Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться змії?

До чого сняться змії?

Зміст:

Сонник онлайн Змії

Зигмунд Фрейд казав, що сни — це знайомі нашій підсвідомості образи, змішані з фантазією і «бажаннями людини в його реальному житті». Але багато людей наділяють нічні картинки ще й містичної функцією, вважаючи їх знаками і підказками згори. Тобто «сновидіння» — буквально «бачити» майбутнє уві сні. Це історії, які сняться і допомагають нам розібратися з рішеннями і поведінкою завтра, через тиждень і надалі. Головне тут правильно розтлумачити для себе надані ситуації, символи.

Змія може бути хорошою?

Якщо сниться змія

Змія є явно не найприємнішим тваринам. У багатьох взагалі спостерігається фобія з цього приводу. Проте, змія уві сні може нести різний зміст, про що свідчать тлумачення в різних сонниках світу. Так що, якщо вам приснилося, що вас кусає змія, потрібно уважно вникнути в сновидіння.

Сама по собі змія — це такий, що суперечить символ. З одного боку вона означає людську мудрість, правильне рішення, успіх. З іншого ж, цю рептилію часто асоціюють з зрадою, брехнею, лицемірством, хитрістю людей. Тому трактувати те, до чого уві сні з’явилася змія і бачити, як вона вас вкусила, можна по-різному. Щоб правильно роз’яснити для себе ситуацію, необхідно враховувати безліч маленьких деталей, зовнішній вигляд змії, її дії, загальну обстановку, оточення, ваш настрій, відчуття після пробудження, вкусила чи змія вас в руку, за ногу або за іншу частину тіла і так далі.

Оцініть зовнішність змії

Змія жовтого кольору

Перш за все варто уважно придивитися до самої змії. Спробуйте згадати, що конкретно вам приснилося, якого вона була кольору і розміру, який «породи». Все це важливо і допоможе визначити вам правильний сенс отриманого понад знака і те, до чого він був посланий.

Отже, якщо змія мала жовтий колір, то вас переслідує лицемірство і злість. Придивіться до свого оточення, може серед ваших знайомих є заздрісники і нечесні люди. В такому випадку бачити укус жовтої змії означає їхню зраду або підлий по відношенню до вас вчинок. Якщо більш детально розглянути образ змії та інші обставини, то можна знайти схожість з реальними «персонажами» з вашого життя, які кидають каміння вам під ноги.

Змія червоного кольору

Червона рептилія, що аж ніяк не часто зустрічається в природі, уві сні може з’являтися як знак небезпеки. Це червоний ліхтарик, який запалюється, намагаючись попередити тебе про що насувається бурі, негативні події, серйозні проблеми, до чого взагалі потрібно бути готовим. Якщо вам таке наснилося, будьте уважні і не робіть поспішних висновків, приймайте рішення зважено, користуючись «радою» змії, адже такі сни сняться не просто так.

Погане значення, як кажуть сонники, має і чорна змія. Бачити її уві сні — це неприємні, похмурі, негативні ситуації і емоції в житті сплячого, які спровоковані як іншими людьми, так і з боку самої людини. Чорний вказує на темряву всередині кожної людини, яка часто проявляється в сучасному світі.

Змія білого кольору

Біла змія, навпаки, сниться на щастя, обіцяє благодать для сплячого. Ви отримаєте підтримку і допомогу, в якій так потребували. Укус такої змії говорить про те, що вам нададуть руку в той момент, коли потрібно, нехай ви про це прямо не просили.

Хорошим знаком виступає і зелена змія. Бачити це забарвлення означає зміни на краще, позбавлення від всього поганого. Звички і «гості» з минулого залишаться позаду, а попереду тебе чекатиме успіх і нове життя з чистого аркуша. До чого це приснилося і призведе? Залежить від вас.

Тип змії

Змія анаконда

Крім кольору важливу роль відіграє також і тип змії, яка сниться. Так маленька рептилія згідно сонникам може означати зовсім інше ніж велика змія. Наприклад, якщо вас укусила анаконда, то багато сонники трактують це як тиск з боку інших. Це може бути напруга на роботі, занадто великі вимоги шефа або надмірні очікування батьків, другої половинки, велика відповідальність і так далі. Загалом, людини «душать» в моральному плані, обтяжують турботи і проблеми. У такому випадку важливо зрозуміти, що ви ніколи не зможете відповідати очікуванням всіх і відразу. Будьте собою, йдіть до мети, робіть все з честю і оточуйте себе правильними людьми. Тоді кожна перемога, нехай і найменша, буде радувати вас набагато більше.

Якщо анаконда більше стосується психологічних питань, то кобра — символ фізичних труднощів, а саме здоров’я. Будьте уважні, слідкуйте за своїм самопочуттям: якщо втомилися, то дайте собі час на відпочинок.

Пітон є позитивним знаком. Якщо вам сниться саме така змія, то її укус може означати яка дарує вам енергію, сили на вчинення своїх задумів і цілей. Пам’ятайте, що в кожному з нас є невичерпне джерело енергії, якщо витрачати її правильно. Так що намагайтеся мислити позитивно, бачити тільки хороше, жити в гармонії з собою і йти по шляху своєї долі, слухаючи інтуїцію. Тоді ноги вас самі приведуть куди потрібно.

Невеликий вже, який вкусив вас уві сні, сниться до новин. Можливо, скоро ви дізнаєтеся, що щось хороше для себе, отримаєте нові корисні знання і інформацію, яка дуже важлива.

Змії і сексуальність

Сітчастий пітон

У багатьох сонниках, особливо в книгах З. Фрейда, змії асоціюються з темою сексу, а конкретно з чоловічим статевим органом. Бачити як маленька змія кусає чоловіка — свідчить про його невпевненість і страхи з приводу розміру свого «достоїнства». У жінок розмір кусає змії вказує на підсвідомі асоціації з органом її чоловіка.

Також змія вважається символом спокуси. Це значення пішло ще з Біблії. Тому укус змії може сниться до того, що в найближчому часі перед вами буде спокуса змінити своєму чоловікові або своїй жінці. Піддастеся ви чи ні — залежить від вас. Часто змія може сниться і тим, хто має нав’язливі бажання, хоче забороненого, бо такий плід завжди солодкий.

Змія вкусила. А куди?

Куди вкусила змія

Місце, куди вас вкусила змія уві сні (в ногу, шию і так далі), вкрай важливий момент. Зовсім як і наслідки такого нападу.

Так, бачити укус в руку значить незабаром вас чекає серйозна сварка. Але це для вас не новина, так як даний конфлікт назрівав уже довгий час. Просто будьте готові з мудрістю вирішити питання, так як уникнути цього не вийде. До чого це призведе — питання спірне.

Якщо приснилося, що змія вкусила за ногу, то це має зовсім інше значення. Тут уже мова йде про зраду і діях, спрямованих на те, щоб вам перешкодити в досягненні цілей. Це може бути як вже явний ворог, так і людина, яку ви вважали одним. Ступінь укусу і його результат говорить про те, вистоїте ви в сутичці і які наслідки вона матиме для сплячого.

Якщо метою змії виявився палець, то готуйтеся до нападу ворога. Воно може проявлятися як в матеріальних неприємності (до чого частіше сниться укус в палець руки), так і в моральних клопотах (палець ноги).

Укус в шию — це попередження того, що вам потрібно відпочити, набратися сил. Такі знаки по сонником сняться при необхідності приділити увагу своєму здоров’ю, психологічному стану. Шия — вразливе місце, що говорить про вашому занепаді сил, неможливістю дати відсіч обставинам і людям. У такому випадку потрібно якісний відпочинок.

Про що говорить укус змії?

Трактування сну про змій

Сам укус змії несе в собі різні трактування. Наприклад по сонником Ванги це зрада з боку людини, якій ви довіряєте. Озирніться. Чи всі близькі люди дійсно по одну сторону з вами? Можливо, хтось таємно бажає вам зла, заздрить. Це вносить багато негативу в ваше життя. Але не варто боятися, адже з’ясування таких обставин дозволить позбутися від кривдника і зберегти свою енергію і удачу при собі.

Згідно сонником Нострадамуса укус змії, якщо вона отруйна, означає скандал. Можливо, вас втягнуть в якісь брудні плітки, обмовити вашу репутацію. Вибирайте з ким вести відверті бесіди ретельно, до чого і сниться подібна ситуація.

Якщо змія кусає не вас, а іншу людину, то сенс сну залежить від близькості ваших відносин з ним. Наприклад, якщо жертва — це малознайома вам особистість, то це свідчить про ваш високий рівень впливу на людей. А ось бачити уві сні укус близьких, варто звернути увагу на свою поведінку в реальності. Ваш характер, недалекоглядність, Єгоза і імпровізаційні рішення можуть приносити проблеми сім’ї. Такий знак говорить про те, що варто бути більш уважним до дорогих вашій душі особистостям, подавати їм руку допомоги і дати пораду в потрібні моменти.

Сонник Міллера неоднозначно трактує те, до чого і сниться, що змія кусає уві сні:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: