Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Фізичні вправи при ішіасі (невралгії сідничного нерва)

Фізичні вправи при ішіасі (невралгії сідничного нерва)

Біль в сідничного нерві може бути настільки болісним і виснажливої, що людина часто навіть не хоче злазити з дивана. Поширені причини ішіасу можуть включати розрив міжхребцевого диска, звуження хребетного каналу (стеноз спинномозкового каналу) і травму.

Сертифікований фізіотерапевт Мінді Маранц каже, що біль при ішіасі може виникати з цілого ряду причин. Вона каже: «Визначення того, що ні рухається, — це перший крок до вирішення проблеми». Часто найбільш проблемними частинами тіла є нижня частина спини і стегна.

Доктор Марк Ковач (фізіолог, дослідник і професор), додає, що кращий спосіб полегшити біль в більшості випадків ішіасу — це «Будь-яка ЛФК на розтягнення, так як такі вправи забезпечують деяке полегшення».

Ось шість фізичних вправ при ішіасі, які роблять саме це:

1. Поза лежачого голуба

Поза голуба являє собою звичайну позу йоги. Вона націлена на розкриття тазостегнових суглобів. Є кілька варіантів цієї вправи на розтяжку. Перша — це початкова версія, відома під назвою поза лежачого голуба. Якщо ви тільки починаєте лікування, спочатку ви повинні спробувати саме цю вправу.

Як тільки ви зможете зробити позу лежачого голуба без болю, попрацюйте з вашим фізіотерапевтом в сидячій позі голуба і з нахилами вперед.

2. Поза сидить голуба

3. Поза голуба з нахилами вперед

4. Коліно до протилежного плеча

Ви також можете спробувати наступне ефективна вправа при ішіасі в домашніх умовах. Це проста вправа на розтяжку допомагає полегшити біль при ішіасі шляхом ослаблення сідничної і грушоподібної м’язів, які можуть запалюватися і притискатися до сідничного нерва.

5. Сидяча спінальна розтяжка

Комплекс вправ при ішіасі включає в себе сидячу спинальную розтяжку. Так як ішіас часто виникає при стисненні хребців в хребті, цю вправу на розтяжку допомагає створити простір в хребті, щоб зменшити тиск на сідничний нерв.

6. Розтяжка підколінного сухожилля

Лікувальна гімнастика при защемленні сідничного нерва включає в себе розтяжку підколінного сухожилля, оскільки ця вправа може допомогти полегшити викликану ішіасом біль і скутість в підколінної суглобі.

Гімнастика при ішіасі — відео

Робіть вправи при защемленні сідничного нерва з обережністю

Доктор Ковач наголошує, що ви не повинні припускати, що ви будете такими ж гнучкими, як вимагають ці вправи. «Не думайте, що, то, що ви бачите на YouTube або ТВ, ви повинні повторювати в точності», — говорить він. «Більшість людей, які демонструють вправи, мають велику гнучкість і роблять це вже багато років. Якщо під час вправи у вас з’являється якась біль, ви повинні зупинитися».

Коріна Мартінес (фізіотерапевт в центрі спортивної медицини Duke Sports Medicine Center і член Американського медичного товариства спортивної медицини), говорить, що для людей, які страждають симптомами запалення сідничного нерва, немає ніяких універсальних вправ. Вона пропонує практикувати лікувальну гімнастику дуже акуратно, наприклад, злегка потягнути коліна і постаратися відчути, чи приносить це полегшення. «Якщо ви відчуваєте себе краще, це те лікування ішіасу вправами, яке вам необхідно», — радить вона.

Мартінес каже, що будь-який, хто відчуває навіть незначний біль в сідничного нерві більше місяця, повинен звернутися до лікаря або фізіотерапевта. Йому допоможуть індивідуально розробити програму вправ на дому, здатну допомогти позбутися їх болю.

Перша лінія втручання при невралгії сідничного нерва повинна обов’язково бути фізичною терапією, тому що вона активна, вона освітня, і основною її метою є відновлення функції і незалежність кожного пацієнта.

Мета полягає в тому, щоб знайти досвідчених, кваліфікованих фізіотерапевтів, що поєднують розуміння вирівнювання, руху і терапевтичних вправ при запаленні сідничного нерва, і здатних розробити чіткий план лікування для досягнення вимірних цілей. Після цього залишилося взяти активну участь в програмі!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: