Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Головний біль і температура: що зі мною

Головний біль і температура: що зі мною

Якщо у вас або вашого близької людини Головний біль і температура — не ігноруйте ці симптоми. Що саме це може бути і що ви зробити? Поговоримо про це докладніше.

Причини

Підвищення температури, головний біль і деякі інші симптоми, наприклад, нудота і блювота, не завжди є приводом для паніки і звернення в швидку допомогу. Однак, в деяких випадках, висока температура і головний біль можуть бути ознакою серйозного захворювання.

Температура, слабкість, головний біль та інші симптоми можуть бути пов’язані з вірусними інфекціями, такими як грип, а також серйозними і потенційно небезпечними для життя людини захворюваннями, такими як бактеріальний менінгіт, черевний тиф і енцефаліт (див. Головні болі і пов’язані з ними захворювання).

Тривала сильний головний біль і температура не обов’язково означає, що людина страждає від небезпечної для життя хвороби. Якщо ж у вас піднялася висока температура в поєднанні з головним болем або іншими симптомами, як можна швидше зверніться до лікаря для виявлення причини виникнення цих симптомів і лікування.

Зазвичай, більшість людей вживають заходів для полегшення симптомів захворювання, проте, якщо ліки від головного болю і високої температури не приносять полегшення, швидше за все, причиною виникнення головного болю і температури стало щось серйозне. Захворювання, що викликають підвищення температури, озноб, головний біль та інші симптоми, можуть бути бактеріальної і вірусної природи, в зв’язку з чим важливо знати, що саме викликає ці симптоми для того, щоб почати використовувати необхідні в таких випадках лікарські засоби.

Лікування

Полегшення випробовуваних вами симптомів за допомогою знеболюючих і жарознижуючих засобів не в змозі допомогти вилікувати захворювання, що викликало головний біль і температуру, проте вони безумовно можуть допомогти пацієнтові відчувати себе краще і комфортніше.

Найпростішим способом лікування головного болю і високої температури є сон. Ваш організм набагато ефективніше бореться з інфекціями в стані спокою, а симптоми захворювання не турбуватимуть вас під час сну. Якщо температура тіла перевищує 38,5-39 ° C, а головний біль сильно турбує, ви можете прийняти знеболювальний засіб, яке одночасно з цим знизить високу температуру.

Якщо у вас висока температура, головний біль різної інтенсивності можуть виникати в результаті зневоднення. Якщо вживання великої кількості рідини не сприяє полегшенню головного болю, то краще варто звернутися до лікаря, щоб з’ясувати причину їх відчувають вами симптомів.

Виникнення головного болю одночасно з високою температурою може не викликати у вас сильною стурбованості, однак, ігнорування цих симптомів може привести до серйозних ускладнень. Вам обов’язково необхідно терміново звернутися до лікаря, якщо ви крім високої температури відчуваєте:

Самостійне лікування головного болю і температури може призвести до тимчасового поліпшення стану, але у випадках серйозного захворювання, вам не варто чекати занадто довго, перш ніж ви звернетеся до лікаря, тому що це може привести до ускладнень, які можуть призвести до смерті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: