Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Ехінацея — застосування і показання

Ехінацея - застосування і показання

Ехінацея — дуже потужний природний імуномодулятор, про властивості якого люди знали сотні років назад і активно застосовували. Застосування ехінацеї дозволяє в короткий термін отримати значне посилення імунної відповіді організму, що в свою чергу дає можливість впоратися з різними інфекційними та вірусними ураженнями.

Цей найкорисніший рослина, батьківщиною якого є Північна Америка, з’явилося в Європі не так давно — в 18 столітті. У той суворий час її почали активно використовувати при різних захворюваннях і так, як тоді ще не були винайдені антибіотики, при серйозних інфекціях ехінацея рятувала життя замість них. Вона широко культивується як лікарська і декоративна рослина в сучасному світі, і популярно донині незалежно від достатку синтетичних препаратів на світовому ринку.

Ехінацея — застосування і показання

Застосування ехінацеї поширює свою позитивну дію на всі органи і системи організму. Про її позитивні властивості ви можете дізнатися тут — Корисні властивості ехінацеї. Застосовується вона як зовнішньо у вигляді розтирань, спиртових настоянок, мазей, так і внутрішньо у вигляді таблеток з ехінацеєю, відварів і спиртових настоянок. Отже, розглянемо проблеми, при яких ехінацея дійсно ефективна.

Запобіжні заходи і протипоказання

Не слід приймати фітопрепарати з ехінацеєю дітям до 12 років і вагітним і годуючим жінкам (див. Ехінацея при вагітності — можна чи ехінацею вагітним). Вона протипоказана людям хворіють на туберкульоз, які мають аутоімунні захворювання і при раку крові. Препарати ехінацеї не слід вживати тривалий час. Застосування ехінацеї має тривати не більше 10 днів поспіль, після чого необхідно зробити тижневу перерву. Детально про шкоду ехінацеї, побічні ефекти від її прийому і взаємодії з різними лікарськими засобами ви можете дізнатися тут — Ехінацея: шкода, побічні ефекти, взаємодія з препаратами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: