Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Екстракт цибулі нормалізує рівень цукру і холестерину в крові

Екстракт цибулі нормалізує рівень цукру і холестерину в крові

У той час як лук часто сприймається як продукт харчування, що викликає сльози на очах при розрізанні і робить ваше дихання неприємним, недавнє відкриття, представлене Асоціацією Ендокринологів показало, що екстракт цибулі допомагає нормалізувати рівень холестерину і цукру в крові.

Деталі були представлені на 97-й щорічній зустрічі асоціації ендокринологів в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, де був проведений детальний огляд досліджень, що відносяться до користі екстракту ріпчастої цибулі, Allium cepa. Фахівці розповіли, що екстракт цибулі давали лабораторним мишам, хворим на діабет і мишам без діабету, потім порівнювали з контрольними групами мишей, які не отримували екстракт.

Екстракт цибулі і його потенціал для людей з діабетом

Дослідники виявили, що коли давалися дві дози цибулевого екстракту (400 і 600 мг в день), у мишей з діабетом відбувалося зниження рівня цукру в крові на 35% і 50%, відповідно. Рівень цукру в крові мишей вимірювався до початку експерименту (до моменту вживання екстракту лука мишами) і після його закінчення (через час після вживання цибульного екстракту мишами). Крім зниження рівня цукру в крові вчені виявили, що вживання екстракту приводило також до зниження загального рівня холестерину. Читайте також про продукти, що знижують холестерин.

«Як виявилося, екстракт цибулі має потенціал для використання його при лікуванні пацієнтів з цукровим діабетом», говорить провідний дослідник Anthony Ojieh, доктор медичних наук, державного університету Delta State University в Абрак, Нігерія.

Цей відкриття підтверджують інші дослідження, які були проведені незадовго до цього. Наприклад, в 2009 році, в журналі Journal of Medicinal Food були опубліковані дані їхніх власних відкриттів і досліджень з використанням лабораторних щурів з діабетом. Крім цибулевого екстракту, щурам давали також екстракт часнику. Було виявлено, що обидва цих речовини сприяли зниженню концентрації глюкози в плазмі крові і зниження маси тіла. Читайте також про корисні властивості часнику.

Корисні властивості цибулі можуть бути з легкістю використані людьми, в зв’язку з тим, що цей овоч широко доступний. Anthony Ojieh пояснив, що екстракт використовується в його дослідженні було отримано з ріпчастої цибулі, який легко можна знайти на ринках або в супермаркетах.

Їжте більше цибулі для боротьби з інфекціями, раком і іншими захворюваннями

Регулярне вживання цибулі дуже корисно для здоров’я і може творити чудеса. Цей овоч дуже багатий на поліфеноли і флавоноїди, а також харчовими волокнами, фолієвою кислотою, калієм і марганцем.

Вживання цибулі допомагає боротися з різними захворюваннями, починаючи від бактеріальних інфекцій (особливо це стосується інфекційних захворювань ротової порожнини, що призводять до хвороби ясен і карієсу) і закінчуючи деякими видами раку. Ріпчасту цибулю також допомагає тримати під контролем різного роду запалення, завдяки що входять до його складу флавоноїдів і антиоксиданту, кверцетину. Такі стани, як ревматоїдний артрит або алергічне запалення дихальних шляхів можна контролювати просто вживаючи більшу кількість цього корисного продукту.

За даними сайту World’s Healthiest Foods, «колоректальний рак, рак гортані і рак яєчників є видами раку, ризик виникнення яких знижується при вживанні помірної кількості ріпчастої цибулі». Для профілактики ракових захворювань, рекомендують вживати половину цибулини кожен день.

Як додати таку кількість цибулі в свій щоденний раціон

Включити ріпчасту цибулю в свій раціон легко, так як існує безліч способів отримувати задоволення від його вживання. Повинно бути найпоширенішим способом вживання цибулі, є додавання його в салати. Він також може бути доданий в супи. Корисні речовини цибулі не втрачаються в цьому випадку, а просто розосереджуються.

Лук можна додавати до овочів, щоб посилити їх аромат і поліпшити смак. Він також може бути змішаний з пюре авокадо, при приготуванні корисного для здоров’я гуакамоле (мексиканської закуски з пюре авокадо). Лук повинен зберігатися належним чином. Його необхідно зберігати при кімнатній температурі вдалині від яскравого світла, в місці з досить хорошою вентиляцією. Зелену цибулю, однак, є винятком, так як він повинен зберігатися в холодильнику.

Як бачите, можна не використовувати екстракт цибулі, а обійтися просто вживанням цього овоча, додаючи його в різні страви, збагативши тим самим свій раціон.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: