Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться зморшки?

До чого сняться зморшки?

Зміст:

Сонник зморшки

На жаль, старість не оминає жодного з нас. Людині властиво старіння, яке супроводжується старінням шкіри, появою зморшок і сивиною волосся. До чого сняться такі образи? Чи є зморшки передвісником доленосних явищ або ж просто відображають потаємні страхи сновидіння?

У вирішенні цього питання нам допоможуть відомі психоаналітики, маги і астрологи. Кожен з них підходить до цього питання зі своєї точки зору.

Зморшкуваті руки віщують вигідну угоду або пропозицію. Особливо сон сприятливий для молодих дівчат, адже зовсім скоро їм запропонують вийти заміж.

Хто сновидец?

Як стверджує сонник, зморшки — досить неоднозначний символ. Велику роль при тлумаченні грає підлогу сновидіння.

Молода дівчина

Варто відзначити, що сновидіння не несе ніякого смислового навантаження, якщо дівчина занадто стурбована своєю зовнішністю. В такому випадку нічні марення є лише відображенням її переживань наяву.

Де ви встигли помітити зморшки?

Приснилася стара шкіра під очима

Якщо ви помітили зморшки на чужому або рідну людину, то приготуйтеся до прийняття відповідального рішення. Незабаром доведеться зробити непростий вибір, від якого залежатиме ваша подальша доля.

Чоловік

Чоловікові приснився зморшкувате чоло

Для представників сильної статі зморшки на лобі — добрий знак. Незабаром ви станете авторитетом для деякої групи людей, вас будуть щиро поважати і прислухатися до думки. Не відмовляйте в радах людям, які мають потребу в них.

Зморшки покривали ваше обличчя? Тлумачі стверджують, що і цей епізод віщує хороші події. Незабаром ви відчуваєте щастя і радість, незрозумілу легкість. Цілком ймовірно, що ви дозволите справи, що нагромадилися і на деякий час позбудетеся від турбот.

А ось власні руки, вкриті глибокими зморшками — до тривалого і важкої праці. Але якщо ви наділи рукавички, то всі витрачені зусилля принесуть свої плоди. Особливо цей сон сприятливий для підприємців. Їх власну справу буде процвітати.

Зморшки під очима молодому хлопцю обіцяють важкі часи, повні занепокоєння і тривог. Дорослому чоловікові вони сняться в тих випадках, коли той обманює сам себе.

Доросла жінка

До чого можуть наснитися зморшки дорослої, що відбулася жінці? Тлумачі роблять акцент на тому, наскільки зморшки були помітні на вашому обличчі і тілі.

Малопомітні зморшки

Сниться ідеальна гладка шкіра

Сниться, що ваша шкіра виглядає молодшою за свої роки? Вона гладка, рівна, але на лобі або під очима проступають ледь помітні зморшки? Будьте уважні до нових знайомств. Незабаром у вашому оточенні з’явиться чарівний і заможний чоловік, який виявиться хорошим сім’янином. У вас є всі шанси завоювати його симпатію.

Тлумачі негативно розглядають сновидіння, в якому ви угледіли ледве помітні зморшки на грудях або руках. Це означає, що в найближчому майбутньому вам доведеться відстоювати свою точку зору, позиції та інтереси.

Глибокі зморшки

Старечі зморшки сонник сприймає позитивно, особливо, якщо ними покритий лоб. Він стверджує, що подальше життя буде позбавлена ​​смутку й печалі. Ви в повній мірі пізнаєте щастя і любов.

Глибокі зморшки під очима — до сліз і втрат. Хтось із родичів або близького оточення сильно засмутить вас своїм вчинком або рішенням.

Якщо уві сні ви змогли позбутися від зморшок за допомогою крему, то чекайте гостей. Ваша подруга перебуває в скрутному становищі і потребує поради, за яким прийде до вас.

Інші тлумачення

Цвєтков запевняв, що зморшки — це вірна ознака популярності і успіху. Ви є лідером по натурі, вами багато хто захоплюється.

Бачили маленької дитини, особа якого покривають зморшки? Це ознака того, що ви обманюєте себе і інших. Вам варто проаналізувати все, що ви робите, і виключити брехня зі свого життя.

Наснилося, що ви літня людина, підходите до дзеркала і зморшки на ваших очах зникають? Дуже скоро ви обзаведетеся декількома шанувальниками. Вони будуть наполегливими у своїх залицяння, вам належить зробити вибір.

Сонник 21 століття стверджує, що зморшки відвідують в тих випадках, коли сновидець втомився від повсякденної рутини. Вам необхідно підбадьоритися і наповнити своє життя новими враженнями і знайомствами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: