Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Гінкго білоба — застосування і властивості

Гінкго білоба - застосування і властивості

При відвідуванні аптек наглядова відвідувач, напевно, неодноразово помічав на полицях препарати під назвою «Гінкго білоба».

Це рослина з’явилася в різних фітопрепарати не спроста. Широке застосування гінкго білоба отримав в кінці 20 століття завдяки своїм корисним властивостям, таким як здатність покращувати мозкову мікроциркуляцію, приводити в норму кровопостачання кінцівок, відновлювати пам’ять і концентрацію, благотворно впливати на центральну нервову систему. Природно, це не всі корисні властивості гінкго білоба, і в цьому матеріалі ми постараємося, як можна більш повно висвітлити це питання, а також розглянемо області його застосування.

Гінкго білоба — властивості і користь

Гінкго білоба — застосування і показання

Нижче будуть перераховані різні захворювання, профілактику і лікування яких проводять препаратами на основі екстракту гінкго білоба. Застосування гінкго білоба показано при наступних патологічних станах:

Протипоказання

Не слід приймати препарати на основі гінкго білоба дуже тривалий час. Не слід приймати гінкго білоба одночасно з антикоагулянтами та антиагрегантами, в тому числі і ацетилсаліциловою кислотою. У період вагітності і лактації, препарати з гінкго протипоказані.

Хоч натуральні препарати на основі гінкго білоба набули неабиякої популярності відносно недавно, цей продукт багато століть використовувався в народній медицині різних народів і потрібно сказати досить успішно. Застосування гінкго білоба в традиційній медицині показало свою ефективність в лікуванні різних захворювань на ділі. Тому, гінкго білоба можна сміливо рекомендувати людям, охочим природним шляхом створити основу для доброго здоров’я.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: