Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Головний біль в області чола і очей, в скронях і потилиці

Головний біль в області чола і очей, в скронях і потилиці

Ви відчуваєте головний біль в області чола і очей, в скронях або потилиці? Що місце локалізації болю може розповісти вам про можливі причини її виникнення і наскільки це може бути серйозно?

За оцінками National Headache Foundation, тільки в одній Америці 45 мільйонів чоловік страждають від хронічних головних болів. Але не всі головні болі однакові, і місце локалізації головного болю може розповісти вам про те, що саме ви повинні зробити і які кроки зробити, щоб усунути першопричину і вилікувати себе.

Насправді існує безліч різних симптомів і захворювань, які можуть бути пов’язані з виникненням головного болю. Конкретні діагнози варіюються в залежності від виду головного болю, її місця розташування, причин виникнення болю, а також віку людини. Хоча причини виникнення деяких типів головного болю, таких як мігрені і кластерні головне болю, до сих пір до кінця не виявлені, ви можете дізнатися різні способи, які зможуть вам допомогти зменшити біль в залежності від того, де вона локалізується.

Локалізація головного болю

Головний біль може локалізуватися в різних місцях, починаючи від області чола і очей і закінчуючи областю скронь, потилицею і верхівкою голови. Болю не обов’язково пов’язані з вашим головним мозком, так як найбільш поширеним типом головного болю є головний біль напруги, які виникають в м’язах і тканинах вашого обличчя, шиї і навколо мозку. Ці тканини мають нервові клітини, які при подразненні або запаленні відправляють больові сигнали в ваш мозок, в результаті чого ви відчуваєте біль.

У вашому обличчі і шиї знаходяться майже 30 різних м’язів і коли ці м’язи роздратовані або запалені, у вас виникає головний біль напруги, яка може привести до виникнення тупого болю в області чола, що супроводжується відчуттям тиску. Головні болі можуть локалізуватися в наступних місцях:

Можливі причини

Біль може виникнути в результаті інфекційних захворювань, таких як ГРЗ чи грип, запалень м’язів шиї та обличчя, а також в результаті такого важкого захворювання як рак (див. Головні болі і пов’язані з ними захворювання). Деякі м’язи (наприклад, м’язи шиї) можуть викликати больові відчуття в інших областях голови, в результаті чого ви можете відчувати біль не тільки в шиї, але і в інших місцях. Що стосується м’язів обличчя, то при їх подразненні і запаленні ви будете відчувати біль, локалізовану саме в місцях розташування роздратованих м’язів.

Якщо ви відчуваєте головний біль в області чола і очей (фронтит), а також за очима, в області носа або щелепи, це може бути пов’язано із запаленням носових пазух (синусит). Такий біль також може бути результатом проблем з зубами, із зором або може бути пов’язана з вушної інфекцією (середній отит). Головні болі, що виникають в результаті проблем з шиєю, називаються цервікогенние головними болями (ЦМЛ), причиною яких найчастіше є перевантаження шийних м’язів через поганий постави, стомлення, біомеханічна дисфункція шийних хребтових рухових сегментів та інше.

Іншим рідкісним типом головного болю є хвороба Фозергіля (невралгія трійчастого нерва), яка виникає приблизно у одного з 15-20 тисяч чоловік, і, як правило, вражає людей старше 50 років. Невралгія трійчастого нерва — це хронічне захворювання, що приводить до різких, колючим болів в певних місцях на обличчі.

Причин виникнення головного болю в області чола і очей, а також в інших місцях, перерахованих вище, сила-силенна. Болі в вашому випадку можуть бути:

Що потрібно знати перед початком лікування

Ось чому, перш ніж ви почнете лікування, дуже важливо визначити, що саме викликало у вас головний біль. Ось такі питання, здатні допомогти визначити, що саме є причиною виникнення головного болю:

Використовуючи ваші відповіді, лікар може допомогти вам визначити причину виникнення вашої головного болю в області чола і очей, в скронях і потилиці або де-небудь ще. На підставі правильно поставленого діагнозу лікар зможе підібрати вірний курс лікування, що допоможе вам позбутися не тільки від цього симптому, але і вирішити проблему в цілому.

По темі: Засоби від головного болю — що можна, а чого не можна.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: