Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Фурункульоз: причини виникнення, лікування в домашніх умовах

Фурункульоз: причини виникнення, лікування в домашніх умовах

Фурункульоз є шкірної інфекцією, а шкірні нариви (фурункули) дозволяють токсинів вийти назовні у вигляді гною.

Зовні фурункули вдають із себе круглі, червоні, заповнені гноєм шишки. Причиною виникнення фурункулів зазвичай стає золотистий стафілокок (стафілококова бактеріальна інфекція), яка до того ж дуже заразна. Зловживання антибактеріальним милом і антибіотиками породжує виникнення свого роду «супербактерій», таких як метицилін-резистентний золотистий стафілокок. Фурункульоз — лікування в домашніх умовах цієї недуги без застосування антибіотиків можливо. Нижче ми докладно розглянемо причини фурункульозу, а також поради для лікування на дому цього неприємного і хворобливого стану.

Причини виникнення фурункульозу

Будь-який тип бактерій або грибків може стати причиною виникнення фурункулів на тілі. Найбільш поширеною причиною їх появи є бактерія, під назвою золотистий стафілокок. Фурункульоз також можна віднести до стафілококової інфекції. Золотистий стафілокок живе на шкірі кожної людини і це є нормою.

Бактерія викликає інфекцію тільки в разі потрапляння в кров через пошкодження на шкірі — порізи або подряпини. Після того, як бактерія потрапила в кров, ваша імунна система починає боротися з нею. Поява фурункула на шкірі обличчя і на тілі насправді є результатом роботи ваших білих кров’яних клітин (лейкоцитів), що захищають ваш організм від чужорідних мікроорганізмів.

Ваш організм більшою мірою схильний до виникнення фурункулів якщо ваша імунна система ослаблена або якщо ви страждаєте захворюванням, що викликає повільне загоєння ран. Діабет і екзема (хронічне захворювання шкіри, що характеризується дуже сухою шкірою і свербінням шкіри) є двома яскравими прикладами хронічних захворювань, здатних стати причиною фурункульозу. Якщо ви близько контактуєте з людиною, ураженим стафілококової інфекцією, ризик зараження також зростає. Якщо ж у вас з’явився фурункул, необхідно робити певні дії, спрямовані на швидке одужання, щоб уникнути серйозних наслідків.

Лікування фурункульозу в домашніх умовах

Насправді, успішно лікувати фурункульоз в домашніх умовах, використовуючи натуральні природні засоби і акуратно виконуючи деякі процедури можливо практично для всіх. Але багато людей відправляються за допомогою безпосередньо до лікарів, які часто призначають антибіотики.

Лікування фурункульозу натуральними, природними засобами вимагає часу і терпіння, іноді до декількох тижнів, поки не настане повне зцілення. Хочеться відзначити, що правильне і успішне лікування фурункульозу в домашніх умовах краще лікування за допомогою антибіотиків.

НЕ проколюють і не намагайтеся усунути тиск в місці ураження за допомогою голки. Розтин часто може тільки погіршити ситуацію і привести до поширення інфекції на прилеглі ділянки, створюючи безліч гнійно-некротичних запалень — карбункулів. Краще мати справу з болючим дискомфортом, ніж ризикувати своїм здоров’ям.

Рекомендації для лікування фурункульозу

Додаткові рекомендації в разі, якщо фурункул відкритий або гній почав витікати

Фурункули є продуктами ослабленою імунною системи. Людям, схильним до виникнення подібних проблем, необхідно збільшити споживання зелених листових овочів, а також їсти сиру їжу, щоб збільшити кількість засвоюваних поживних речовин. Необхідно уникати вживання продуктів, що містять кофеїн і цукор, а також фабричних харчових продуктів, що пригнічують імунну систему і підвищують шанси появи фурункулів. Комбінація наступних вітамінів і натуральних лікарських засобів зміцнює імунну систему:

За яких симптомах фурункульозу слід звернутися до лікаря

Фурункули можуть свідчити про наявність більш серйозних інфекцій в організмі. Якщо такі симптоми зберігаються або погіршуються, негайно зверніться до лікаря:

Для успішного лікування фурункульозу в домашніх умовах від вас знадобляться — працьовитість і терпіння. І завдяки «невикористання» антибіотиків — бактеріям не видається шанс отримати стійкість до них.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: