді — сонник пояснює це як спробу попередити сновидіння про можливу хвороби. Бажано пройти повне обстеження і відвідати лікаря. Своєчасне лікування допоможе з легкістю впоратися з хворобою.

До чого заміжній жінці сон, в якому вона в руках тримає змію? Бачення обіцяє жінці довгоочікувану вагітність. Тлумач стверджує, що потрібно зберігати спокій і не давати волю емоціям, інакше вагітність можна злякати.

Якщо дівчині сниться, що аспид хоче її поцілувати — це пророкує зустріч з другою половиною, яка кардинально змінить її життя.

Розчавити полоза уві сні — до підвищення на посаді. Прийнявши цю пропозицію, на ваші плечі ляже величезна кількість обов’язків.

Досить часто жінкам сняться сни, в яких вона захищає свою дитину від змій. Таке бачення трактується по-різному:

Сон, в якому на вас дивиться полоз в воді, не обіцяє нічого хорошого. Швидше за все, ви перебуваєте під впливом НЕ добру людину, який намагається вами маніпулювати.

Відбути полоза уві сні — значить, вам вдасться розглянути серед оточуючих ворогів, ви зумієте подолати всі труднощі, як в особистому житті, так і на роботі.

До чого сняться плаваючі у воді змії? Як правило, плаваючий в чистій річковій воді полоз, віщує зміну місця проживання або просування по кар’єрних сходах. У будь-якому випадку повзучі в воді сняться до позитивних змін у житті сновидіння. А ось полози в воді колодязя попереджають сплячого про те, що йому не варто довіряти новим людям в своєму оточенні.

Що пророкує сон вагітної

Якщо сниться вагітній

Якщо вагітній жінці довелося вбити полоза — це значить, що сновидицей зуміє позбутися страху і тривоги, і з легкістю перенесе пологи. Таке сновидіння може вказувати на брак чоловічої уваги. Вбити повзучого в воді — віщує вагітної поява проблем і неприємностей.

Взаємодія повзучого з людиною

Коли постійно сниться багато змій, це говорить про те, що прийшов час реалізовувати свої мрії.

Якщо вам сняться сни, в яких ви бачите багато гадюк і намагаєтеся їх зловити — це віщує поява шкірних захворювань, у вигляді дерматитів, алергічних реакцій і прищів. А ось є їх уві сні — це означає, що ніякі хвороби вам не страшні.

Сон, в якому ви душите змію, віщує боротьбу з ворогами, в якій ви будете змушені застосувати нечесні методи.

Проковтнути гадюку — сонник говорить, що чудеса дуже скоро вас відвідають. Жінці сон віщує несподівану, але дуже довгоочікувану вагітність або швидке одужання.

Плазують змія — сонник рекомендує побоюватися ворожок і обходити стороною циганок, оскільки зустріч з ними принесе вам одні неприємності.

Інші варіанти снів

Мертва гюрза обіцяє сплячому відвідування красивого урочистого заходу. Мертві гадюки досить часто передрікають доленосну зустріч з чоловіком, стосунки з яким приведуть до швидкого заміжжя. Іноді мертві полози попереджають сплячого про те, що слід бути обережним з новими знайомими.

Якщо уві сні ви побачили доброго полоза — це значить, що потрібно відновити спілкування зі старими друзями, зараз вони дуже потребують вашої допомоги.

Тлумачення популярних сонників

Гадюка в воді

Сни в житті дуже важливі, оскільки досить часто вони хочуть попередити про щось важливе. Велика кількість тлумачів стверджує, що сон, в якому сняться гадюки, ні до чого доброго не приводить. Як правильно трактувати своє бачення допоможуть розібратися тлумачі.

У чому впевнений Міллер

Сни, в яких фігурує багато гадюк, мають зловісний характер. Якщо сняться накидаються в воді змії — це означають, що в реальності сплячого мучить каяття совісті. Укус гюрзи — такий сон попереджає сновидіння про те, що незабаром він може піддатися поганому впливу.

Думка Ванггі

Бачення, в якому ви побачили багато шиплячих гюрз, попереджає про присутність у вашому оточенні підступних людей. Укус — символ інтриг і розчарування. Якщо сниться аспид, який здавлює вам шию — незабаром ви почуєте про смерть знайомого.

Сонник Хассе

Повзучі свідчать про появу в життя сплячого жінки-ворога. Вбити гадюку — добрий знак, що спить з легкістю вдасться впоратися з усіма життєвими труднощами.

Сонник Лонго

До чого сняться повзучі? Вони завжди вважалася уособленням ворога, тому якщо уві сні ви побачили багато повзучих — будьте готові до того, що вам доведеться піти проти суспільства. Добрі ручні змії уві сні обіцяють успіх і багатство.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: