Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Геморой: лікування в домашніх умовах народними засобами швидко

Геморой: лікування в домашніх умовах народними засобами швидко

Досягнення технічного прогресу здорово спрощують життя людини. Однак, як відомо, за все потрібно платити. Використання благ цивілізації веде до різкого зниження рівня фізичної активності, що викликає безліч захворювань. З деякими з них цілком можна впоратися самостійно. Наприклад, в разі появи такої неприємності, як геморой, лікування в домашніх умовах народними засобами швидко і ефективно позбавляє від настирливого недуги.

Загальні рекомендації

Необхідно усвідомити, що чарівного кошти від хвороби просто не існує. Для позбавлення від беспокоящей проблеми доведеться переглянути свій спосіб життя, внести корективи в дієту, знайти можливість для регулярних занять фізкультурою і т. д. Крім застосування народних засобів протягом усього періоду лікування (а краще — постійно) виконувати наступні правила:

Народні засоби від геморою

Перед початком будь-якого лікування важливо упевнитися в правильності діагнозу. Яскраво виражені симптоми геморою часто не залишають сумнівів. З огляду на делікатність проблеми, багато хто воліє самостійно призначати собі лікування геморою народними засобами в домашніх умовах.

У багатьох випадках домашня терапія дійсно допустима. Однак потрібно мати на увазі, що подібна симптоматика спостерігається у безлічі інших захворювань: наприклад, пухлина або поліпи анального каналу, підшкірно-слизовий парапроктит, випадання прямої кишки, кондиломатоз тощо. У зв’язку з цим перш ніж використовувати будь-які нетрадиційні терапевтичні методики, дуже бажано відвідати проктолога, особливо в разі наявності кровотеч.

Свічки

Використання свічок — мабуть, найпростіший і відомий спосіб боротьби з гемороєм. Залежно від складу можна добиватися різних ефектів: зняття болю, загоєння, поліпшення кровообігу, усунення запалення, проносну дію. Найкраще ставити свічку на ніч.

Важливо! Перед процедурою з метою очищення слизової необхідно робити спринцювання половиною склянки води або трав’яного відвару.

Найбільшу ефективність показали наступні варіанти свічок:

З давнини відомо цілющу дію холоду при хворобах прямої кишки. В даний час кріопроцедури теж не втрачають своєї популярності, так як їх ефективність давно доведена.

Старі лечебники рекомендували використовувати при геморої Такий рецепт. Від шкіряної рукавички відрізати один палець. Наповнити його колотим льодом і зав’язати довгим шнурком. Вставляти попередньо змащений рослинним вазеліном палець в пряму кишку на ніч. Вранці витягувати за допомогою шнурка. Після кожного застосування ретельно мити. Курс терапії продовжувати протягом 3-4 тижнів.

Є й більш простий варіант — крижані свічки. В гумовий напальчник або паперовий циліндр налити води. Заморозити. Щоб уникнути пошкодження ніжної слизової оболонки перед введенням свічки рекомендується опустити її на кілька секунд в теплу воду, щоб вона придбала округлу форму. Час перебування свічки всередині тіла поступово збільшують — з 30 секунд до повного розчинення. Для більш ефективного і швидкого лікування геморою народними засобами замість звичайної води можна використовувати трав’яні відвари — наприклад, ромашковий.

Ефективне і швидке лікування геморою народними засобами обумовлено можливістю прямого впливу цілющих складів на вогнище запалення. Якщо з якихось причин використання свічок викликає неприємні відчуття, можна спробувати більш м’який метод терапії.

Сидячі ванни

Ванночки з трав’яними відварами хороші тим, що можуть застосовуватися з різними цілями. Залежно від використовуваного лікарської рослини їх цілющу дію може відрізнятися. Можна вибрати підходящий варіант: знеболюючий, кровоспинний або протизапальний. Ванни дуже корисні при геморої, однак мають одне протипоказання: безперервні виділення.

Існує безліч рецептів, які можна чергувати у відповідності зі своїм самопочуттям:

Збори для прийому всередину

Більшість народних засобів від геморою розраховане на місцеве застосування. Однак для досягнення більш істотного оздоровчого ефекту рекомендується одночасно поєднувати місцеве вплив з прийомом корисних складів всередину. З цією метою можна використовувати:

Рослини часто провокують розвиток алергічної реакції. Тому трав’яні збори потрібно вживати з обережністю, постійно контролюючи загальний стан організму.

Точковий масаж

Масаж можна виконувати самостійно, але спочатку варто вивчити основи техніки його виконання. Вона не представляє складності:

Досягнення помітного ефекту можливо тільки за умови систематичного виконання масажу як допоміжного методу лікування. Мінімальний курс становить 12 сеансів. Рекомендовані точки для впливу:

Складно за один сеанс приділити достатню увагу кожній точці, тому їх рекомендується масажувати по черзі. Один сеанс — точки з 1 по 12, наступний — з 13 по 24, потім знову повертатися до першої групи.

Гірудотерапія

Лікування навіть запущених форм геморою п’явками показало високу ефективність. Його результати помітні буквально після 2-3 сеансів. Хворі відзначають швидке зникнення болю і кровотеч. Секрет полягає в біологічно активних речовинах, в достатку містяться в слині п’явки. Вони розчиняють тромби, прибирають запалення, підвищують еластичність капілярів, розріджують кров.

Згідно зі схемою гірудотерапії при геморої п’явки ставляться на область крижів і навколо заднього проходу. За один сеанс ставлять від 3 до 6 п’явок. До лікувальної процедури слід правильно підготуватися:

Облік індивідуальних особливостей при виборі лікувального засобу

Сьогодні інформація про те, як лікувати геморой народними засобами, доступна кожному бажаючому. Проте, не всім хворим вдається позбутися від своєї делікатної проблеми. Хоча є і надихаючі приклади повного одужання. У чому ж секрет?

Справа в тому, що до підбору способу лікування потрібно підходити відповідально. Організм кожної людини неповторний. Успіх терапії залежить від ступеня відповідності обраного кошти потребам хворого.

Наприклад, при наявності алергії в анамнезі хворого не варто ризикувати, використовуючи для лікування мед, а також інші продукти бджільництва. Розумніше буде пошукати варіант з менш алергенними складовими.

Статева відмінність не має значення в даному випадку. Можна використовувати абсолютно ідентичні народні засоби від геморою у жінок (див. Як лікувати геморой в домашніх умовах швидко у жінок) і чоловіків (див. Як лікувати геморой в домашніх умовах швидко у дорослого чоловіка). Винятком є ​​тільки ситуація, коли жінка вагітна або годує грудьми. Тут потрібен особливий підхід.

Лікування геморою у вагітних народними засобами

Виношування малюка досить часто є провокуючим фактором для розвитку геморою. Цьому сприяють: тиск збільшується матки, обмеження рухливості, гормональні перебудови і багато інших причин. Будь-які ліки в цей період небажані, тому допомога народної медицини буде як не можна до речі. Однак рецепти слід підбирати дуже обережно. Бажано всі свої дії заздалегідь узгодити з лікарем.

Категорично не рекомендується використовувати для лікування вагітних сильні проносні засоби і холодні сидячі ванночки. Проносне потрібно вибирати м’яке, а ванночку можна замінити примочками або компресами.

Годує мама повинна чітко відстежувати всі продукти, які потрапляють в її організм. Тому виключені будь-які засоби, які можуть привести до інтоксикації малюка (наприклад, чистотіл). Слід відмовитися також від трав, що знижують лактацію (ромашка, м’ята). Крім того, є ймовірність появи у дитини алергічної реакції на рослини.

Крім лікувальних процедур вагітним і годуючим будуть корисні спеціальні фізичні вправи, регулярне виконання яких зміцнить м’язи заднього проходу, усуне венозний застій і простимулює роботу кишечника:

Детально про лікування геморою у вагітних і годуючих жінок в домашніх умовах читайте на цих сторінках:

Поради проктолога

Про таку хворобу як геморой не прийнято говорити. Людина, яка вперше зіштовхнулася з симптомами проктологічній патології, не поспішає на прийом до лікаря. Тим часом, статистика стверджує, що мінімум 10% дорослого населення стикалася з проблемою геморою, причому серед жінок, які народили відсоток захворюваності зростає в 5 разів (Мати і дитя. 2010 Т. 18, №4, с. 200).

Цілком зрозуміле бажання хворого обійтися без лікарської консультації. Однак це не завжди доречно. Тільки 15-20% пацієнтів, які звернулися до проктолога, мають лише одне захворювання. Зазвичай у них присутній цілий букет проктологічних болячок. Щоб повністю вилікувати їх, найчастіше необхідна хірургічна операція. Такий поширений сценарій розвитку подій є закономірним наслідком пізнього звернення до фахівця.

Якщо все-таки було прийнято рішення віддати перевагу нетрадиційні методи лікування, необхідно прийняти до відома наступні рекомендації:

При наявності такої хвороби, як геморой, лікування в домашніх умовах народними засобами швидко може допомогти заспокоїти біль і усунути запалення. Однак для гарантованого і безпечного лікування варто звернутися за консультацією до лікаря. Поєднання народної і традиційної медицини дозволить домогтися відмінного результату.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: