Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться золоті сережки?

До чого сняться золоті сережки?

Зміст:

Сонник золоті сережки

Золото… Метал, що змушує втрачати голову багатьох. Символ розкоші, достатку, бездоганного смаку. Сновидіння з прикрасами не з тих, що забудуться на наступний день, вони будуть переслідувати думки сновидіння, можливо, все життя. Так до чого сняться золоті сережки? Тлумачення досить неоднозначне, але при цьому не втрачає своєї інтриги. Особливий інтерес викликають прогнози про парних речах, які несуть в собі якийсь союз — любовний, духовний чи ділової. Щоб відкрити завісу таємниці, згадайте і проаналізуйте всі деталі, які має уві сні. Провідні провісники і сучасний сонник дадуть правильне тлумачення побаченого події.

Кому наснилися сережки?

Кому наснилися золоті сережки

Сни є відображенням нашої підсвідомості. Вони дають нам знак, чого слід побоюватися, а які несподівані події ще належить пережити. Починаючи аналізувати сон, доцільно визначити, кого він чекав у світі мрій. Отже, якщо Ви:

Зверніть увагу на сезон, коли наснилися прикраси. Взимку — до довгоочікуваної любові, навесні — до порожніх розмов, влітку — до сварок з коханим, а ось восени — до неприємних подій.

Які обставини чекали уві сні?

Наснилися в долоні

Важливим критерієм є те місце, де були помічені сережки. Які відчуття були випробувані і що за обставини чекали в обіймах Морфея. Якщо золоті сережки, кільця, браслети наснилися:

В долоні

Хороший знак, який обіцяє просування по бізнесу, покриття витрат і збільшення матеріального добробуту. Особливі успіхи слід очікувати, коли наснилися коштовності з каменями.

У вухах

Сниться прикраса у вухах, і при цьому випробовується дискомфорт? Чекайте непрості часи. Незабаром неприємні події наваляться як сніжний ком, а їх рішення буде вельми важким і трудомістким.

На сторонню людину

Золоті сережки на сторонньому

Якщо ж сниться, як незнайомка демонструє золоті кільця і ​​сережки, остерігайтеся чуток і недобрих слів. Це вірний знак заздрості і поганого ставлення з боку колег і просто ближнього оточення.

Багато що розкажуть обставини, що відбулися уві сні. Так, зламане прикраса не обіцяє нічого хорошого, будь то кільця, брошка або будь-яка інша коштовність. Це яскравий символ пліток і розбіжностей. Варто очікувати зниження авторитету в колі друзів або діловій сфері. Сережки в подарунок — зустріч з людиною, яка незабаром стане діловим партнером. Причому познайомитися з ним Вам допоможе кохана людина.

Сережки, які мають форму кільця, означають циклічність. Будьте готові до чорну смугу в житті, так як кільця говорять про те, що Вас осягнуть невдачі ще не один раз.

В цілому подібні сновидіння є сприятливим знаком. Сережки — провісники нових корисних знайомств, в свою чергу говорять про можливість отримання нової перспективної роботи.

Що Ви робили з ними?

Мабуть, самим визначальним фактором є те, що Ви робили з прикрасою з дорогоцінного металу. Сниться знахідка сережок з коштовним камінням або ж втрата? Все це має граничну важливість при тлумаченні.

Не варто приймати близько до серця все те, що спостерігали в світі мрій. Тільки Вам, а не сновидінь підвладне змінити майбутнє і творити свою долю.

Що кажуть інші тлумачення?

Підказати, що ж несуть нам подібні сновидіння, допоможуть провісники і сучасні сонники. Не варто випускати їх з уваги, щоб отримати повну картину події. Так, жіночий сонник говорить нам про те, що бачити сережки — до щасливого шлюбу. Не бійтеся братися за нові справи, везіння і удача стануть вірними супутниками. Не виключено, що якийсь з починань стане доленосним і вирішальним у житті.

Сонник Міллера віщує зростання по кар’єрних сходах і збільшення матеріального добробуту. Психолог наголошує на красі вироби. Чим вправнішим виконана робота, тим вище будуть доходи. Зламане прикраса Міллер трактує в негативному ключі.

І нарешті, сонник Хассе говорить нам про те, що носити прикрасу призведе до пізнання нових таємниць, а ось бачити — на щастя, спокою і довгоочікуваної прибутку. Якщо сниться покупка — розчарування в друзях, поламана коштовність — до зради.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: